Różnorakie duże guziki do przewlekania

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825512
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 55,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  66,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Różnorakie duże guziki do przewlekania od firmy Commotion to zabawka dla dzieci od 3 roku życia. To produkt, przy którym ćwiczy się umiejętność z zakresu małej motoryki -  sprawność dłoni i palców, dlatego doskonale sprawdzi się również dla seniorów oraz osób chorych na Parkinsona/ Alzheimera, u których ważne jest regularne ćwiczenie dłoni. Zabawka uczy również podstaw matematyki –  liczenie, sortowanie, tworzenie prostych wzorów; kolorów; kreatywnego myślenia oraz cierpliwości. Poprawia również koordynację wzrokowo- ruchową, a także zachęca do pracy w grupie. Produkt idealnie sprawdzi się podczas zabawy w domu, jak i w przedszkolu.

 

 

 

Dlaczego warto?

Zabawa przy użyciu niewielkich elementów wymaga dużej sprawności dłoni i palców, odpowiedniego napięcia mięśniowego oraz właściwego ułożenia rąk. Wypracowanie tych umiejętności korzystnie wpłyną na rozwój małej motoryki oraz pomogą zwalczyć jej zaburzenia.

 

 

 • Uczy podstaw matematyki

Guziki w różnych kolorach i kształtach zapewniają doskonałą zabawę, która wprowadzi dziecko w podstawy matematyki. Maluch uczy się liczenia, sortowania, tworzenia wzorów, co rozwija jego matematyczne umiejętności.

 

 • Uczy kolorów

Elementy występują w wielu różnych kolorach, dzięki czemu dziecko uczy się nazywać i rozróżniać barwy. Nauka kolorów ułatwia mu zrozumieć otaczający go świat, rozróżniać przedmioty, poznawać przyrodę.

 

 • Ćwiczy cierpliwość

Zabawa w przewlekanie to nie lada wyzwanie. Otwory w guzikach są na tyle małe, że potrzebna jest odpowiednia cierpliwość – kolejna ważna umiejętność, którą dziecko doskonali wraz z użytkowaniem produktu.

 

Zestaw daje komfort dowolnego użytkowania – dziecko może nawlekać guziki wykorzystując do tego różnorakie materiały, a także tworzyć wzory, sortować i bawić się z rówieśnikami. Pomysł na zabawę zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni, dzięki czemu maluch uczy się myśleć kreatywnie.

 

 

 • Wprowadza w świat dorosłości

Zabawka w kształcie guzików może być okazją do nauki umiejętności, które przydają się w dorosłym życiu. Dziecko przygotowuje się do wykonywania takich  czynności jak przewlekanie nitki czy nawet szycie.

 

 • Odpowiedni dla dzieci i osób starszych

Produkt doskonale sprawdzi się nie tylko dla dzieci, ale również osób starszych, które mogą używać go pod kątem treningu sprawność dłoni i palców. Regularne ćwiczenia dłoni potrzebne są również przy chorobach takich jak Parkinsona czy Alzheimer.

 

 

 • Poprawia koordynację wzrokowo-ruchową

Przewlekanie sznurków przez małe otwory wymaga zarówno precyzji dłoni jak i wytężonego wzroku.
W tym wypadku kształtuje się koordynacja oko-ręka, która korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka.

 

 • Pomysł na zabawę w grupie

Zabawka jest na tyle wielofunkcyjna, że sprawi radość nie tylko przy zabawie indywidualnej, ale także w kilkuosobowym zespole. Dzieci mogą wspólnie tworzyć przewlekanki, sortować, wymieniać się elementami, nazywać kolory oraz bawić się według własnego pomysłu, a wiadomo, że im więcej osób tym więcej koncepcji na zabawę!

 

 • Łatwe przechowywanie

Specyfika i wymiary produktu zapewniają łatwe przechowywanie. Zabawka łatwo zmieści się w dziecięcym pokoju, a także w przedszkolnym zapleczu.

 

Co zawiera?

Zestaw 90 plastikowych guzików w różnych kolorach i kształtach. (sznurki nie znajdują się w zestawie)

 

 

Główne informacje

Wymiary: Średnica od 41 do 50mm 

Wiek: Od 3 lat

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej