Równoważnia Good Wood

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 150,00 zł

  139,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  149,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

To z jednej strony zabawka sensoryczna, a z drugiej strony przyrząd gimnastyczny, który rozwija zmysł równowagi, kształtuje mięśnie i odpowiada za prawidłową postawę dziecka. Świetnie sprawdzi się jako drewniana pomoc dla przedszkoli i szkół, a także jako wyposażenie pokoju dziecka. Zapewni także wiele radości podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Równoważnia GOOD WOOD została przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Produkt służy do zabawy równoważnej i wspiera rozwój motoryki dziecka. To proces, który ma kluczowe znaczenie dla nauki czytania i pisania, wyrabianiu orientacji przestrzennej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 • Wpływa pozytywnie na poprawę zmysłu równowagi dziecka

Prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi jest konieczne do kontrolowania postawy ciała i efektywnego planowania motorycznego. Zaburzenia funkcjonowania w obrębie zmysłu równowagi mogą skutkować tym, że dziecko jest apatyczne, znudzone, niechętne do zabaw ruchowych z innymi dziećmi. Dzieci borykające się z niedoborami w zakresie umiejętności równoważnych sprawiają wrażenie niezdarnych, przejawiają tendencje do izolowania się od grupy rówieśniczej i często doświadczają problemów z samooceną. Wybierając odpowiednią zabawkę dla naszego dziecka zmniejszamy ryzyko, że będzie borykało się ono w przyszłości z tego typu trudnościami.

 

Zabawa równoważnią

 

 • Świetne rozwiązanie terapeutyczne, które sprawdzi się podczas ćwiczeń korekcyjnych

Drewniana równoważnia dla dzieci to przyrząd gimnastyczny, który na pierwszy rzut oka bynajmniej nie wzbudza skojarzeń z gimnastyką korekcyjną. Przeciwnie, jest to zabawka, która zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, jednocześnie stymulując prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi.

 

Zabawa równoważnią

 

 • Kompaktowy rozmiar

Równoważnia GOOD WOOD odznacza się prostą budową i kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu z przyrządu możemy korzystać nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni. Równoważnia doskonale sprawdzi się na niewielkiej powierzchni – już 1 metr kwadratowy wystarczy do wspaniałej zabawy.

 • Wyprodukowano w Polsce

Produkt został wykonany z grubej sklejki wysokiej jakości. Wykorzystanie takiego materiału zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że zabawka mogłaby stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Równoważnię GOOD WOOD o wymiarach 49 x 20 cm wykonana ze sklejki o grubości 18 mm. Waga tej niepozornej zabawki to 1,2 kg.

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej