Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774910

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 57,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 73,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  73,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Wałek do masażu i rehabilitacji duoball to niewielki roller, który sprawdza się w wielu dziedzinach pracy z dorosłymi i dziećmi. Idealnie nadaje się do masażu całego ciała w celu relaksacji lub po treningu. Przynosi ulgę zmęczonym stopom i pobudza strefy refleksyjne oraz zmniejsza napięcie mięśniowe.

Przeznaczony jest do rehabilitacji po przebytym urazie oraz wspomagania leczenia płaskostopia czy koślawości kończyn u dzieci. Jego budowa pozwala na ćwiczenia siły uchwytu, oraz stymulowanie zakończeń nerwowych. Wykorzystasz go podczas ćwiczeń fitness i jogi, a także do terapii integracji sensorycznej.

Wałek to świetny produkt do prowadzenia zajęć grupowych w celu podniesienia ich atrakcyjności. Polecany jest do gabinetów SI oraz fizjoterapeutycznych, a także do samodzielnych ćwiczeń w domu. Roller to również efektywny sposób na rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej, a jakość atestowanych surowców, z których został wyprodukowany, gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Produkt bez ograniczeń wiekowych.

 

 

 

45-od-1-roku-zycia-5- Wiek 0+

Produkt bez ograniczeń wiekowych

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczeństwo użytkowania

Produkt nie zawiera metali ciężkich, ftalanów ani BPA. Jest w całości wyprodukowany w Polsce z najwyższej jakości atestowanych surowców.

77-zmysl-dotyku Zmysł dotyku

Stożkowate kolce na wałku dostarczą dziecku bodźców do rozwoju zmysłu dotyku.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Poprzez ugniatanie, ściskanie i manipulowanie wałkiem dziecko rozwinie motorykę małą.

26-motoryka-duza-koordynacja-ruchowa Wsparcie gabinetów fizjoterapeutycznych

Wałek do masażu i rehabilitacji to niezbędne wyposażenie gabinetów fizjoterapeutycznych.

77-zmysl-dotyku Wsparcie gabinetów SI

Wałek z kolcami będzie wspaniałym pomysłem na prowadzenie zajęć z integracji sensorycznej.

 

Dlaczego warto?

 • Rehabilitacja po urazach, leczenie płaskostopia oraz koślawości kończyn u dzieci

Wałek do masażu i rehabilitacji to niezrównana pomoc do pracy z dziećmi, które potrzebują ćwiczeń i profilaktyki związanej z postawą ciała. Praca z rollerem pozwala zastosować metody zapobiegające powikłaniom dotyczącym koślawości kolan oraz wspomagać leczenie innych schorzeń. Zakres ćwiczeń z wałkiem obejmuje nie tylko masaż, ale również gimnastykę korekcyjną, czyli rozciąganie przykurczonych mięśni i wzmacnianie rozciągniętych. Niewielkie rozmiary rollera pozwolą na skuteczną rehabilitację po urazach, a także wspomogą leczenie płaskostopia.

Ważne: Pamiętaj, aby ćwiczenia korekcyjne i rehabilitacyjne wykonywać pod okiem specjalisty, gdyż nieprawidłowe użycie wałka może spowodować pogłębienie się urazów i schorzeń.

 

Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

 

 • Pobudzanie receptorów czuciowych oraz ukrwienia, rozbijanie podskórnej tkanki tłuszczowej

Specjalna budowa Wałka do masażu i rehabilitacji ze stożkowatymi kolcami jest idealnym przyrządem do stymulowania receptorów czuciowych całego ciała oraz pobudzania sfer refleksyjnych na stopach. Prowadzi do lepszego ukrwienia organizmu oraz wspomaga jego funkcjonowanie. Roller wspaniale sprawdza się również do rozbijania nieprawidłowo rozmieszczonej tkanki tłuszczowej, tzw. cellulitu.

 

Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

 

 • Idealnie wyposażenie gabinetów integracji sensorycznej i fizjoterapeutycznych oraz sal fitness i jogi

Ten niepozorny wałek daje mnóstwo możliwości do wykorzystania go w pracy z dziećmi ze specyficznymi problemami rozwojowymi. Sprzyja terapii SI poprzez stymulowanie czucia głębokiego oraz dostarczania organizmowi potrzebnych bodźców. Pozytywnie wpływa na rozwój zmysłu dotyku. To również niezastąpiony element do zajęć fitness i jogi, a także cenna pomoc dla fizjoterapeutów.

 

Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

 

 • Zmniejszenie napięcia mięśniowego, świetny sposób na masaż całego ciała

Masaż wałkiem powoduje zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz rozluźnienie całego ciała. Przynosi ulgę po ciężkim dniu oraz treningu fizycznym. Duoball może być użyty podczas relaksacyjnej kąpieli dla Ciebie i Twojego dziecka. Wykorzystanie go rano pobudzi organizm do działania, a wieczorem pozwoli na spokojny sen.

 

Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

 

Co zawiera?

 • 1 półwałek - kolor niebieski

 • Rozmiar: 30 cm

Półwałek do masażu sensoryczny 30 cm

Główne informacje

Wiek: dla dzieci 0+

Produkt wyprodukowany w Polsce z najwyższej jakości atestowanych surowców.

Nie zawiera metali ciężkich, ftalanów, BPA

Sposób utrzymania w czystości: myć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej