Science Lab: Zmysły – słuch i równowaga

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EDUEXPERT
 • Kod producenta: 978-83-65671-34-9

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 839,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 815,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 815,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  815,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

To innowacyjny produkt multimedialny, który ożywi lekcje przedmiotów przyrodniczych w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz na wyższym etapie edukacyjnym (liceum/ technikum).

W tej części omówiono budowę i funkcjonowanie zmysłu słuchu i równowagi, a także wady i choroby, jakie mu zagrażają. Dodatkowo wprowadzono elementy z zakresu fizyki. Dlatego produkt doskonale nada się dla nauczycieli przyrody/biologii/fizyki.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zawiera plansze edukacyjne, filmy oraz symulacje- omówią, zobrazują oraz zaciekawią ucznia różnymi ciekawostkami o tematyce związanej z dotykiem

 • Profesjonalny lektor- oraz możliwość zmiany czcionki przy elementach opisowych pozwoli na pracę z uczniami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych.

 • Dwie wersje językowe- polska i angielska, dzięki czemu nauczyciel może wprowadzić elementy biologii, przyrody, czy fizyki w obcym języku, a dodatkowo program może być wykorzystany również za granicą.

 • Bogata obudowa dydaktyczna- w której skład wchodzą testy, obserwacje i eksperymenty, karty pracy, pakiet kart z pomysłami oraz cykl „Co warto zapamiętać?” podsumowujący najważniejsze informacje dotyczące budowy skóry i zmysłu dotyku.

 • Licencja na całą szkołę- nie przejmuj się liczbą stanowisk i załatw wszystko za jednym razem.

 • Praca w wersji online przez rok i offline bezterminowo- nie martw się o prawidłowe działanie programu nawet w trudnych warunkach szkolnych ; )

 

Co zawiera?

 • 6 multimedialnych plansz edukacyjnych, które w interesujący, nowoczesny i szczegółowy sposób omawiają budowę i funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi oraz ośrodków kory mózgowej, które są za nie odpowiedzialne.

 • 3 filmy edukacyjne wprowadzające w zagadnienia poruszane w tej części.

 • 3 symulacje rozbudzające zainteresowanie uczniów oraz stanowiące materiał powtórzeniowy i utrwalający zdobytą wiedzę.

 • Bogata obudowa dydaktyczna zawierająca m.in.: testy, klucze odpowiedzi, karty pracy, materiały do szybkich powtórek (np. plakaty, infografiki, wklejki), obserwacje i eksperymenty oraz pakiet pomysłów na lekcje.

Główne informacje

Słuch i równowaga” to druga część nowej serii produktów multimedialnych „Science-Lab. Fascynująca anatomia człowieka”, która omawia budowę i funkcjonowanie tych zmysłów, a także wady i choroby, jakie mogą im zagrażać.

Program „Science-Lab. Fascynująca anatomia człowieka” zawiera pakiet plansz edukacyjnych, dzięki którym nauczyciel w szczegółowy sposób omówi budowę i funkcjonowanie poszczególnych narządów, a także filmy i symulacje do wykorzystania podczas zajęć szkolnych. Całość przygotowanych materiałów pozwala na realizowanie założeń Podstawy Programowej oraz wprowadzenie elementów rozszerzonych dla chętnych, ambitnych uczniów lub dla klas wyższych.

Dzięki bogatej obudowie dydaktycznej, na którą składają się karty pracy, pakiet pomysłów na lekcje, doświadczenia, czy materiały powtórzeniowe, nauczyciel zyska wiele możliwości pracy z programem.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej