Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

PowerDVD 17 Ultra - wersja elektroniczna + certyfikat gratis

 • Producent: CYBERLINK
 • Czas realizacji: 1-3 dni

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Dostępna jest również mniej funkcjonalna i tańsza wersja programu: CyberLink Power DVD Pro

Można również zapoznać się z programami przeznaczonymi do obróbki wideo.

PowerDVD 17 jest jedynym uniwersalnym odtwarzaczem multimediów, który poszerzy twoje dotychczasowe doświadczenia znacznie poza oglądanie filmów na twoim PC. Odtwarzaj każdy format multimedialny z każdego urządzenia w domu lub sieci, mając przed oczyma niewiarygodny obraz w jakości HD bądź 3D.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Angielska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: komercyjna
 • Ważność licencji: na wersję programu

PowerDVD 17 Ultra umożliwia m.in. odtwarzanie filmów Blu-ray 3D jak również formatów AVCHD pochodzących z kamer cyfrowych i AVCREC filmów jakości Blu-ray mieszczących się na nośniku DVD. Wersja Ultra posiada wsparcie bezstratnego HD Audio oraz dźwięków przestrzennych Dolby Digital w konfiguracjach 5.1 i 7.1 kanałowych.

Odtwarzacz najwyższych lotów

Funkcjonalność programu nie ogranicza się tylko do filmów. Można również za jego pomocą przeglądać zdjęcia czy słuchać muzykę. Jest doskonałym wyborem w odtwarzaniu filmów Blu-ray i Blu-ray 3D, dzięki wsparciu sprzętowej akceleracji procesora i karty graficznej, w celach otrzymania nieskazitelnej jakości obrazu. Cyberlink PowerDVD 11 Ultra Wsparcie dźwięku 7.1 Dolby TrueHD pozwoli uzyskać najlepszą jakość audio. PowerDVD zawiera specjalne narzędzie pozwalające na niemal natychmiastowe wyszukanie szukanej sceny w filmie na DVD i przeskoczenie do niej. Jego uniwersalność uwidacznia się w możliwości odtwarzania wielu formatów. PowerDVD może odtworzyć prawie każdy plik wideo wliczając w to filmy zapisane w MKV (H.264), FLV (H.264), WTV, 3GP, 3G2 i wielu innych. Twój zbiór obrazków i fotografii może być przeglądany w programie jako pokaz slajdów 2D bądź 3D. Możliwość słuchania muzyki niweluje konieczność zakupu bądź instalacji innych odtwarzaczy. Muzykę można sortować na wiele sposobów począwszy od nazw plików, utworów aż po rozmiar, długości, gatunku, artyście. Przejście do panelu fotografii, gdy słuchamy muzykę pozwoli na cieszenie się miłym brzmieniem w tle podczas ich przeglądania.

Zwiększ przyjemność oglądania multimediów dzięki TrueTheater

Unikatowe składowe TrueTheater to narzędzia usprawniające jakość płynącą z odtwarzania filmów z płyt DVD, nagranych własnoręcznie, zdjęć czy zawartości sieci i serwisów takich jak YouTube, Facebook, Flickr. Oglądane filmy mogą zostać przeskalowane do rozdzielczości HD (1080 pikseli, nawet w przypadku filmu nagranego w rozdzielczości 480 pikseli). Dzięki narzędziu TrueTheater Motion, odtwarzacz pozwala na cieszenie się obrazem wyświetlanym w szybkości do 72 klatek na sekundę. Jeśli spędzasz dużo czasu oglądając filmy z YouTube, odtwórz je w PowerDVD z TrueTheater i ciesz się polepszoną jakością obrazu wideo. TrueTheater 3D pozwala na konwersję filmów i obrazów w trójwymiarowy efekt. Zdjęcia poddane konwersji możesz wrzucić na Facebooka. Odtwarzanie filmów w pełnym ekranie nie pozostawia wolnej przestrzeni po jego bokach. Program automatycznie dopasowuje wyświetlany obraz tak by zmieścił się on możliwie na całym ekranie, bez utraty jakości. Dzięki wsparciu audio, odgłosy wydobywające się z głośników są silniejsze, bardziej dopasowane do ustawień środowiskowych. Uzyskasz efekty dźwięku przestrzennego na głośnikach stereo.

Korzystaj z PowerDVD za pomocą urządzeń mobilnych

Programem PowerDVD można sterować za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak iPad, czy posiadających system operacyjny Android. Od teraz nie będziesz musiał ruszyć się z kanapy, by nawigować multimediami. Kopiowanie zdjęć z telefonu na twój komputer to łatwizna. Możesz nawet odtworzyć film znajdujący się na twoim telefonie w komputerze bez potrzeby jego wcześniejszego kopiowania. Narzędzie posiada wszystkie niezbędne opcje nawigacji takie jak, odtwarzaj, stop, przewiń, operacje na menu płyt DVD, Blu-ray i więcej. Posiada interfejs akceptujący gesty, dzięki czemu nie będziesz potrzebować myszy by przybliżyć czy oddalić obrać bądź obrócić obraz. Wystarczy posiadać telefon z ekranem dotykowym.

Komputer, urządzenie, dom, sieć

Niezależnie skąd pochodzą twoje multimedia, dzięki PowerDVD możesz się nimi cieszyć. Nie jest istotne źródło danych. Cyberlink PowerDVD 11 Ultra Mogą to być filmy, zdjęcia, muzyka z twego własnego komputera czy innego należącego do twojej sieci domowej. Również obsługuje dane z urządzeń Apple lub korzystających z Androida czy stron i serwisów internetowych. PowerDVD ma wszystko pod kontrolą. Jakość wykonywanych fotografii za pomocą telefonów i innych urządzeń systematycznie wzrasta. Problemem może stać się brak odpowiedniego komfortu ich przeglądania. Dzięki PowerDVD Remote, Power DVD posiada możliwość pobierania zdjęć bezpośrednio na twój komputer z urządzenia po sieci domowej. Przed zapisem zdjęcia można poddać obróbce. Oglądaj filmy z YouTube oraz przeglądaj galerie obrazów z Flickr i Facebook za pomocą jednej aplikacji. Strefa przyjaciół pozwala oglądać zdjęcia twych znajomych z Facebooka w jednym miejscu, bez przechodzenia na ich profile. DTCP (Digital Transmission Content Protocol) zostało stworzone w celu możliwości odtwarzania zabezpieczonych nośników z mediami w domu. Wsparcie DTCP-IP w PowerDVD oznacza możliwość oglądania zawartości zabezpieczonych nośników w bazującej na IP sieci domowej.

Twoje centrum społecznościowe

PowerDVD oferuje pełne wsparcie dla przeglądania filmów, zdjęć z popularnych sieci społecznościowych. Wystarczy (w programie) zalogować się na swoje konto YouTube by móc oglądać swoje ulubione filmy oraz zasubskrybowane kanały za pomocą jednego prostego interfejsu. Opcja eksportu pozwoli ci wysłać filmy na twoje konto Youtube czy Facebook za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy zaznaczyć który film, wybrać na który portal ma zostać wysłany i opcjonalnie uzupełnić jego dane takie jak opis, słowa klucze, kategorię. Przeglądaj zdjęcia z Facebooka i Flickr jako pokaz slajdów, uwzględniając ich konwersję do zdjęć 3D.

Uzyskaj informację o aktualnie oglądanym filmie wliczając w to jego opis i ciekawostki (jeśli są dostępne) za pomocą MoovieLive. Jest to usługa online specjalnie dedykowana pod PowerDVD. W każdej chwili oglądanego filmu, możesz napisać krótką informację co o nim myślisz. Informacją tą możesz się dzielić z innymi na Facebooku, Twitterze bądź w serwisie MoovieLive.

 

 

 

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Certyfikat legalności oprogramowania

Certyfikat legalności oprogramowania

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej