Puszki do nauki liczenia 1-10 + KARTY PRACY - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 765023068009

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 279,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 345,00 zł

  275,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 345,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 70,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 275,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  275,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

 

OSTATNIE SZTUKI 

 

Dla kogo?

Puszki do nauki liczenia 1-10 to zestaw, który przyniesie wiele korzyści w rozwoju dzieci. Maluszki nauczą się nazw owoców oraz kolorów, dzięki czemu ćwiczą pamięć. Starsze dzieci nauczą cyfr, dodawania oraz odejmowania. Dzięki temu uczą się podstaw matematyki, co rozwija logiczne myślenie.

Z pomocą puszek nauczysz Twoją pociechę sortowania. Co pozwoli najmłodszym dostrzegać różnice oraz podobieństwa. Grupowania dodatkowo pomaga w utrzymywaniu porządku. Puszki do nauki liczenia świetnie się sprawdzą w przedszkolach, świetlicach czy podczas zabaw w zaciszu domowym. Nadają się zarówno do zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Zestaw jest doskonałą alternatywą dla elektronicznych gier.

Przeznaczone dla dzieci już od 3 roku życia.

 

 

 

107-kreatywnosc Kreatywność i wyobraźnia

Zabawy polegające na odgrywaniu roli na przykład w sprzedawcę i klienta, świetnie rozwija kreatywność Twojego dziecka.

63-sortowanie-dopasowywanie Sortowanie

Puszki wykorzystasz do nauki sortowania. Elementy pogrupujesz według kolorów, ilości oraz czy jest to owoc lub warzywo.

24-logiczne-myslenie Logiczne myślenie

Nauka zagadnień matematycznych oraz sortowania rozwija logiczne myślenie Twojej pociechy.

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Puszki z warzywami i owocami świetnie nadają się do nauki kolorów. Dzięki temu dziecko trenuje pamięć oraz poszerza zasób słownictwa.

 

Dlaczego warto?

 • Nauka sortowania oraz grupowania

Puszki do nauki liczenia są doskonałe do nauki sortowania. Zestaw można grupować według kolorów, liczby, czy są to owoce lub warzywa. Dzięki sortowaniu dziecko rozpoznaje różnice i podobieństwa między przedmiotami. Taka umiejętność pomaga w matematyce, nauce pisania i czytania.

Sortowanie uczy porządku i pomaga dziecku ćwiczyć umiejętności obserwacyjne. Przydziel dziecku zadania według których ma pogrupować przedmioty, na koniec sprawdź poprawność jego działań. Dzięki temu maluch uczy się samodzielności i na własnych błędach, a ty zdobywasz chwilę wolnego czasu dla siebie.

Puszki do nauki liczenia 1-10

 

 Puszki do liczenia mają wiele zastosowań. Podczas zwykłej zabawy np. w sklep czy gotowanie, najmłodsi rozwijają kreatywność. Wyobraźnia jest niezwykle istotna podczas rozwoju dziecka. To dzięki niej dziecko jest pewne siebie i otwarte na zawieranie nowych więzi społecznych. Od niej zależy również umiejętność dostrzegania nowych rozwiązań oraz interpretacji zjawisk.

Dzieci są chętne do eksperymentowania i zdobywania nowych doświadczeń, a takie cechy są pożądane podczas nauki nowych umiejętności.

 

 • Trenuje logiczne myślenie

Nauka cyfr, dodawania, odejmowania oraz sortowania są doskonałymi ćwiczeniami, które rozwijają logiczne myślenie. Jest to umiejętność, która jest wykorzystywana do dalszej nauki matematyki. Pozwala nam na wykorzystywanie informacji, jakie już posiadamy, analizować, planować i znajdować najlepsze rozwiązania.

Learning Resources - zabawki owoce i warzywa

 • Rozwój poznawczy: kolory

Puszki z owocami i warzywami możesz wykorzystać do nauki kolorów. Dawaj dziecku wybrane z nich, powtarzaj ich nazwy i zachęcaj je do tego samego, by doskonalić aparat mowy, zdolności komunikacyjne i ćwiczyć pamięć roboczą odpowiedzialną za późniejszy proces uczenia. Do tego świetna będzie zabawa w skojarzenia. Wybierz dany kolor i poproś dziecko o wybranie przedmiotów czy zjawisk, które mu przychodzą na myśl. Nie pozorna nauka kolorów dodatkowo rozwija wyobraźnię oraz wzbogaca wiedzę o świecie.

 

Wykorzystaj zestaw jako pomoc w trenowaniu koncentracji uwagi. Ta zdolność nie jest wrodzona, dlatego należy ją odpowiednio ćwiczyć. Jej zaburzenia mogą wpływać na dalszą edukację Twojego dziecka.

Podczas nauki liczenia, nazw kolorów czy owoców, maluch musi się odpowiednio skupić, aby przyswoić nową wiedzę. Wymagana jest izolacja na to, co dzieje się w jego otoczeniu. Problemy z koncentracją uwagi, stanowią trudności podczas wykonywania zadań oraz uczeniu się.

 

Owoce i warzywa do sortowania dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 10 puszek z owocami i warzywami. Cyfra na puszcze odpowiada ilości elementom. jakie zawiera. Łącznie w zestawie znajduje się, aż 65 elementów.

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

Tylko u nas, kupując produkt, otrzymujesz w prezencie 24 karty pracy z ćwiczeniami utrwalającymi cyfry w zakresie od 0-9 oraz liczbę 10. 

Karty pracy zapewniają interaktywny sposób nauki, zachęcając dzieci do aktywnego udziału w procesie poznawania cyfr. Ćwiczenia obejmują różne zadania, takie jak dopasowywanie cyfr do odpowiednich ilości, śledzenie kształtu cyfr za pomocą ołówka, czy też kolorowanie odpowiedniej liczby kształtów.

Te karty pracy nie tylko pomogą w utrwaleniu cyfr i liczb, ale także rozwiną umiejętności grafomotoryczne dziecka, co jest ważne dla jego ogólnego rozwoju. Dodatkowo, karty pracy mogą być wykorzystane jako narzędzie do zabawy i nauki w domu, szkole lub w innych miejscach.

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

 

Główne informacje

Wiek: 3+.

Rozmiar: puszka (11 x 7,5 cm).

Materiał: plastik.

Waga: 1kg.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej