Półprzezroczyste kolorowe łopatki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138828889
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 29,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  39,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Półprzezroczyste kolorowe łopatki zostały zaprojektowane do rozbudowy wyobraźni, sztuki obserwacji i wnioskowania. Zabawa z wykorzystaniem tej zabawki sensorycznej stymuluje zmysł wzroku oraz rozwija zdolności manualne dziecka. Łopatki dzięki swojej transparentności świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu z wykorzystaniem panelu świetlnego. Światło wzbudzi ciekawość, zachęci do eksperymentowania, a także zapewni dodatkowe doznania sensoryczne. To także doskonałe rozwiązanie do ciekawej zabawy na świeżym powietrzu, która zachęci dzieci do eksploracji i odkrywania świata. Dzięki temu pakietowi Twoje dziecko z łatwością pozna zasady mieszania się kolorów.

Zestaw znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym oraz gabinecie integracji sensorycznej.

Ta pomoc terapeutyczna będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 12 miesiąca życia.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Idealne rozwiązanie do obserwacji mieszania się kolorów

Zestaw został przeznaczony do nauki rozpoznawania kolorów. Kolorowe łopatki dzięki swojej przezroczystości pozwalają na nakładanie się na siebie, co skutkuje stworzeniem nowej barwy. Zjawisko mieszania się kolorów pozwoli najmłodszym odkryć nowe barwy, a także zrozumieć proces ich powstawania.

Rozmiar łopatek został dostosowany do dłoni najmłodszych. Wykorzystanie ich podczas zabawy poprawia sprawność ręki i palców, co przygotowuje dzieci do nauki pisania.

 

Zabawa przezroczystymi łopatkami

 

 • Doskonale sprawdzi podczas zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka. Dzieci będą się dzielić swoimi wrażeniami z rówieśnikami, co przyczyni się do poprawy ich umiejętności komunikacyjnych. Wspólna forma zabawy pozwoli na socjalizację, a także wpłynie pozytywnie na rozwój emocjonalny Twojej pociechy.

 • Wykorzystanie panelu świetlnego zapewni dodatkowe doznania sensoryczne

Zabawa z wykorzystaniem paneli świetlnych stwarza cichą i spokojną atmosferę, w której dziecko może doskonalić swoją koncentrację. To z kolei może przełożyć się na efektywność nauki. Takie zabawy to doskonała okazja do omówienia tematyki mieszania się kolorów oraz transparentności różnych przedmiotów. Obserwowanie jak światło przenika przez różnokolorowe elementy, wzbudzi zainteresowanie oraz zachęci najmłodszych do eksperymentowania.

 • Bezpieczna alternatywa dla dzieci, które wykazują uzależnienie od komputera, telefonu czy tabletu

Długie godziny spędzone przy ekranie urządzenia elektronicznego to bombardowanie ogromem bodźców, do czego nasz mózg jest nieprzystosowany. W konsekwencji prowadzi to do problemów z koncentracją i trudnościach w uczeniu się. Zamiast tego zaproponuj swojemu dziecku tradycyjną zabawkę, która pozwoli skupić się dziecku na jednej czynności i prawidłowo zadba o jego rozwój.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 6 plastikowych łopatek o średnicy 80 mm.

Zawartość zestawu

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji).

Uwaga! Panel może różnić się od widocznego na zdjęciu

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w poniższy obrazek:

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej