Prodigi Connect 12

 • Producent: HUMANWARE
 • 10 499,00 zł

  10 228,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 271,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  10 228,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  10 228,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  10 228,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  10 228,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  10 253,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: harpo_prod_co_12
Dodaj do mojej listy

PRODIGI CONNECT 12

PRODIGI CONNECT 12, to innowacyjny, pod każdym względem, powiększalnik przenośny, z zainstalowaną funkcją czytania, dodatkowo wyposażony w tablet. Urządzenie to jest przeznaczone, zwłaszcza, dla słabo widzących uczniów, którzy dla efektywnej nauki, potrzebują najwyższej jakości powiększonego obrazu, z różnej odległości. Oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu PRODIGI CONNECT 12 pozwala także na korzystanie z aplikacji z systemem operacyjnym Android. Ogromnym atutem PRODIGI CONNECT 12 są małe gabaryty oraz przystępność w zakresie codziennego użytkowania. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się w domu, w pracy lub w podróży i będzie nieocenionym wsparciem dla osób słabo widzących. Istnieje także możliwość dokupienia do PRODIGI CONNECT 12 specjalnej kamery, która służy do oglądania obrazów z odległości. Jej zamontowanie za pomocą dodatkowego klipsa jest dziecinnie proste. Kamera łączy się w sposób bezprzewodowy (z pomocą Wi-Fi). Zasięg tego urządzenia wynosi do 10 m. Wbudowana kamera działa do 4 godzin.

PRODIGI CONNECT 12 - NIEOCENIONA POMOC DLA OSÓB NIEDOWIDZĄCYCH I SŁABO WIDZĄCYCH, W ZASIĘGU RĘKI!

Użytkownicy PRODIGI CONNECT 12 otrzymują sprzęt z uaktualnionym oprogramowaniem, do najnowszej wersji, w którym zmieniono, dodano lub ulepszono szereg funkcji, w celu łatwiejszego i wygodniejszego użytkowania. Funkcja uchwycenia obrazu pomaga w jego przełączeniu oraz współpracuje z opcją CZYTAJ, dzięki czemu strony dokumentu są przechwytywane w odpowiedniej kolejności. Istnieje także możliwość przechwytywania obrazów na żywo. Dla łatwiejszego użytkowania, typ widoku zmieniono na Karuzelę, dzięki czemu czytanie tekstu następuje od aktualnego widoku. Opcje dostępne w Menu Akcja pozwalają na usuwanie, wstawianie lub modyfikowanie stron, w wybranym miejscu w dokumencie. PRODIGI CONNECT 12 daje także możliwość odczytywania, bez przerwy dokumentu, zawierającego wiele stron, za pomocą jednego z trzech trybów. Strona, która została ostatnio przeczytana, może zostać przechwycona i zapisana do ponownego wznowienia pracy, w tym samym miejscu. O odczytywaniu nowej strony, użytkownika powiadomi dźwięk audio. Można także założyć powiadomienie na pierwszej stronie pliku tekstowego, przy włączonej opcji „Czytaj do końca dokumentu”. Pliki z tekstem można eksportować, jeżeli chcemy daną treść edytować lub udostępnić w oprogramowaniu Prodigi.

W celu łatwiejszej nawigacji dodano nowy przycisk w opcji przechwytywania. W Menu zawarte są opcje, pozwalające na eksportowanie pliku na nośnik USB ( specjalne oprogramowanie zapisze ten jedno - lub wielostronny plik w folderze głównym tabletu). Nazwy plików pozostają takie same na wyświetlaczu i w Galerii. Stworzono także możliwość numerowania stron w plikach tekstowych. Zwiększono również wydajność uchwycenia obrazu w Connect12 oraz czytanie i przechwytywanie zawartości w Diamond Edge, bez wymagania usunięcia tego obrazu z Galerii. Dodano dodatkowy przycisk Zapisz, w celu zachowania przechwyconego obrazu. Jeśli obraz nie zostanie zapisany, zostanie on automatycznie usunięty. W jednym z podmenu wyświetlacza dodano dodatkowe opcje, dotyczące sterowania gestami. W podmenu Przyciski schowano opcje, umożliwiające ukrycie lub wyświetlenie konkretnych przycisków. Wśród nowych cech można znaleźć podwójny gest przeciągnięcia po ekranie, odwołujący tryb nawigacji - Karuzelę, z wybranego miejsca w podmenu. Kolejny, również podwójny gest wyłącza funkcję AutoFocus, sprawiając tym samym, że ikony wyświetlane są w pojedynczym powiększeniu. Wprowadzone wraz z nowym oprogramowaniem Menu Akcja, w Folderze Galeria, pozwala na wykonanie mnóstwa istotnych zadań, w tym zmian nazw plików. Udoskonalenia i poprawki dotyczą domyślnego trybu czytania, który został zmieniony ze strony na kolumnę. Dodano także nowe odcienie kolorów, których po zsumowaniu jest 20. Urozmaicono także efekty dźwiękowe, od teraz można usłyszeć dokładny odgłos i zobaczyć ulepszone działanie mechanizmu OCR, dzięki czemu efekt postrzępionych krawędzi uległ zmniejszeniu.

Dane techniczne urządzenia:

 • wyświetlacz: 12,2 ” ekran dotykowy TFT LCD, full HD,
 • wymiary: 400 x 230 x 220 mm (szer. x wys. x gł.),
 • żywotność baterii: do ok. 12 h (zależnie od ustawień jasności ekranu),
 • powiększenie: 1 do 24 razy (obraz na żywo) oraz do 40 razy w jakości full HD za pomocą bezprzewodowej kamery,
 • waga: ok. 2400 g (tablet + statyw),
 • tryby koloru: kolorowy, negatyw, pozytyw, kolory sztuczne (16 trybów), Diamond Edge Text – doskonała jakość powiększonego tekstu bez poszarpanych krawędzi,
 • regulacja jasności obrazu,
 • obsługa ekranu dotykowego za pomocą gestów,
 • czytanie powiększanego tekstu za pomocą syntezatora mowy,
 • tryby wyświetlania czytanego tekstu: cała strona, kolumna, linia,
 • regulacja głośności i prędkości mowy,
 • system operacyjny tabletu Android Lollipop,
 • obszar przechwytywania obrazu: A4,
 • możliwość dostosowania wysokości oraz kąta nachylenia ekranu do indywidualnych potrzeb,
 • gniazdo 3.5 mm do podłączania słuchawek,
 • możliwość zamrażania obrazów i ich zachowywania w pamięci urządzenia,
 • składana podstawa z wbudowaną rączką do przenoszenia,
 • w zestawie wygodna torba do przenoszenia.
 • Auto Focus: funkcja automatycznego ustawiania ostrości z możliwością zablokowania,
 • zasilanie: akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania (w zestawie zasilacz),

PRODIGI CONNECT 12 to innowacyjne urządzenie, które przegoniło, w poziomie technologicznym, wszystkie dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie sprzętów, przeznaczonych dla osób z dysfunkcją wzroku. Małe gabaryty i łatwa obsługa sprawiają, że użytkowanie tego produktu jest niezwykle wygodne. Może być wykorzystywany we wszystkich instytucjach publicznych i urzędach oraz domach opieki i hospicjach.

Zaufaj specjalistom i wybierz najlepszy powiększalnik przenośny na rynku!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej