Roller

 • Producent: WEPLAY
 • Kod producenta: 4260197679533
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  159,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Roller to wysokiej jakości zabawka rozwojowa. Posiadająca 4 zróżnicowane trasy, które dają wiele możliwości zabawy z piłeczkami. Można je dmuchać, turlać, delikatnie popychać oraz kręcić. Sposobów na zabawę jest wiele. Głównie przy nich rozwija się motoryka mała. Zabawka ma również wpływ na doskonalenie percepcji wzrokowej. Stanowi pomoc w polepszaniu koncentracji i skupiania. Idealnie sprawdzi się w domu, a także na zajęciach w przedszkolu.

To także świetne rozwiązanie dla starszych osób, które chcą utrzymać mózg w dobrej kondycji i zapobiec rozwojowi demencji.

Roller został przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwija zdolności manualne

Motoryka jest szczególnie ważna w sprawnym rozwoju twojej pociechy. W tym przypadku rozwijana jest ona od ramion, aż po same czubki palców. Dostarczanie zróżnicowanych bodźców i doznań sensorycznych powoduje wzmocnienie mięśni dłoni oraz całych rąk. Dzięki temu wzrasta siła podnoszenia, chwytu oraz ułatwiona jest przyszła nauka pisania.

 • Doskonałe do zabaw grupie

Spędzanie czasu z rówieśnikami ma bardzo korzystny wpływ na uspołecznienie dzieci. Dzięki temu uczą się zasad i norm społecznych oraz empatii. Poznają swoje emocje i jak sobie z nimi radzić. Dodatkowo na zajęciach próbują rozwiązać problemy co znacząco oddziałuje na ich umiejętność współpracy.

 

 

 • Dobry sposób na wzmocnienie kreatywności

Roller został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy tor miał inną strukturę i stanowił zróżnicowany opór dla każdej z piłek. Dzieci szukając odpowiedniego rozwiązania wzmacniają kreatywność oraz wyobraźnię. Te cechy szczególnie potrzebne są do prawidłowego rozwoju, ponieważ ułatwiają naukę w szkole oraz zawieranie nowych relacji z rówieśnikami.

 • Mnogość w sposobach zabawy

Dołączone zostały do zestawu dwie piłki – lżejsza oraz cięższa. Każda z nich wymaga innego podejścia w celu utrzymania jej na torze. Dzięki temu piłeczki można delikatnie turlać, popychać, kręcić, a nawet dmuchać co korzystnie wpłynie na siłę mięśni aparatu mowy.

 

Zabawa rollerem

 

 • Udoskonala percepcje wzrokową

Jest to zdolność, która pozwala odróżniać kształty oraz kolory. Pozwala na podążanie wzrokiem za obiektem. Jest to również pamięć wzrokowa, która odpowiada za łatwiejsze wykonywanie widzianej czynności. Źle rozwinięta spostrzegawczość powoduje braki w rozwoju zdolności manualnych. Dzięki niej wykonujemy wszystkie codzienne czynności, dlatego jest ona tak ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Co zawiera?

W zestawie zawarty jest roller o wymiarach: 28 cm x 25 cm x 4,5 cm.

Dodatkowo są dodane dwie piłeczki – jedna cięższa o średnicy 3 cm oraz lżejsza o, średnicy 2,9 cm.Zawartość zestawu

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej