Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami, wysokość 170 cm (podstawa 305x40 cm)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SCIANKIWODNE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199 999,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 -14 dni
 • 23 999,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 23 999,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  23 999,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm emituje siedem barw światła, które odbija się w powietrznych bąbelkach. Te fantastyczne efekty powstałe w technologii LED RGB przyciągają wzrok i skupiają uwagę. Tworzą przyjemną atmosferę wokół siebie i umilają spędzanie czasu w dowolnych okolicznościach.

Ponadto połączenie ruchu wody i powietrza z barwnym oświetleniem tworzy relaksacyjny nastrój i wpływa na ukojenie emocji. Z tego względu urządzenie sprawdzi się w trakcie zajęć sensorycznych oraz terapeutycznych a także jako wyposażenie gabinetu specjalisty: psychologa czy terapeuty.

Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Wzrok

Ścianka z elektro sekcjami emituje światło i odbija je w poruszających się w wybrany sposób bąbelkach, co dostarcza wrażeń zmysłowych odbiorcy

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Przyglądanie się poruszającym się bąbelkom powietrza działa relaksacyjnie

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny produkt

Ścianki są wylewane w całości, nie przepuszczają wody i można je łatwo zamontować

71-zabawa-swiatlem-panel-swietlny-zabawki-transparentne Zabawy świetlne

Dzięki ściance z elektro sekcjami możesz tworzyć dowolne efekty świetlne

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Urok bąbelków i kolorów

Fascynującym efektem urządzenia Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm jest gra światła, powietrza i wody.
Unoszące się lekko w górę lub w dół bąbelki poruszają się na różne sposoby. Ich płynny „taniec” zapewnia niesamowite wrażenia wizualne, przyciąga uwagę i wzbudza ciekawość.
Wielokolorowe diody LED RGB oświetlają wnętrze Ścianki z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm w siedmiu barwach i w wybranych sekwencjach. Wraz z drgającym powietrzem stają się niesamowitą ucztą dla zmysłów każdego obserwatora.

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami 170 cm (podstawa 305x40 cm)

 

 • Atmosfera relaksu i harmonii

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także narzędzie do tworzenia atmosfery relaksu i harmonii.
Pływające bąbelki odbijają światło, którym można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota. Dzięki temu każdy użytkownik dopasuje kolor ścianki i sposób przenikania światła zgodnie ze swoimi potrzebami. Zyska możliwość wypoczynku i relaksu w przyjemnej atmosferze.

 

 • Bezpieczne urządzenie łatwe w montażu

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm została wylana fabrycznie, a nie sklejona. Posiada certyfikat poświadczający jakość. Dzięki tej technologii nie rozkleja się i nie zniekształca.
Ponadto zastosowanie specjalnych systemów przeciwzalaniowych jest gwarancją bezpieczeństwa dla użytkowników i zapobiega wyciekaniu płynów z wnętrza tafli.
Kolejnym atutem Ścianki wodnej podświetlanej RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 170 cm jest to, iż każda część zainstalowana w urządzeniu jest zdejmowana oraz zdolna do wymiany lub naprawy bez konieczności demontażu całości urządzenia. W porównaniu do zwykłego szkła, plexiglas użyty do produkcji Ścianki wodnej podświetlanej RGB 170 cm jest materiałem mało kruchliwym, elastycznym i znacznie bardziej bezpiecznym. Szkło akrylowe jest dużo lżejsze od zwykłego, co ułatwia montaż na wyższych kondygnacjach i transport.
Z kolei dzięki zastosowaniu wody demineralizowanej oraz tabletek akwarystycznych i proszków, Ścianka wodna z Elektro sekcjami  zachowuje czystość w całym okresie użytkowania.

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami 170 cm (podstawa 305x40 cm)

 


Pomysły na zabawę


 • Dekoracja podczas uroczystości: percepcja wzrokowa, relaks, efekt estetyczny

Ścianka z pewnością urozmaici wyposażenie sali balowej na uroczystość o dowolnym charakterze. Możesz użyć jej do wykonania miejsca do robienia zdjęć, wyeksponować przy niej tort, kącik ze słodkimi przekąskami lub udekorować kwiatami.

 

Co zawiera?

 • 1 sztuka

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami 170 cm (podstawa 305x40 cm)

 

Główne informacje

 • Wymiary: Wysokość 170 cm (podstawa: 305 cm szerokości, 40 cm grubości)

 • Materiał: szkło akrylowe, podstawa z płyty wiórowej, ramki i maskownica malowane proszkowo

 • Dostępne kolory podstawy: czarny, biały, szary

 • Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 • Czyszczenie: Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

 • Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej LED RGB o bardzo małym poborze prądu zaledwie

 

 

Ścianki są produkowane na zamówienie, zatem nie istnieje możliwość zwrotu (Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od momentu uznania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, na podstawie Art. 38 pkt. 3 Ustawy o Prawach Konsumenta, gdy przedmiotem umowy jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej