Puzzle NAWITO - Ewolucja (Cykl rozwoju)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888115707

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 89,10 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 135,00 zł

  99,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 135,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 36,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Puzzle NAWITO ‒ Ewolucja to zestaw dziesięciu drewnianych plansz z ciekawymi nadrukami, przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. Każda z tych okrągłych tablic składa się z 3 części do złożenia.

Poszczególne elementy okrągłej układanki prezentują kolejne etapy rozwoju organizmów i roślin. Odpowiednio wyprofilowane elementy pomagają najmłodszym w dopasowywaniu elementów. Dla dziecka zabawa taką układanką będzie dużą frajdą.

Zestaw może być również atrakcyjnym wyposażeniem przedszkolnej sali. Dzieci z jego pomocą będą rozwijać zdolności percepcyjne, umiejętność zapamiętywania, a także koordynację wzrokowo-ruchową. Komplet może posłużyć także jako zachęta odkrywania świata przyrody. Wizualnie plansze pięknie się prezentują, zachęcając do zabawy!

GRATIS:

E-book z kartami pracy z instrukcją oraz wierszami, powiązanymi tematycznie z obrazkami, znajdującymi się na puzzlach. 

 

 

 

Dlaczego warto?

Każdy z etapów ewolucji znajduje się na 3 planszach, w 3 różnych formach. Umiejętność dobrania do siebie wszystkich trzech właściwych elementów spośród 30 części składających się na zestaw doskonali zdolności percepcyjne. Zabawa w układanie puzzli rozwinie u dziecka spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

 

Drewniane układanki dla dzieci pomagają doskonalić percepcję wzrokową

 

 • Poszerzenie wiedzy o świecie z treningiem pamięci

Rozpoznawanie zwierząt i roślin znajdujących się na drewnianych puzzlach można połączyć z ćwiczeniami pamięci. Im lepsza pamięć, tym łatwiejszy start w szkole. Warto więc uczyć przez zabawę, rozwijając ważne dla dziecka funkcje każdego dnia.

 

Drewniane układanki pozwolą na poszerzenie wiedzy o świecie

 

 • Zabawa połączona z rozwijaniem zdolności opisowych

Duże puzzle z nadrukiem to akcesoria, które z pewnością spodobają się każdemu przedszkolakowi. Z wykorzystaniem takich elementów z nadrukami można w zabawie ćwiczyć umiejętności opisu. Rozpoznawanie barw, a także innych szczegółów będzie dla dzieci ciekawym ćwiczeniem, dzięki któremu maluchy zaczną zauważać coraz więcej detali w opisywanych przedmiotach. Taka baza przyda się do dalszej nauki!

Układanki dla dzieci wykonane z najwyższej jakości drewna

 • Kup teraz, a otrzymasz darmowy e-book

Kupując ten produkt otrzymasz darmowy e-book - Puzzle NAWITO - Ewolucja (cykl rozwoju).

E-book to doskonałe rozwinięcie zestawu. Karty pracy wraz z wierszami zapewnią wiele godzin rozwijającej zabawy. 

 

Darmowy e-book

 

Co zawiera?

10 okrągłych łamigłówek przedstawiających rozwój tulipanów, kurczaka, nasion mniszka lekarskiego, żaby, orzecha włoskiego, pszczoły, wiśni, biedronki, motyla i dyni.

Drewniana układanka zwierzęta przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia

Główne informacje

Wiek: od 4 r.ż.

Wymiary pudełka: 10cm x 10cm x 6cm

Materiał: drewno

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej