Ścieżka sensoryczna - ślady zwierząt

 • Producent: WEPLAY
 • Kod producenta: 4260586153613
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 990,00 zł

  845,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 145,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  845,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo jest ścieżka sensoryczna?

Ze ścieżką sensoryczną Nesting Balance Path, każde dziecko zamienia się w małego odkrywcę. Zamień dziecięcy pokoik czy szkolną lub przedszkolną salę zabaw w krainę pełną zwierzęcych śladów. Pozwól dziecku zabawić się w tropiciela, badając ślady na czterech różnorodnych ścieżkach. Zabawa ta dostarczy nie tylko mnóstwa radości, ale stworzy idealne warunki do treningu równowagi oraz integracji sensorycznej. Jest to doskonała pomoc terapeutyczna, dostarczająca różne bodźce sensoryczne. Sprawdzi się idealnie jako wyposażenie gabinetów terapeutycznych, żłobków, przedszkoli, szkół czy dziecięcego pokoju.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto kupić ścieżkę sensoryczną — ślady zwierząt?

 • Scieżka sensoryczna dostarcza dzieciom wrażeń sensorycznych podczas chodzenia, raczkowania, wspinania się czy dotykania. Jest to doskonałe ćwiczenie integracji sensorycznej. Balansowanie ciałem i stanie na przemian na jednej nodze, wpływa pozytywnie na poczucie równowagi.

 • Nesting Balance Path, to cztery różne ścieżki, każda o innej wysokości i szerokości. Cały zestaw pozwala na budowanie torów o różnych kształtach, dostarczając wiele możliwości sensorycznej zabawy.

 • Zestaw składa się z 5 elementów. Dwa największe elementy (w kolorze brązowym) poryte są śladami stóp słonia. Każda kolejna część ścieżki, składa się z jednego elementu pokrytego śladami stóp kota, kaczki czy żaby. Dziecko ma szansę zabawić się w tropiciela zwierzęcych śladów. Jednocześnie może ćwiczyć integrację sensoryczną, tak ważną dla prawidłowego rozwoju.

 • Korzystając z wyobraźni można stworzyć wiele zabaw z wykorzystaniem ścieżki sensorycznej. Opowiadanie przygód; naśladowanie dźwięków; zabawa w naśladowanie słonia, kota, kaczki czy żaby. Każda z tych aktywności to dobra okazja do rozwoju poprzez zabawę nawet dla najmłodszych dzieci.

 • Ścieżka sensoryczna przeznaczona jest do zabaw już od 1 roku życia. Skorzystają z niej zarówno maluchy, jak i dzieci starsze.

 • Ścieżka sensoryczna zawiera elementy o różnej wysokości, szerokości czy fakturze. Poruszanie się po niej pozwala poczuć środek ciężkości i nauczyć się utrzymywać równowagę.

 • Krzyżując ze sobą elementy ścieżki, tworzymy tor, który umożliwia ćwiczenia mobilność całego ciała. Dziecko może się czołgać, wspinać czy przeskakiwać.

 

Dane techniczne ścieżki sensorycznej

Materiał: PE, TPR

Wymiary:

- ścieżka słonia- brązowa (2 szt.): około 66.4 x 36.7 x 17.2 cm

- ścieżka kota- zielona (1 szt.): około 113 x 26 x 12.7 cm

- ścieżka kaczki- pomarańczowa (1 szt.): około 105 x 16 x 8 cm

- ścieżka żaby- żółta (1 szt.): około 97.6 x 6.6 x 4.2 cm

Wiek: od 1 roku

Maksymalne obciążenie: 60 kg

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej