Montessori Różowa wieża

 • Producent: MOYO MONTESSORI
 • Kod producenta: 8596027003718
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 189,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  189,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Różowa wieża  to wyjątkowa pomoc Montessori o wielkim potencjale terapeutycznym oraz dydaktycznym. Celem ćwiczeń z wykorzystaniem tej pomocy jest nauczenie dziecka rozróżniania takich pojęć jak duży – mały. Sześciany pomagają rozwinąć motorykę, koordynację ruchową oraz wypracować strukturę porządku.

 

Różowa Wieża to obowiązkowy element pokoju każdego dziecka powyżej trzeciego roku życia. To również nieodzowne wyposażenie sal przedszkolnych oraz gabinetów terapeutycznych, w których troska o prawidłowy rozwój dziecka stanowi podstawową misję.

 

 

 

 

Montessori różowa wieża- infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzisiejszy świat został wypełniony stosem elektronicznych urządzeń, które nie są przeznaczone dla najmłodszych dzieci, a niestety często służą im za zabawki mające za zadanie zająć ich uwagę czy uspokoić. Dlaczego to nie jest dobra droga do rozwoju pociechy? Ponieważ dzieciństwo to grunt, na którym ma wyrosnąć przyszyły potencjał dziecka, stąd warto z rozwagą wybierać zabawki! Różowa wieża to solidnie wykonana pomoc, która ma silnie rozwijające działanie. To nie kolejna tak samo wykonana zabawka ze sklepowych półek, a narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka!

 • Kiedy myślimy o motoryce współczesnych dzieci od razu przychodzi nam do głowy ilość problemów z jakimi muszą się zmagać. Od zaburzeń związanych z integracją sensoryczną aż po afazję ruchową. Między każdą kolejną diagnozą bezradny rodzic, który nie wie co robić w domu, aby przyśpieszyć efekty terapii? Różowa wieża to element wspomagający pracę logopedyczną, integracji sensorycznej oraz rewalidacyjną. To właśnie montessoriańskie pomoce pomogły dzieciom mniej sprawnym intelektualnie przewyższyć wynikami dzieci nie wykazujących problemów!

 • Różowa wieża to ciekawy sposób na nauczenie dziecka takich pojęć jak duży – mały. Nauka oparta na doświadczeniu stymuluje do pracy wiele ośrodków mózgowych, dzięki czemu nauka przebiega szybciej i jest dla dziecka ciekawsza!

 • Każdy rodzic choć raz zmagał się z bałaganem pociechy i kompletnie nie wiedział, jak wpoić mu zasady utrzymywania porządku. Różowa wieża jest pomocą, której ćwiczenia pozwalają naturalnie przenieść tę umiejętność na rzeczywistość otaczającą dziecko. Umiłowanie porządku to umiejętność, z którą dziecko się rodzi, natomiast wspierające otoczenie pozwala ją podtrzymać w jego dalszym życiu!

 

Co zawiera?

 • 10 sześcianów w kolorze różowym, wykonanych z drewna.

 • Najmniejszy bok ma długość 1 cm.

 • Największy bok liczy 10 cm.

 • Wieża jest używana do pracy z dziećmi mającymi ok. 3 lat.

 

Wszystkie pomoce Montessori posiadają certyfikaty i atesty dla użytych farb. Są to certyfikaty CE zgodności z normą europejską i En71. Użyte farby są bezpieczne dla dzieci.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej