Science Lab: Zmysły – wzrok

 • Producent: EDUEXPERT
 • Kod producenta: 978-83-65671-33-2
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 839,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 839,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  839,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

To bogaty materiał edukacyjny, który uatrakcyjnia lekcje przedmiotów przyrodniczych w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz na wyższym etapie edukacyjnym (liceum/ technikum).

W tej części omówiono budowę i funkcjonowanie zmysłu wzroku, a także wady i choroby, jakie mu zagrażają. Dodatkowo wprowadzono elementy z zakresu fizyki. Dlatego produkt doskonale nada się dla nauczycieli przyrody/biologii/fizyki.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zawiera plansze edukacyjne, filmy oraz symulacje- omówią, zobrazują oraz zaciekawią ucznia różnymi ciekawostkami o tematyce związanej z dotykiem

 • Profesjonalny lektor- oraz możliwość zmiany czcionki przy elementach opisowych pozwoli na pracę z uczniami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych.

 • Dwie wersje językowe- polska i angielska, dzięki czemu nauczyciel może wprowadzić elementy biologii, przyrody, czy fizyki w obcym języku, a dodatkowo program może być wykorzystany również za granicą.

 • Bogata obudowa dydaktyczna- w której skład wchodzą testy, obserwacje i eksperymenty, karty pracy, pakiet kart z pomysłami oraz cykl „Co warto zapamiętać?” podsumowujący najważniejsze informacje dotyczące budowy skóry i zmysłu dotyku.

 • Licencja na całą szkołę- nie przejmuj się liczbą stanowisk i załatw wszystko za jednym razem.

 • Praca w wersji online przez rok i offline bezterminowo- nie martw się o prawidłowe działanie programu nawet w trudnych warunkach szkolnych ; )

 

 Science Lab: Zmysły – wzrok

Co zawiera?

 • 6 multimedialnych plansz edukacyjnych, które w interesujący, nowoczesny i szczegółowy sposób omawiają budowę i funkcjonowanie narządu wzroku oraz ośrodków kory mózgowej odpowiedzialnych za ten zmysł.

 • 3 filmy edukacyjne wprowadzające w zagadnienia poruszane w tej części.

 • 2 symulacje rozbudzające zainteresowanie uczniów oraz stanowiące materiał powtórzeniowy i utrwalający zdobytą wiedzę.

 • Bogata obudowa dydaktyczna zawierająca m.in.: testy, klucze odpowiedzi, karty pracy, materiały do szybkich powtórek (np. plakaty, infografiki, wklejki), obserwacje i eksperymenty, pakiet pomysłów na lekcje.

 

 Science Lab: Zmysły – wzrok

Główne informacje

„Wzrok” to pierwsza z czterech części nowej serii produktów multimedialnych „Science-Lab. Fascynująca anatomia człowieka”. Omówiono w niej budowę i funkcjonowanie zmysłu wzroku, a także wady i choroby, jakie mu zagrażają. Dodatkowo wprowadzono elementy z zakresu fizyki.

Nauczyciel przy pomocy plansz edukacyjnych szczegółowo omówi budowę aparatu ochronnego i gałki ocznej, a także ośrodków kory mózgowej odpowiedzialnych za ten zmysł. Element wzbudzający zainteresowanie ucznia stanowią ciekawostki przypisane do większości narządów. Działanie wzroku oraz choroby i wady, które mu zagrażają, przedstawiono w materiałach filmowych. Symulacje znajdujące się w programie, pozwolą uczniom powtórzyć i utrwalić informacje.

 Science Lab: Zmysły – wzrok

Do dyspozycji nauczyciel ma także testy sprawdzające wiedzę oraz obudowę dydaktyczną, którą może wykorzystać do urozmaicenia swoich zajęć. Program zawiera bogaty materiał edukacyjny wspomagający naukę przedmiotów przyrodniczych w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz na wyższym etapie edukacyjnym (liceum/ technikum).

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej