Powracająca piłka

 • Producent: WEPLAY
 • Kod producenta: 4260081542004
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Powracająca piłka to prosta i skuteczna pomoc terapeutyczna oraz zabawka zachęcająca do aktywności ruchowej. Ćwiczenia z piłką na sznurku doskonale rozwijają koordynację ręka-oko oraz umiejętności manualne. Dzięki lince, którą należy przywiązać wokół talii dziecka, piłka jest zawsze w zasięgu ręki ćwiczącego. Dziecko w trakcie kreatywnej zabawy rozwija swoją koordynację ruchową. Podczas korzystania z powracającej piłki, stymulowane są funkcje związane z ruchem, terapią ręki, koordynacją dłoni, stóp i wzroku.

Z tej zabawki terapeutycznej mogą korzystać dzieci powyżej 3 roku życia, a także osoby dorosłe. Sprawdzi się jako pomoc w przedszkolu, gabinecie SI czy domu.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Pomoc terapeutyczna, rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową

Powracająca piłka to świetna pomoc terapeutyczna i rehabilitacyjna dla osób, które potrzebują ćwiczeń w zakresie stymulacji ruchu, terapii ręki czy koordynacji wzrokowo ruchowej. Piłka zamocowana jest na elastycznym sznurku, który należy przywiązać wokół talii osoby ćwiczącej. Dzięki temu terapia może być bardziej efektywna – nie marnujemy czasu na bieganie za uciekającą piłką. Dziecko chętniej uczestniczy w terapii, gdy jest ona formą ciekawej zabawy.

 • Zabawa ruchowa dla dziecka

Piłka na sznurku sprawdzi się podczas różnych aktywnych zabaw w domu czy w ogrodzie. Dzieci, spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu. Zabawy z powracającą piłką będą dobrą odskocznią od nauki, a dodatkowo dziecko wykona trening motoryczny. Każda forma aktywności ruchowej jest ważna, a do zabawy z piłką nie trzeba nikogo zachęcać.   

 • Dobra zabawa dla dzieci oraz osób dorosłych

Ta pomoc terapeutyczna zapewni dobrą zabawę nie tylko najmłodszym. Powracającą piłkę polecamy także osobom starszym, które chcą pozostać w dobrej formie, jednak bieganie za piłką, to już zbyt duży wysiłek. Piłka na sznurku sprawdzi się także np. w trakcie rehabilitacji ręki.

 • Efektywne ćwiczenia – piłka zawsze w zasięgu ręki ćwiczącego

Dzięki temu, że piłka została przymocowana do elastycznej linki, osoba ćwicząca ma ją zawsze blisko siebie. Ułatwia to przeprowadzenie zabaw i ćwiczeń terapeutycznych. W przypadku zabaw w plenerze, mamy pewność, że nie zgubimy swojej piłki i efektywnie wykorzystamy czas treningu.

 

Powracająca piłka

 

Główne informacje

Zabawka terapeutyczna ma średnicę 20 cm, natomiast linka ma długość ok. 150 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej