Puzzle warstwowe - Biedronka

 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888101403
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 49,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  49,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Puzzle warstwowe ‒ Biedronka to kolorowa układanka dla dzieci od 2 roku życia. Piękne nadruki biedronek w różnych barwach zachęcą każdego malucha do zabawy. Poszczególne elementy mają różne wielkości, a zestaw umożliwia sortowanie ich od najmniejszego do największego. W ten sposób zapełni się przestrzeń pudełka, w którym są otworki dla biedronek różnych rozmiarów. Układając puzzle, dziecko będzie rozwijać motorykę małą i koordynację oko-ręka.

Nakładając kolejne warstwy, czyli coraz większe biedronki w odpowiednie miejsca doskonali się także wyobraźnia przestrzenna. Takie przybory do nauki i zabawy to bardzo lubiane przez dzieci akcesoria. Dzięki temu układanka dobrze sprawdzi się w domowych rozwijających zabawach. Zestaw znajdzie zastosowanie także w przedszkolach, na terapii pedagogicznej i w placówkach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Komplet biedronek sprawi, że takie zajęcia będą atrakcyjne i przyjemne, a maluch chętnie weźmie w nich udział.

 

 

 

42-od-1-roku-zycia-2- Wiek 2+

Zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Układanie elementów zestawu to świetna okazja do rozwijania zdolności manualnych dziecka.

99-wykonany-z-drewna-drewniany2 Materiał: drewno

Zabawka wykonana z drewna zapewnia trwałość oraz solidność, dlatego masz pewność, że posłuży Twojemu dziecku przez długi czas.

107-kreatywnosc Wyobraźnia przestrzenna

Nakładając kolejne warstwy, czyli coraz większe biedronki w odpowiednie miejsca doskonali się także wyobraźnia przestrzenna.

 

Dlaczego warto?

Chwytanie rączką puzzli i umieszczanie ich we właściwych miejscach to ćwiczenie kształtujące umiejętności manualne. W takich zadaniach rozwija się czynność ręki i palców, a także zasięg ruchu. Elementy w kształcie biedronki to przybory, które dostarczą dziecku doświadczeń związanych z różnym rodzajem chwytu. Są także ciekawym bodźcem dotykowym. Barwny nadruk przedstawiający biedronkę będzie zachętą do regularnych treningów pracy małej rączki i spodoba się każdemu maluchowi.

 

Puzzle warstwowe wspierają rozwój motoryki małej

 

 • Usprawnianie koordynacji oko-ręka

Układanie puzzli to zabawa połączona z ćwiczeniami koordynacji wzrokowo-ruchowej. Nakładanie kolejnych elementów na odpowiednią warstwę rozwija u dziecka umiejętność pracy ręki pod kontrolą wzroku. Warto trenować tą ważną w codziennych czynnościach zdolność już od najmłodszych lat!

 

Puzzle 3d drewniane usprawnią koordynacje ręka-oko

 

Trenowanie prawidłowego dobrania elementu układanki do właściwej warstwy to dobry sposób usprawniania funkcji percepcyjnych. Puzzle są świetnym przyborem do takich ćwiczeń! Uczą nie tylko wyboru odpowiedniej części, ale też pozwalają samodzielnie ocenić, czy pasuje do wskazanego miejsca. Dzięki układance warstwowej dziecko łatwiej zrozumie relacje przestrzenne, takie jak "nad" i "pod". Nauczy się także sortowania elementów od najmniejszego do największego oraz spostrzegać różnice między poszczególnymi częściami.

Drewniane puzzle dla dzieci powyżej 2 roku życia

 • Warstwowe puzzle – pomysł na ćwiczenie koncentracji

Układanki są skutecznym ćwiczeniem wspomagającym koncentrację. Dokładanie kolejnych elementów różnych wielkości sprawi, że maluch dłużej zajmie się wykonywaną czynnością. Tego typu zabawy doskonalą umiejętność skupienia uwagi. To znacznie usprawni wykonywanie zadań przedszkolnych, a także ułatwi start w szkole.

 

Drewniana układanka to doskonały pomysł na ćwiczenie koncentracji

 

Co zawiera?

 • Drewniane pudełko z ułożonymi warstwowo otworkami w kształcie biedronek o różnych wymiarach

 • 4 elementy w kształcie biedronki o różnych wymiarach i barwach

Układanki drewniane - Biedronka

Główne informacje

Wiek: od 2 r.ż.

Materiał wykonania: drewno

Certyfikaty: EN-71

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej