Projektor do wiązek światłowodowych

 • 999,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 999,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  999,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Projektor do wiązek światłowodowych

Stymuluj zmysły dziecka z fantastycznym multisensorycznym urządzeniem. Projektor do wiązek światłowodowych to niezawodny sposób na dostarczanie wrażeń wizualnych małemu użytkownikowi. Pozwala w prosty i szybki sposób na podłączenie włókien odbijających światło i tworzenie niezapomnianego klimatu, który jest przyjemny i relaksujący.

Dzięki dołączonemu w zestawie pilotowi zmienisz kolor światła i nadasz wnętrzom indywidualnego charakteru.
Projektor to lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie. Pasuje do wszystkich wiązek światłowodowych tej firmy (dostępne oddzielnie). Możesz go bez problemu przenosić i wykorzystywać do wielu okazji oraz w różnych pomieszczeniach.

Świetnie sprawdzi się do terapii SI, pracy z dzieckiem nadpobudliwym (wycisza i relaksuje) oraz do wszelkich zabaw świetlnych.

 

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Łatwy w obsłudze

Urządzenie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest niemal bezobsługowe, wystarczy tylko podłączyć je do zasilacza

85-edukacja-przedszkolna2 Wyposażenie przedszkoli

Projektor wzbogaci wyposażenie sali zabaw w przedszkolu

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Wzrok

Emitowane światło stymuluje wzrok

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Zabaw światłem relaksuje i oswaja lęk przed ciemnością

106-kreatywnosc2 Kreatywność, wyobraźnia

Zabawa światłem przy użyciu projektora i wiązek wzmacnia kreatywność i rozwija wyobraźnię

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Łatwy w obsłudze

Projektor do wiązek światłowodowych to urządzenie niemal bezobsługowe. Nie wymaga specjalnego montowania, wystarczy go podłączyć do zasilacza i za pomocą jednej śrubki zamocować wybraną wiązkę.
Dzięki takiemu rozwiązaniu jest prosty w użytkowaniu i może być wykorzystywany przez osoby w każdym wieku.

 

Projektor do wiązek światłowodowych

 

 • Pasuje do wszystkich wiązek

Projektor do wiązek światłowodowych to urządzenie pasujące do wszystkich zestawów od Rover Education – Wiązek światłowodowych 109, 150 i 200 sztuk. Zamontujesz je bez problemu za pomocą jednej śrubki. Ich zakończenia idealnie stykają się z urządzeniem i emitują delikatne światło, które możesz zmieniać za pomocą pilota.
Kupując jeden Projektor, zyskujesz nieskończone źródło pomysłów na zabawy sensoryczne!

 

 • Pozwala oswoić lęk przed ciemnością

Projektor do wiązek światłowodowych emituje delikatne światło, którego kolory można zmieniać za pomocą dołączonego w zestawie pilota. Po podłączeniu Wiązek światłowodowych 100, 150 lub 200 sztuk stworzysz przyjemny klimat w pomieszczeniu.
Urządzenie nadaje się do długotrwałego użytkowania, więc dziecko nie musi spać w ciemności. Dzięki temu czuje się bardziej bezpieczne i nie boi się, gdy się w nocy wzbudzi.

 

 

 • Urządzenie przenośne

Jeśli korzystasz z Projektora do wiązek światłowodowych w różnych pomieszczeniach lub przenosisz go między budynkami, nie musisz martwić się o jego transport. Ten model jest poręczny i lekki. Możesz wykorzystywać go gdzie tylko zechcesz, bo bez problemu spakujesz do torby czy podręcznego bagażu.
Prowadząc terapię w wielu miejscach, nie musisz kupować oddzielnego sprzętu do zabaw świetlnych! Wystarczy jeden mobilny Projektor do wiązek światłowodowych.

 

 


Pomysły na zabawę


 • Teatr światła i cieni: zmysł wzroku, oswajanie lęku przed ciemnością

Zabaw polega na podświetlaniu wiązek i rzucaniu cienia z różnych przedmiotów.

 

Po podłączeniu do projektora wiązki świecą na różne kolory. Można je umieścić w jednym miejscu i stworzyć kącik relaksu dla dziecka. Np. maluch korzysta z niego przed snem, ogląda książeczki, buduje z klocków itp. Dla wzmocnienia działania warto puścić relaksacyjną muzykę.

 

Co zawiera?

 • Zestaw zawiera: Zestaw zawiera projektor z silnikiem, pilot RF i zasilacz

 

Główne informacje

 • Specyfikacja: 110-140V, 27 W.

 • Produkt typu plug and play, włókna mocuje do lekkiego silnika za pomocą małej śrubki,

 • Urządzenie kompatybilne ze wszystkimi wiązkami

 • Produkt posiada certyfikaty CE oraz normy zgodności EN 71

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej