Półprzezroczyste kolorowe łopatki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138828889
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 19,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  29,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Półprzezroczyste kolorowe łopatki zostały zaprojektowane do rozbudowy wyobraźni, sztuki obserwacji i wnioskowania. Zabawa z wykorzystaniem tej zabawki sensorycznej stymuluje zmysł wzroku oraz rozwija zdolności manualne dziecka. Łopatki dzięki swojej transparentności świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu z wykorzystaniem panelu świetlnego. Światło wzbudzi ciekawość, zachęci do eksperymentowania, a także zapewni dodatkowe doznania sensoryczne. To także doskonałe rozwiązanie do ciekawej zabawy na świeżym powietrzu, która zachęci dzieci do eksploracji i odkrywania świata. Dzięki temu pakietowi Twoje dziecko z łatwością pozna zasady mieszania się kolorów.

Zestaw znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym oraz gabinecie integracji sensorycznej.

Ta pomoc terapeutyczna będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 12 miesiąca życia.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Idealne rozwiązanie do obserwacji mieszania się kolorów

Zestaw został przeznaczony do nauki rozpoznawania kolorów. Kolorowe łopatki dzięki swojej przezroczystości pozwalają na nakładanie się na siebie, co skutkuje stworzeniem nowej barwy. Zjawisko mieszania się kolorów pozwoli najmłodszym odkryć nowe barwy, a także zrozumieć proces ich powstawania.

Rozmiar łopatek został dostosowany do dłoni najmłodszych. Wykorzystanie ich podczas zabawy poprawia sprawność ręki i palców, co przygotowuje dzieci do nauki pisania.

 

Zabawa przezroczystymi łopatkami

 

 • Doskonale sprawdzi podczas zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka. Dzieci będą się dzielić swoimi wrażeniami z rówieśnikami, co przyczyni się do poprawy ich umiejętności komunikacyjnych. Wspólna forma zabawy pozwoli na socjalizację, a także wpłynie pozytywnie na rozwój emocjonalny Twojej pociechy.

 • Wykorzystanie panelu świetlnego zapewni dodatkowe doznania sensoryczne

Zabawa z wykorzystaniem paneli świetlnych stwarza cichą i spokojną atmosferę, w której dziecko może doskonalić swoją koncentrację. To z kolei może przełożyć się na efektywność nauki. Takie zabawy to doskonała okazja do omówienia tematyki mieszania się kolorów oraz transparentności różnych przedmiotów. Obserwowanie jak światło przenika przez różnokolorowe elementy, wzbudzi zainteresowanie oraz zachęci najmłodszych do eksperymentowania.

 • Bezpieczna alternatywa dla dzieci, które wykazują uzależnienie od komputera, telefonu czy tabletu

Długie godziny spędzone przy ekranie urządzenia elektronicznego to bombardowanie ogromem bodźców, do czego nasz mózg jest nieprzystosowany. W konsekwencji prowadzi to do problemów z koncentracją i trudnościach w uczeniu się. Zamiast tego zaproponuj swojemu dziecku tradycyjną zabawkę, która pozwoli skupić się dziecku na jednej czynności i prawidłowo zadba o jego rozwój.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 6 plastikowych łopatek o średnicy 80 mm.

Zawartość zestawu

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

Panel A4 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w poniższy obrazek:

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej