Robot VEX V5 klasowy zestaw startowy

 • 3 999,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  3 999,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  3 999,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  3 999,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  3 999,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
 • Kod: vidis_vex_v5
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

V5 to nowa linia robotów VEX spełniająca potrzeby bardziej zaawansowanych programistów i uczestników zawodów VEX. V5 jest kolejnym poziomem dla uczniów korzystających z robotów opartych na architekturze Cortex, ale jest również odpowiednim narzędziem do rozpoczęcia przygody z Robotami VEX. V5 jest prosty, elastyczny i posiada szereg możliwości.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Mózg robota V5

Centrum sterowania to mózg robota. Kolorowy panel dotykowy sprawia, że jego używanie jest intuicyjne i łatwe nawet bez instrukcji obsługi. Wystarczy połączyć go z silnikami i czujnikami poprzez jeden z 21 portów. Można również użyć posiadanych czujników Cortex łącząc je do 8 dodatkowych portów 3-przewodowych. Graficzny pulpit nawigacyjny wbudowany w każde urządzenie zapewnia szerokie możliwości nauczania i diagnostyki.

 • Kontroler V5

Wyświetlacz na kontrolerze pozwala na uruchamianie i zatrzymywanie programów zdalnie, podgląd naładowania baterii oraz sprawdzenie informacji o własnym programie. Bateria kontrolera pozwala na 8-10 godzin użytkowania i jest ładowana w godzinę poprzez kabel USB. Dodanie drugiego kontrolera pozwala dwójce uczniów na sterowanie robotem.

 • Inteligentne silniki V5

Zastosowane w zestawach silniki zapewniają precyzyjne ruchy robota. Użytkownicy mogą decydować o szybkości, sile, kącie, dokładności obrotów by automatycznie i dokładnie kontrolować robota. Wymienne zębatki (sprzedawane oddzielnie) pozwalają na osiągnięcie prędkości maksymalnej 100, 200 i 600 obrotów na minutę. Robot V5 posiada stałą wydajność silnika niezależną od poziomu naładowania baterii.

 • Bateria V5

Ta litowo-jonowa bateria posiada wystarczająco dużo mocy by poruszać silnikami robota V5 z pełną siłą przez cały czas do wyładowania. Wbudowana elektronika kontroluje ładowanie, równoważenie ogniw i precyzyjny pomiar pojemności. Poziom naładowania można sprawdzić poprzez naciśnięcie przycisku. Czas pełnego ładowania to około 60 minut, jednak już podczas ładowania można korzystać z Mózgu.

 

Co zawiera?

 • Zestaw Systemu V5

 • Elementy Clawbota V5

 • Kleszcze robota

 • Narzędzia i instrukcja

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej