Półkula sensoryczna - równoważna 2 szt. czerwony jeż /niebieski diament

 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774835
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,90 zł

  45,90 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 4,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 57,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  57,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Dwie półkule sensoryczne łączą w sobie elementy zabawki sensorycznej oraz pomocy terapeutycznej. Sprawdzą się zarówno w ćwiczeniach równowagi, jak i zapobieganiu problemom z płaskostopiem. Powierzchnia kuli przypomina strukturą jeża oraz diament, dzięki czemu dostarcza różnorodnych bodźców dotykowych. Ta pomoc terapeutyczna sprawdzi się idealnie w różnych ćwiczeniach integracji sensorycznej. Jest to produkt uniwersalny – idealny dla starszych i młodszych.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Jeden produkt, wiele zastosowań

Półkule sensoryczne można wykorzystać na wiele sposobów np. budowa ścieżki sensorycznej; zorganizowanie zabaw sensorycznych i ruchowych; masaż stóp czy ćwiczenia korygujące wady postawy.  Dzięki temu sprawdzą się doskonale w trakcie zabawy, rehabilitacji czy terapii.

 

 • Pozytywny wpływ na zdrowie

Użycie półkul równoważnych niesie ze sobą wiele korzyści dla zdrowia - ma zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu płaskostopia oraz koślawości kończyn dolnych, ponadto pobudza krążenie krwi i receptory czucia.

 

 • Wspiera motorykę dużą

Półkule sensoryczne stymulują motorykę dużą, co korzystnie wpływa na zdolność utrzymania równowagi ciała, a także koordynację ruchów kończyn podczas aktywności sportowej, takiej jak np. jazda na rowerze czy pływanie. Korzyścią dla dziecka jest większa świadomość swojego ciała oraz zwiększona siła mięśni, co sprawia, że jest mniej niezdarne.

 

 

 • Odpowiednie dla dzieci, jak i dorosłych

Produkt dopuszcza maksymalne obciążenie do 100 kg. Dzięki czemu jest na tyle uniwersalny, że może być używany równie dobrze przez dzieci, jak i osoby dorosłe.

 

 • Do wykorzystania w każdym miejscu

Półkule sensoryczne wykonano z materiałów wysokiej jakości, co pozwala na wykorzystanie ich zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Znajdą swoje zastosowanie w placówce rehabilitacyjnej, na placu zabaw, a nawet w warunkach domowych.

 

 

 • Najwyższa jakość polskiej produkcji

Półkule sensoryczne zostały wyprodukowane w Polsce i wykonane są z najwyższej jakości atestowanych surowców. Nie zawierają ftalanów, BPA ani metali ciężkich. Dzięki temu możemy być pewni, że zabawka jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Firma Tullo istnieje na rynku zabawek od ponad 60 lat, co daje gwarancję ogromnego doświadczenia, sprawdzonej wiedzy oraz skutecznego wsparcia rozwoju dzieci.

 

Co zawiera?

2 sztuki półkul sensorycznych do masażu - czerwony jeż i niebieski diament.

Główne informacje

Wiek: 3+

Dopuszczalne obciążenie: 100kg

Średnica – 16 cm 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej