Powracająca piłka

 • Producent: WEPLAY
 • Kod producenta: 4260081542004
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Powracająca piłka to prosta i skuteczna pomoc terapeutyczna oraz zabawka zachęcająca do aktywności ruchowej. Ćwiczenia z piłką na sznurku doskonale rozwijają koordynację ręka-oko oraz umiejętności manualne. Dzięki lince, którą należy przywiązać wokół talii dziecka, piłka jest zawsze w zasięgu ręki ćwiczącego. Dziecko w trakcie kreatywnej zabawy rozwija swoją koordynację ruchową. Podczas korzystania z powracającej piłki, stymulowane są funkcje związane z ruchem, terapią ręki, koordynacją dłoni, stóp i wzroku.

Z tej zabawki terapeutycznej mogą korzystać dzieci powyżej 3 roku życia, a także osoby dorosłe. Sprawdzi się jako pomoc w przedszkolu, gabinecie SI czy domu.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Pomoc terapeutyczna, rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową

Powracająca piłka to świetna pomoc terapeutyczna i rehabilitacyjna dla osób, które potrzebują ćwiczeń w zakresie stymulacji ruchu, terapii ręki czy koordynacji wzrokowo ruchowej. Piłka zamocowana jest na elastycznym sznurku, który należy przywiązać wokół talii osoby ćwiczącej. Dzięki temu terapia może być bardziej efektywna – nie marnujemy czasu na bieganie za uciekającą piłką. Dziecko chętniej uczestniczy w terapii, gdy jest ona formą ciekawej zabawy.

 • Zabawa ruchowa dla dziecka

Piłka na sznurku sprawdzi się podczas różnych aktywnych zabaw w domu czy w ogrodzie. Dzieci, spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu. Zabawy z powracającą piłką będą dobrą odskocznią od nauki, a dodatkowo dziecko wykona trening motoryczny. Każda forma aktywności ruchowej jest ważna, a do zabawy z piłką nie trzeba nikogo zachęcać.   

 • Dobra zabawa dla dzieci oraz osób dorosłych

Ta pomoc terapeutyczna zapewni dobrą zabawę nie tylko najmłodszym. Powracającą piłkę polecamy także osobom starszym, które chcą pozostać w dobrej formie, jednak bieganie za piłką, to już zbyt duży wysiłek. Piłka na sznurku sprawdzi się także np. w trakcie rehabilitacji ręki.

 • Efektywne ćwiczenia – piłka zawsze w zasięgu ręki ćwiczącego

Dzięki temu, że piłka została przymocowana do elastycznej linki, osoba ćwicząca ma ją zawsze blisko siebie. Ułatwia to przeprowadzenie zabaw i ćwiczeń terapeutycznych. W przypadku zabaw w plenerze, mamy pewność, że nie zgubimy swojej piłki i efektywnie wykorzystamy czas treningu.

 

Powracająca piłka

 

Główne informacje

Zabawka terapeutyczna ma średnicę 20 cm, natomiast linka ma długość ok. 150 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej