Roller

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: WEPLAY
 • Kod producenta: 4260197679533

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Roller to wysokiej jakości zabawka rozwojowa. Posiadająca 4 zróżnicowane trasy, które dają wiele możliwości zabawy z piłeczkami. Można je dmuchać, turlać, delikatnie popychać oraz kręcić. Sposobów na zabawę jest wiele. Głównie przy nich rozwija się motoryka mała. Zabawka ma również wpływ na doskonalenie percepcji wzrokowej. Stanowi pomoc w polepszaniu koncentracji i skupiania. Idealnie sprawdzi się w domu, a także na zajęciach w przedszkolu.

To także świetne rozwiązanie dla starszych osób, które chcą utrzymać mózg w dobrej kondycji i zapobiec rozwojowi demencji.

Roller został przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwija zdolności manualne

Motoryka jest szczególnie ważna w sprawnym rozwoju twojej pociechy. W tym przypadku rozwijana jest ona od ramion, aż po same czubki palców. Dostarczanie zróżnicowanych bodźców i doznań sensorycznych powoduje wzmocnienie mięśni dłoni oraz całych rąk. Dzięki temu wzrasta siła podnoszenia, chwytu oraz ułatwiona jest przyszła nauka pisania.

 • Doskonałe do zabaw grupie

Spędzanie czasu z rówieśnikami ma bardzo korzystny wpływ na uspołecznienie dzieci. Dzięki temu uczą się zasad i norm społecznych oraz empatii. Poznają swoje emocje i jak sobie z nimi radzić. Dodatkowo na zajęciach próbują rozwiązać problemy co znacząco oddziałuje na ich umiejętność współpracy.

 

 

 • Dobry sposób na wzmocnienie kreatywności

Roller został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy tor miał inną strukturę i stanowił zróżnicowany opór dla każdej z piłek. Dzieci szukając odpowiedniego rozwiązania wzmacniają kreatywność oraz wyobraźnię. Te cechy szczególnie potrzebne są do prawidłowego rozwoju, ponieważ ułatwiają naukę w szkole oraz zawieranie nowych relacji z rówieśnikami.

 • Mnogość w sposobach zabawy

Dołączone zostały do zestawu dwie piłki – lżejsza oraz cięższa. Każda z nich wymaga innego podejścia w celu utrzymania jej na torze. Dzięki temu piłeczki można delikatnie turlać, popychać, kręcić, a nawet dmuchać co korzystnie wpłynie na siłę mięśni aparatu mowy.

 

Zabawa rollerem

 

 • Udoskonala percepcje wzrokową

Jest to zdolność, która pozwala odróżniać kształty oraz kolory. Pozwala na podążanie wzrokiem za obiektem. Jest to również pamięć wzrokowa, która odpowiada za łatwiejsze wykonywanie widzianej czynności. Źle rozwinięta spostrzegawczość powoduje braki w rozwoju zdolności manualnych. Dzięki niej wykonujemy wszystkie codzienne czynności, dlatego jest ona tak ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Co zawiera?

W zestawie zawarty jest roller o wymiarach: 28 cm x 25 cm x 4,5 cm.

Dodatkowo są dodane dwie piłeczki – jedna cięższa o średnicy 3 cm oraz lżejsza o, średnicy 2,9 cm.Zawartość zestawu

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej