Półprzeźroczyste tęczowe kamyczki (Rainbow Pebbles®)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057204135
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Szukasz tradycyjnej zabawki dla dziecka, która zajmie go na długie godziny a także przyczyni się do jego rozwoju? W takim razie półprzeźroczyste tęczowe kamyczki są stworzone dla ciebie. Jest to produkt wszechstronny i uniwersalny. Dzięki kamyczkom nauka kolorów bądź sortowania nie stanowi problemu. Wykorzystanie kamyczków przynosi jeszcze więcej efektów z wykorzystaniem panelu świetlnego. Znakomicie sprawdzą się w przedszkolu i zaciszu domowym. Kamyczki mogą również wspomóc terapeutów. Produkt przeznaczony dla dzieci które ukończyły 18 miesiąc życia.

 

 

 

 

Półprzeźroczyste tęczowe kamyczki infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Półprzeźroczyste kamyczki są doskonałe do nauki kolorów. Wykorzystując panel świetlny bądź patrząc pod światło dzieci mogą nakładać na siebie kamyczki. W ten sposób odkrywają zasady mieszania kolorów. Z użyciem panelu świetlnego dostarczymy dziecku dodatkowych bodźców wzrokowych - kolory staną się wyraźniejsze i bardziej jaskrawe, co wywołuję efekt jakby kamyczki stały się zaczarowane. Sprawia to, że maluch nie może oderwać się od zabawy.

 • Różnorodność kształtów i kolorów idealnie wykorzystuje się do nauki sortowania. Z łatwością nauczysz swoją pociechę umiejętności odróżniania kształtów, wyznaczania różnic i podobieństw. Ta zdolność wymaga cierpliwości i samodzielności. Dotykanie wielu kształtów stymuluje dłoń - polepsza chwyt i siłę rączek. Jest to pożądane zjawisko w okresie dorastania. Kształtuję się wtedy motoryka mała odpowiedzialna za drobne, delikatne i precyzyjne czynności. Czym starsze jest dziecko tym bliżej jest nauki pisania, a właśnie takie zabawy mogą ją ułatwić.

 • Dzięki dużej ilości kamyczków bo aż 36 sztuk, produkt doskonale wykorzystuje się do nauki matematyki.  W łatwy i przyjemny sposób nauczysz swoje dziecko liczenia. Matematyka jest dziedziną, która przede wszystkim rozwija logiczne myślenie i pamięć. Im częściej wprowadzamy maluchom zadania z liczeniem tym bardziej przyczyniamy się do rozwoju ich inteligencji.

 

Jak działa?

 

Co zawiera?

36 kamyczków zamkniętych w plastikowym słoiku do przechowywania w 6 kolorach i 3 kształtach.

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej