Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

PowerDirector 17 Ultra - wersja elektroniczna + certyfikat gratis

 • Producent: CYBERLINK
 • Czas realizacji: 1-2 dni
 • 580,00 zł

  516,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 64,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  516,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  516,00 zł Wersje elektroniczne wysyłane są w formie klucza elektronicznego poprzez e-mail.
  Nie istnieje możliwość zakupu tego produktu za pobraniem (płatność przy odbiorze).
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Dostępne są również inne programy do edycji materiałów wideo, dla początkujących: Premiere Elements firmy Adobe i profesjonalistów: Sony Vegas Pro i Adobe Premiere.

Zobacz pełną ofertę programów przeznaczonych do obróbki wideo.

 

PowerDirector 17 Ultra jest najpotężniejszym narzędziem, do tworzenia własnych filmów, z całej serii. W wersji tej możliwe jest nagrywanie bezpośrednio płyt Blu-ray. Dzięki wsparciu kamer nagrywających w wysokiej rozdzielczości, możliwe jest zgranie nagrań w formacie AVCHD bezpośrednio z kamery. Zgrany plik można poddać edycji bądź nagrać na nośnik. PowerDirector Ultra jest dedykowany dla 64-bitowych systemów.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Angielska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: komercyjna
 • Ważność licencji: na wersję programu (Wieczysta)

PowerDirector posiada wszystkie niezbędne narzędzia do edycji twoich prywatnych plików wideo. Dzięki temu programowi twoje vlogi na YouTube zyskają na jakości. Nie jest ważne że nie masz doświadczenia w edycji wideo, z programem Power Director będziesz tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy w mgnieniu oka.

 

Power Director - Twórz spektakularne filmy
Power Director był pierwszym edytorem wideo pracującym w 64-bitowym środowisku. Dzięki silnikowi TrueVelocity możliwa jest praca nad kilkoma filmami w jakości HD jednocześnie. TrueVelocity pozwala także na redukcję smużenia w filmach oraz poprawia ogólną wydajność dzięki czemu pliki HD ładują się szybciej niż dotychczas.

Bardzo szybkie tworzenie filmów
Dzięki TrueVelocity proces kompilacji filmów jest szybki jak dotąd nigdy. Dzieje się tak ze względu iż program potrafi w efektywny sposób wykorzystywać każdy dostępny zasób systemu. Jako, że program pracuje w 64-bitowym środowisku, może korzystać z więcej niż 4GB RAM. Cyberlink PowerDirector 9 Ultra Podczas renderingu filmu, jego poszczególne części są dzielone na małe segmenty, dzięki czemu procesor nie jest zbyt przeciążony pracą na dużych plikach. By maksymalnie wykorzystać moc obliczeniową procesora konkretne części są przydzielane do aktualnie wolnych rdzeni. Program może korzystać z dostępnej mocy obliczeniowej posiadanej karty graficznej. Architektura 64Bitowa sprawia, że dzięki pełnemu wykorzystaniu mocy posiadanego sprzętu, rendering filmów HD skraca się nawet czterokrotnie biorąc pod uwagę podobną konfigurację sprzętową 32 i 64 bitowych systemów.

Potężne narzędzia edycyjne
W skład PowerDirector 17 wchodzi szereg narzędzi wspomagających edycję i pomagających w poprawie jakości filmów. Edycja nigdy nie wymagała tak mało wysiłku. Zaawansowani użytkownicy dostają narzędzia pozwalające na kontrolę każdej klatki, obrazu, efektów specjalnych i innych elementów aż po edycję ścieżki dźwiękowej. Mimo dużych możliwości, narzędzia te, są bardzo proste w użyciu, dzięki czemu poprawimy jakość starych filmów bądź stworzymy i dodamy do nich wyszukane efekty specjalne. Edytor pozwala na umieszczenie do 100 różnych ścieżek wideo, audio. Pozwala to na budowę skomplikowanych scen w bardzo prosty sposób. Cyberlink PowerDirector 9 Ultra

Przestrzeń pracy w edytorze daje ogromne możliwości. Jej głównym zadaniem jest organizowanie biblioteki filmów, ich podgląd bądź dopasowywanie napisów do konkretnych jednostek czasu. Edytować można zarówno na pełnym ekranie jak i w oknie. PowerDirector automatycznie skaluje wszystkie składniki paneli by niezależnie od wybranej wielkości okna były one dostępne. By zaoszczędzić czas niektóre czynności mogą być wykonane bezpośrednio z paska czasu. Za jego pomocą można zmienić szyk naniesionych na niego elementów by były wyświetlane w innym przedziale czasowym, pogrupować ścieżki tak by następowały jedna po drugiej, oddzielenie ścieżek audio od wideo z filmu. Dla konkretnej ścieżki wideo można dodać i dopasować co do sekundy ścieżkę audio.

Maksymalna kreatywność
Daj upust swej kreatywności. Nowe narzędzia edycyjne pozwolą ci przejść na wyższy poziom twórczości. Dzięki szablonom, zastosowaniu efektu ziarna, odpowiedniej konfiguracji wyglądu tytułu, możliwości dodania animowanego obrazu PiP (Picture in Picture - obraz w obrazie), edycji menu twoje filmy będą wyglądały rewelacyjnie. Otwarte podejście twórców programu do edycji filmów, pozwala na dzielenie własnymi szablonami z innymi użytkownikami w DirectorZone. Utworzenie filmu z jest dziecinnie proste.
PowerDirector pozwala także na utworzenie animowanego pokazu slajdów. W programie dostępny jest specjalny edytor to umożliwiający. By uatrakcyjnić pokaz, do wyboru są różne style animacji. Zaawansowane opcje pozwalają na mieszanie stylów między kolejnymi elementami pokazu, umożliwiają również dodanie muzyki w tle czy rodzaju obramowania dla obrazków. Inteligentny system programu synchronizuje elementy pokazu do końcowego efektu. Dzięki dostępowi do DirectorZone lista szablonów, których możemy użyć w procesie tworzenia jest ogromna.

 

Wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny Windows 7 SP1, 8, 10
 • Procesor: Intel Core (seria i - i5, i7) lub odpowiednik
 • Minimum 2GB pamięci RAM
 • Minimum 10 GB miejsca na dysku
 • Nagrywarka DVD bądź Blu-Ray

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Certyfikat legalności oprogramowania

Certyfikat legalności oprogramowania

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej