Puzzle NAWITO - Owoce

 • Producent: BELEDUC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 115,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 126,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  126,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Puzzle NAWITO ‒ Owoce to zestaw dziesięciu drewnianych plansz z ciekawymi nadrukami, przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Każda z tych okrągłych tablic składa się z 3 części do złożenia. Pierwsza część pokazuje roślinkę, gałązki, liście i dojrzewające owoce. Drugi element to w pełni wykształcona, dorodna postać owocu (są tu m.in. cytryny, truskawki, kiwi,  marakuja). Trzecia część to przekrój owocu pozwalający zobaczyć, jak wygląda on w środku.

Dla dziecka zabawa taką układanką będzie dużą frajdą. Dzięki temu maluch pozna nazwy owoców rodzimych i egzotycznych, a także nauczy się rozróżniać je między sobą. Zestaw może być również atrakcyjnym wyposażeniem przedszkolnej sali. Dzieci z jego pomocą będą rozwijać zdolności percepcyjne, umiejętność zapamiętywania, a także koordynację wzrokowo-ruchową.

Komplet może posłużyć także jako zachęta do zdrowego odżywiania, pełnego witamin pochodzących z owoców. Wizualnie plansze pięknie się prezentują, zachęcając do zabawy!

 

 

 

Dlaczego warto?

Każdy z 10 owoców znajduje się na 3 planszach, w 3 różnych formach. Umiejętność dobrania do siebie wszystkich trzech właściwych elementów spośród 30 części składających się na zestaw doskonali zdolności percepcyjne. Zabawa w układanie puzzli z owocami rozwinie u dziecka spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

 

 

 • Poszerzenie wiedzy o owocach z treningiem pamięci

Rozpoznawanie owoców znajdujących się na drewnianych puzzlach można połączyć z ćwiczeniami pamięci. Maluch będzie próbował nazwać owoc, zapamiętując aż 10 różnych gatunków! Im lepsza pamięć, tym łatwiejszy start w szkole. Warto więc uczyć przez zabawę, rozwijając ważne dla dziecka funkcje każdego dnia.

 

Drewniane układanki pozwolą na poszerzenie wiedzy o świecie

 

 • Zabawa połączona z rozwijaniem zdolności opisowych

Duże puzzle z nadrukiem obrazującym owoce to akcesoria, które z pewnością spodobają się każdemu przedszkolakowi. Z wykorzystaniem takich elementów z nadrukami można w zabawie ćwiczyć umiejętności opisu. Rozpoznawanie barw każdego z owoców, ich kształtów, a także innych szczegółów będzie dla dzieci ciekawym ćwiczeniem, dzięki któremu maluchy zaczną zauważać coraz więcej detali w opisywanych przedmiotach. Taka baza przyda się do dalszej nauki!

Układanki dla dzieci wykonane z najwyższej jakości drewna

Co zawiera?

10 plansz złożonych z 3 puzzli drewnianych (każda plansza przedstawia inny owoc).

Drewniana układanka zwierzęta przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia

Główne informacje

Wiek: od 3 r.ż.

Materiał: drewno

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej