Montessori Różowa wieża

 • Producent: MOYO MONTESSORI
 • Kod producenta: 8596027003718
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 189,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  189,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Różowa wieża  to wyjątkowa pomoc Montessori o wielkim potencjale terapeutycznym oraz dydaktycznym. Celem ćwiczeń z wykorzystaniem tej pomocy jest nauczenie dziecka rozróżniania takich pojęć jak duży – mały. Sześciany pomagają rozwinąć motorykę, koordynację ruchową oraz wypracować strukturę porządku.

 

Różowa Wieża to obowiązkowy element pokoju każdego dziecka powyżej trzeciego roku życia. To również nieodzowne wyposażenie sal przedszkolnych oraz gabinetów terapeutycznych, w których troska o prawidłowy rozwój dziecka stanowi podstawową misję.

 

 

 

 

Montessori różowa wieża- infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzisiejszy świat został wypełniony stosem elektronicznych urządzeń, które nie są przeznaczone dla najmłodszych dzieci, a niestety często służą im za zabawki mające za zadanie zająć ich uwagę czy uspokoić. Dlaczego to nie jest dobra droga do rozwoju pociechy? Ponieważ dzieciństwo to grunt, na którym ma wyrosnąć przyszyły potencjał dziecka, stąd warto z rozwagą wybierać zabawki! Różowa wieża to solidnie wykonana pomoc, która ma silnie rozwijające działanie. To nie kolejna tak samo wykonana zabawka ze sklepowych półek, a narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka!

 • Kiedy myślimy o motoryce współczesnych dzieci od razu przychodzi nam do głowy ilość problemów z jakimi muszą się zmagać. Od zaburzeń związanych z integracją sensoryczną aż po afazję ruchową. Między każdą kolejną diagnozą bezradny rodzic, który nie wie co robić w domu, aby przyśpieszyć efekty terapii? Różowa wieża to element wspomagający pracę logopedyczną, integracji sensorycznej oraz rewalidacyjną. To właśnie montessoriańskie pomoce pomogły dzieciom mniej sprawnym intelektualnie przewyższyć wynikami dzieci nie wykazujących problemów!

 • Różowa wieża to ciekawy sposób na nauczenie dziecka takich pojęć jak duży – mały. Nauka oparta na doświadczeniu stymuluje do pracy wiele ośrodków mózgowych, dzięki czemu nauka przebiega szybciej i jest dla dziecka ciekawsza!

 • Każdy rodzic choć raz zmagał się z bałaganem pociechy i kompletnie nie wiedział, jak wpoić mu zasady utrzymywania porządku. Różowa wieża jest pomocą, której ćwiczenia pozwalają naturalnie przenieść tę umiejętność na rzeczywistość otaczającą dziecko. Umiłowanie porządku to umiejętność, z którą dziecko się rodzi, natomiast wspierające otoczenie pozwala ją podtrzymać w jego dalszym życiu!

 

Co zawiera?

 • 10 sześcianów w kolorze różowym, wykonanych z drewna.

 • Najmniejszy bok ma długość 1 cm.

 • Największy bok liczy 10 cm.

 • Wieża jest używana do pracy z dziećmi mającymi ok. 3 lat.

 

Wszystkie pomoce Montessori posiadają certyfikaty i atesty dla użytych farb. Są to certyfikaty CE zgodności z normą europejską i En71. Użyte farby są bezpieczne dla dzieci.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej