Roomie Premium - ściana interaktywna

 • 24 999,00 zł

  24 300,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 24 999,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 699,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 24 300,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  24 300,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Ściana interaktywna Roomie Premium to zestaw wielu narzędzi pomocnych w edukacji. Znajdziesz w nim 481 aplikacji, które urozmaicą Twoje lekcje, zajęcia specjalistyczne czy zabawy w domu.

Dzięki dołączonym gadżetom: długopisom IR na przedłużce, pistoletom IR i stu piłkom dziecko ma szansę zmieniać swoją aktywność w trakcie użytkowania interaktywnej powierzchni, uczyć się nowych wiadomości i doskonalić kompetencje społeczne. Trenuje przy tym motorykę, koordynację i kształtuje świadomość ciała w przestrzeni.

Co więcej, zabawa z Roomie Premium to wygodne korzystanie z internetu, darmowego dostępu do platforma edukacyjnych i aplikacji YouTube.

Roomie Premium działa na zasadzie interaktywnego obrazu wyświetlanego na dowolnej powierzchni: podłodze lub ścianie. Urządzenie jest lekkie, a zgrabna obudowa nie tylko je zabezpiecza przed uszkodzeniem, ale także umożliwia wygodne przenoszenie. Możesz więc stworzyć multimedialny kącik, gdzie tylko zechcesz! Co więcej, dzięki znajdującej się w zestawie białej podłodze z piankowych puzzli, nie musisz szukać gładkiej powierzchni do wyświetlania obrazu. Masz ją w komplecie od Didactix!

 

86-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa Wyposażenie szkół

Urządzenie Roomie Premium zawiera bardziej zaawansowane aplikacji, dzięki którym urozmaicisz wyposażenie pracowni multimedialnej w szkole.

82-cwiczenia-i-gry-interaktywne2 Ćwiczenia i gry interaktywne

Roomie Premium to 390 ciekawych aplikacji i 3 dodatkowe pakiety zadań interaktywnych.

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Percepcja wzrokowa

Zabawy i narzędzia Roomie Premium stymulują wzrok użytkowników.

51-percepcja-sluchowa-zmysl-sluchu2 Percepcja słuchowa

W trakcie zabawy dziecko słyszy dźwięki z aplikacji, co stymuluje jego słuch.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Interaktywne ćwiczenia z pakietem Kolorowanki oraz dostępnymi w zestawie narzędziami usprawniają motorykę małą i wpływają na jej rozwój.

6-dostosowany-do-osob-niepelnosprawnych Narzędzie dostosowane do pracy z osobami niepełnosprawnymi

Aplikacje Roomie Premium oraz dodatkowe narzędzia ułatwiają pracę z dziećmi ze SPE.

56-praca-w-grupie-komunikacja Kompetencje społeczne

Narzędzia wspierają umiejętność pracy w grupie i komunikację.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Pomoc dla nauczycieli, terapeutów i rodziców

Roomie Premium to urządzenie, które zawiera 481 aplikacji, trzy pakiety: Kosmos, Kolorowanki i językowy, bezpłatny dostęp do internetu, platform edukacyjnych i aplikacji YouTube. Te narzędzia wykorzystasz do zorganizowania ciekawej interaktywnej lekcji oraz przygotowania się do niej.

Dzięki szerokiej ofercie pomocy edukacyjnych na platformach, możesz zainspirować się gotowymi realizacjami różnych tematów lub pomysłami specjalistów z wielu dziedzin. Z powodzeniem więc wykorzystasz narzędzia Roomie Premium w pracy z dzieckiem ze SPE.

Nie musisz być nauczycielem czy terapeutą, by skorzystać z Roomie Premium. Dostępne aplikacje pomogą Ci w pracy z dzieckiem w domu. Interaktywne gry są ciekawe i przyciągają uwagę, więc możesz uczyć swoją pociechę w formie fantastycznej zabawy.

 

 

 • Większa aktywność uczniów

Roomie Premium to urządzenie zawierające 481 ciekawych aplikacji o różnorodnej tematyce oraz trzy pakiety: językowy, Kolorowanki i Kosmos. Dostosujesz ich poziom do umiejętności i potrzeb dzieci, dzięki czemu będą czuły się bezpieczniej i chętniej zaangażują się w lekcję czy terapię.

W trakcie interaktywnych lekcji uczniowie nie siedzą w ławkach. Podchodzą do ściany lub podłogi, na które wyświetlasz obraz i w formie zabawy wykonują wybrane ćwiczenia. Te są o wiele atrakcyjniejsze za sprawą fantastycznych dodatków: długopisom IR na przedłużce, pistoletom IR i piłkom! Taka aktywność z pewnością zachęci je do wysiłku i pokonywania trudności, zaangażuje w proces kształtowania nowych umiejętności i zbuduje świadomość edukacyjną.

 

Roomie Premium

 

 • Wspiera całościowy rozwój dziecka

Użytkowanie Roomie Premium polega na aktywowaniu obrazu ruchem. Dziecko ma więc okazję doskonalić ogólną sprawność fizyczną oraz ćwiczyć rękę piszącą. Pomaga mu w tym pakiet Kolorowanki oraz zestaw narzędzi, typu długopisy IR, pistolety IR oraz piłki, którymi można rzucać do celu, by wskazywać poprawne odpowiedzi w zadaniach.

Długopis IR z powodzeniem zastępuje kredki, a operowanie nim staje się świetnym treningiem prawidłowego chwytu, precyzji i ruchów nadgarstka po łuku. W trakcie takiej aktywności użytkownik wspiera rozwój motoryki małej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Ponadto w trakcie zabawy dziecko może być stymulowane na różny sposób: wizualny, słuchowy i dotykowy. Ćwiczenia z Roomie Premium wspomagają integrację sensoryczną młodszych graczy oraz uczą organizowania bodźców.

Z uwagi na dołączoną miękką podłogę z piankowych puzzli oraz wiele gadżetów, Roomie Premium wzmacniają kompetencje społeczne, uczą pracy w grupie i przestrzegania reguł.

 

Roomie Premium

 


Pomysły na zabawę


W zestawie znajduje się pakiet Kolorowanki, dzięki któremu zorganizujesz zabawy manualne.

 

Co zawiera?

Roomie Premium

 

Porównanie wersji Roomie

Roomie Premium

Główne informacje

Rozmiar obrazu: 226 x 168 cm

Jasność obrazu: 4000 ANSI lumenów

Rozdzielczość: 1024 x 768

Wymiary: 630 x 360 x 380 mm

Waga: 28 kg

Procesor: INTEL 3.2 GHz

Pamięć RAM: 4 GB DDR4

Dysk SSD: 120 GB

System operacyjny: Linux

System audio stereo, dwa głośniki o łącznej mocy 15 W, wbudowany wzmacniacz

Gwarancja:

 • 2 lata: całe urządzenie

 • 12 miesięcy: rzutnik 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej