Półprzezroczyste kolorowe łopatki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138828889
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 22,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 33,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  33,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Półprzezroczyste kolorowe łopatki zostały zaprojektowane do rozbudowy wyobraźni, sztuki obserwacji i wnioskowania. Zabawa z wykorzystaniem tej zabawki sensorycznej stymuluje zmysł wzroku oraz rozwija zdolności manualne dziecka. Łopatki dzięki swojej transparentności świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu z wykorzystaniem panelu świetlnego. Światło wzbudzi ciekawość, zachęci do eksperymentowania, a także zapewni dodatkowe doznania sensoryczne. To także doskonałe rozwiązanie do ciekawej zabawy na świeżym powietrzu, która zachęci dzieci do eksploracji i odkrywania świata. Dzięki temu pakietowi Twoje dziecko z łatwością pozna zasady mieszania się kolorów.

Zestaw znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym oraz gabinecie integracji sensorycznej.

Ta pomoc terapeutyczna będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 12 miesiąca życia.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Idealne rozwiązanie do obserwacji mieszania się kolorów

Zestaw został przeznaczony do nauki rozpoznawania kolorów. Kolorowe łopatki dzięki swojej przezroczystości pozwalają na nakładanie się na siebie, co skutkuje stworzeniem nowej barwy. Zjawisko mieszania się kolorów pozwoli najmłodszym odkryć nowe barwy, a także zrozumieć proces ich powstawania.

Rozmiar łopatek został dostosowany do dłoni najmłodszych. Wykorzystanie ich podczas zabawy poprawia sprawność ręki i palców, co przygotowuje dzieci do nauki pisania.

 

 

 • Doskonale sprawdzi podczas zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka. Dzieci będą się dzielić swoimi wrażeniami z rówieśnikami, co przyczyni się do poprawy ich umiejętności komunikacyjnych. Wspólna forma zabawy pozwoli na socjalizację, a także wpłynie pozytywnie na rozwój emocjonalny Twojej pociechy.

 • Wykorzystanie panelu świetlnego zapewni dodatkowe doznania sensoryczne

Zabawa z wykorzystaniem paneli świetlnych stwarza cichą i spokojną atmosferę, w której dziecko może doskonalić swoją koncentrację. To z kolei może przełożyć się na efektywność nauki. Takie zabawy to doskonała okazja do omówienia tematyki mieszania się kolorów oraz transparentności różnych przedmiotów. Obserwowanie jak światło przenika przez różnokolorowe elementy, wzbudzi zainteresowanie oraz zachęci najmłodszych do eksperymentowania.

 

Zabawa przezroczystymi łopatkami

 

 • Bezpieczna alternatywa dla dzieci, które wykazują uzależnienie od komputera, telefonu czy tabletu

Długie godziny spędzone przy ekranie urządzenia elektronicznego to bombardowanie ogromem bodźców, do czego nasz mózg jest nieprzystosowany. W konsekwencji prowadzi to do problemów z koncentracją i trudnościach w uczeniu się. Zamiast tego zaproponuj swojemu dziecku tradycyjną zabawkę, która pozwoli skupić się dziecku na jednej czynności i prawidłowo zadba o jego rozwój.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 6 plastikowych łopatek o średnicy 80 mm.

Zawartość zestawu

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w poniższy obrazek:

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej