Równoważnia Good Wood

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 160,00 zł

  150,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 10,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 150,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  150,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

To z jednej strony zabawka sensoryczna, a z drugiej strony przyrząd gimnastyczny, który rozwija zmysł równowagi, kształtuje mięśnie i odpowiada za prawidłową postawę dziecka. Świetnie sprawdzi się jako drewniana pomoc dla przedszkoli i szkół, a także jako wyposażenie pokoju dziecka. Zapewni także wiele radości podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Równoważnia GOOD WOOD została przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Produkt służy do zabawy równoważnej i wspiera rozwój motoryki dziecka. To proces, który ma kluczowe znaczenie dla nauki czytania i pisania, wyrabianiu orientacji przestrzennej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 • Wpływa pozytywnie na poprawę zmysłu równowagi dziecka

Prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi jest konieczne do kontrolowania postawy ciała i efektywnego planowania motorycznego. Zaburzenia funkcjonowania w obrębie zmysłu równowagi mogą skutkować tym, że dziecko jest apatyczne, znudzone, niechętne do zabaw ruchowych z innymi dziećmi. Dzieci borykające się z niedoborami w zakresie umiejętności równoważnych sprawiają wrażenie niezdarnych, przejawiają tendencje do izolowania się od grupy rówieśniczej i często doświadczają problemów z samooceną. Wybierając odpowiednią zabawkę dla naszego dziecka zmniejszamy ryzyko, że będzie borykało się ono w przyszłości z tego typu trudnościami.

 

Zabawa równoważnią

 

 • Świetne rozwiązanie terapeutyczne, które sprawdzi się podczas ćwiczeń korekcyjnych

Drewniana równoważnia dla dzieci to przyrząd gimnastyczny, który na pierwszy rzut oka bynajmniej nie wzbudza skojarzeń z gimnastyką korekcyjną. Przeciwnie, jest to zabawka, która zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, jednocześnie stymulując prawidłowe funkcjonowanie zmysłu równowagi.

 

Zabawa równoważnią

 

 • Kompaktowy rozmiar

Równoważnia GOOD WOOD odznacza się prostą budową i kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu z przyrządu możemy korzystać nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni. Równoważnia doskonale sprawdzi się na niewielkiej powierzchni – już 1 metr kwadratowy wystarczy do wspaniałej zabawy.

 • Wyprodukowano w Polsce

Produkt został wykonany z grubej sklejki wysokiej jakości. Wykorzystanie takiego materiału zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że zabawka mogłaby stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Równoważnię GOOD WOOD o wymiarach 49 x 20 cm wykonana ze sklejki o grubości 18 mm. Waga tej niepozornej zabawki to 1,2 kg.

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej