Puzzle sensoryczne Zwierzątka

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260586157383

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 169,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 184,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  184,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Puzzle sensoryczne Zwierzątka to ciekawa pomoc dydaktyczna, która wpłynie pozytywnie na rozwój motoryki małej oraz logiczne myślenie. Zestaw 12 zwierzątek w formie puzzli zapewni wiele możliwości układania. Dlatego masz pewność, że Twoje dziecko nie znudzi się po ich jednorazowym ułożeniu. Systematyczna zabawa zestawem to także szansa na poznanie przez malucha pierwszych zagadnień matematycznych. Układanka zwierzęta to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 1 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

Starannie nadrukowane kolorowe zwierzaki zachęcą najmłodszych do zabawy, przyczyniając się przy tym do rozwoju percepcji wzrokowej. Puzzle są miękkie i przyjemne w dotyku, a ich nieregularna powierzchnia i niepowtarzalne kształty stymulują zmysł czucia malucha. Układanie puzzli poprawia także sprawność dłoni, co przygotowuje dzieci do nauki pisania.

 

 

 • Dziecko zapozna się ze światem zwierząt

To świetna okazja do poznania nowych zwierzaków. Na grzbiecie każdego kawałka układanki znajduje się napis w języku angielskim z nazwą zwierzęcia. Dziecko powiększy swój zasób słownictwa, a także nauczy się angielskich odpowiedników ich nazw.

 • Rozwój logicznego myślenia

Zestaw 12 zwierzaków rozwija kreatywność maluchów, zapewniając dziesiątki możliwości łączenia. To od dziecka zależy, jak będzie wyglądało ostateczne połączenie puzzli. Odpowiednie dopasowywanie małych elementów wpływa na poprawę koncentracji malucha oraz wpływa na rozwój logicznego myślenia. Zabawa w skupieniu przekłada się na lepszą efektywność nauki oraz łatwiejsze przyswajanie poznawanych zagadnień.

 

 • Pierwsze umiejętności matematyczne

Puzzle zwierzęta to doskonały pomysł na naukę poprzez zabawę. Pakiet świetnie sprawdzi się do przekazania dziecku wiedzy na temat pierwszych pojęć matematycznych. Naucz dziecko dopasowywania par np. według kolorów lub sortowania od najmniejszego do największego. Zestaw można wykorzystać także do porównywania wielkości zwierząt oraz szukania różnic i podobieństw. Puzzle sensoryczne są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy umyć je wodą i płynem do mycia naczyń.

 

Co zawiera?

W skład zestawu wchodzi 12 puzzli ze zwierzątkami.

 

Główne informacje

Ograniczenie wiekowe: 1 rok

Materiał: silikon

Wymiary: słoń - 11 x 9 x 0,8 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej