Poduszka/dysk do balansowania

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888671500

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 76,50 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 110,00 zł

  85,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 110,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 25,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

Dla kogo?

Poduszka/dysk do balansowania to pomoc terapeutyczna, przeznaczona do rehabilitacji, gimnastyki korekcyjnej, a także codziennego użytku. Systematyczne ćwiczenia przyczynią się pozytywnie do poprawy sprawności ruchowej oraz zniwelują ból pleców. Wypustki znajdujące się na dysku pobudzą zmysły dziecka oraz zachęcą do eksploracji. Beret do ćwiczeń może być używany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych oraz osoby starsze.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawa postawy ciała

Trening balansu z wykorzystaniem tej pomocy terapeutycznej wpłynie pozytywnie na koordynację oraz sprawność fizyczną. Dodatkowo wzmocni mięśnie głębokie, które odpowiadają za stabilizację sylwetki.

Przykładowe pomysły na ćwiczenia: balansowanie na jednej nodze, balansowanie obunóż, przysiady, deska, wznoszenie bioder.

 

 

 • Stymuluje zmysły

Ta pomoc sensoryczna to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie dostosujesz do swoich potrzeb. Poduszka posiada dwie różne powierzchnie, z wypustkami i bez. Nieregularna faktura wypustek pozwala na stymulację zmysłu dotyku dziecka. Regularny masaż stóp wpłynie pozytywnie na poprawę zmysłów Twojej pociechy.

 • Metoda na uspokojenie dziecka

Poduszkę można wykorzystać podczas medytacji, która pozwoli dziecku na chwilę wyciszenia oraz relaksu. Takie ćwiczenia mają na celu nie tylko uspokojenie, ale także w dalszej perspektywie zwiększają pewność siebie i wiarę we własne możliwości. To doskonały pomysł na chwilę spokoju dla dzieci z ADHD i autyzmem, pozwalając wyciszyć emocje. Dzięki poduszce sensorycznej Twoje dziecko nie będzie miało problemów z utrzymaniem koncentracji np. podczas zajęć w szkole.

 

 • Sprawdzi się podczas codziennego użytku

Wykorzystaj dysk sensomotoryczny podczas wszelkiego rodzaju codziennych aktywności takich jak czytanie książek bądź pracy przy komputerze. Siedzenie na poduszce aktywizuje mięśnie oraz pobudza organizm do działania, dzięki czemu poprawimy koncentrację i efektywność podczas pracy. Dysk nie tylko wymusza prawidłową postawę ciała, a także odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Beret także doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju zabaw ruchowych w domu i w ogrodzie.   

Główne informacje

Poduszka dostępna tylko w kolorze pomarańczowym

Średnica: Ø 34 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej