Równoważnia Good Wood

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 150,00 zł

  139,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  149,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

To z jednej strony zabawka, a z drugiej przyrząd gimnastyczny, który rozwija zmysł równowagi, kształtuje mięśnie i odpowiada za prawidłową postawę dziecka. Równoważnia zapewni dzieciom wiele zabawy i radości, czy to w domu, czy na świeżym powietrzu. Ta drewniana pomoc terapeutyczna świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole oraz podczas samodzielnej zabawy w domu.

Równoważnia GOOD WOOD została przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Produkt służy do zabawy równoważnej i wspiera rozwój motoryki dziecka. To proces, który ma kluczowe znaczenie dla nauki czytania i pisania, wyrabianiu orientacji przestrzennej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 • Wpływa pozytywnie na poprawę zmysłu równowagi dziecka

Prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi jest konieczne do kontrolowania postawy ciała i efektywnego planowania motorycznego. Zaburzenia funkcjonowania w obrębie zmysłu równowagi mogą skutkować tym, że dziecko jest apatyczne, znudzone, niechętne do zabaw ruchowych z innymi dziećmi. Dzieci borykające się z niedoborami w zakresie umiejętności równoważnych sprawiają wrażenie niezdarnych, przejawiają tendencje do izolowania się od grupy rówieśniczej i często doświadczają problemów z samooceną. Dlatego jako rodzice powinniśmy wspierać rozwój zmysłu równowagi dziecka poprzez odpowiednią zabawę.

 • Ciekawa forma zachęci dzieci do zabawy

To zabawka, która pomoże nam stymulować prawidłowy rozwój ruchowy dziecka poprzez atrakcyjną i zróżnicowaną zabawę.

 • Świetne rozwiązanie terapeutyczne, które sprawdzi się podczas ćwiczeń korekcyjnych

Drewniana równoważnia dla dzieci to przyrząd gimnastyczny, który na pierwszy rzut oka bynajmniej nie wzbudza skojarzeń z gimnastyką korekcyjną. Przeciwnie, jest to zabawka, która zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, jednocześnie stymulując prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi.

 • Kompaktowy rozmiar

Równoważnia GOOD WOOD odznacza się prostą budową i kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu z przyrządu możemy korzystać nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni. Równoważnia doskonale sprawdzi się na niewielkiej powierzchni – już 1 metr kwadratowy wystarczy do wspaniałej zabawy.

 • Wyprodukowano w Polsce

Produkt został wykonany z grubej sklejki wysokiej jakości. Wykorzystanie takiego materiału zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że bujak stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Równoważnię GOOD WOOD o wymiarach 49 x 20 cm wykonana ze sklejki o grubości 18 mm. Waga tej niepozornej zabawki to 1,2 kg.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej