Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt. + ZABAWA W LISKA + PLANSZE

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774903

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 189,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 189,00 zł

  174,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 189,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 15,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 189,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  189,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Ścieżka sensoryczna firmy TULLO to zestaw 6 elementów o różnych kształtach i strukturach, który przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Produkt ćwiczy umiejętności związane z układem ruchu – zarówno motorykę dużą i małą. Korzystnie wpływa przede wszystkim na zdolność utrzymania równowagi, prawidłową postawę ciała oraz precyzję ruchów. Sprawdzi się doskonale podczas terapii, szczególnie przy leczeniu płaskostopia. Ścieżka sensoryczna to idealny pomysł na zabawę w grupie – dzieci uczą się wzajemnej współpracy, rywalizacji oraz doskonalą swoje umiejętności społeczne. Zabawka może być wykorzystana jako wyposażenie przedszkola, gabinetu terapeutycznego, a także dziecięcego pokoju.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ćwiczy motorykę dużą i małą

Podczas zabawy z produktem dziecko rozwija zdolność utrzymania równowagi, prawidłową postawę ciała oraz precyzję ruchów, a zatem kształtuje motorykę dużą – ważną umiejętność, która wiąże się ze sprawnością całego ciała. Specyfika zabawki pozwala również na rozwój motoryki małej – poprzez różnorodne faktury i kształty elementów, maluch może pobudzić również zmysł dotyku oraz ćwiczyć sprawność dłoni i paluszków.

 

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

 • Pomaga przy leczeniu płaskostopia

Każdy z elementów ścieżki sensorycznej posiada wypustki, które pobudzają punkty reflektoryczne stóp. Nacisk na określone miejsca powoduje ich samoleczenie, co sprzyja leczeniu schorzeń płaskostopia.

 

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

 • Produkt dostosowany do potrzeb użytkownika

Ścieżka sensoryczna składa się z elementów o różnych strukturach i stopniach twardości. Dzięki temu użytkownik sam zdecyduje, w jakiej kolejności chce je ustawić oraz dostosować doznania sensoryczne do swoich oczekiwań tak, aby bodźce nie były zbyt mocne ani zbyt słabe.

 

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

 • Zapewnia efektywność terapii

Zabawa z produktem angażuje wiele zmysłów, co przyczynia się do budowania nowych połączeń neuronowych. Pobudzenie neuroplastyczności mózgu sprzyja przyswajaniu nowych umiejętności, a także osiągnięciu imponujących efektów podczas terapii.

 

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

 • Sposób na zabawę w grupie

Ścieżka sensoryczna to doskonały pomysł na zajęcia w grupie. Dzięki takiej formie zabawy dzieci uczą się przede wszystkim współpracy oraz zdrowej rywalizacji. Oprócz tego mają szansę poznać swoje emocje, a także integrować się z rówieśnikami.

 

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

Co zawiera?

6 elementów, w tym:

 • jedną półkule sensoryczną

 • jedną półkule sensoryczne diament

 • trzy dyski sensoryczne

 • jeden półwałek sensoryczny

Rozmiary:

 • półkule - średnica 16cm

 • dyski - średnica 17cm

 • półwałek - 30x12 cm

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

 • DODATEK: Zabawa w liska + plansze

W prezencie do produktu otrzymasz instrukcję "Zabawy w liska" oraz 6 plansz obrazujących ruch. To propozycja ćwiczenia ruchowo-językowego z wykorzystaniem wyrażeń dźwiękonaśladowczych. Możesz wykonać ją zarówno z jednym dzieckiem, jak i grupą dzieci. Doskonale sprawdzi się w domu, w gabinecie terapeutycznym, a także w przedszkolu i szkole Przeznaczona jest dla dzieci od około 3 roku życia.

Dodatek otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

 

Główne informacje

Wiek: Dla dzieci powyżej 3 roku życia

Produkty wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców.

Nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

Tullo Ścieżka Sensoryczna 6 szt

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej