Poduszka/dysk do balansowania

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888671500

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 76,50 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 110,00 zł

  85,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 110,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 25,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

Dla kogo?

Poduszka/dysk do balansowania to pomoc terapeutyczna, przeznaczona do rehabilitacji, gimnastyki korekcyjnej, a także codziennego użytku. Systematyczne ćwiczenia przyczynią się pozytywnie do poprawy sprawności ruchowej oraz zniwelują ból pleców. Wypustki znajdujące się na dysku pobudzą zmysły dziecka oraz zachęcą do eksploracji. Beret do ćwiczeń może być używany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych oraz osoby starsze.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawa postawy ciała

Trening balansu z wykorzystaniem tej pomocy terapeutycznej wpłynie pozytywnie na koordynację oraz sprawność fizyczną. Dodatkowo wzmocni mięśnie głębokie, które odpowiadają za stabilizację sylwetki.

Przykładowe pomysły na ćwiczenia: balansowanie na jednej nodze, balansowanie obunóż, przysiady, deska, wznoszenie bioder.

 

 

 • Stymuluje zmysły

Ta pomoc sensoryczna to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie dostosujesz do swoich potrzeb. Poduszka posiada dwie różne powierzchnie, z wypustkami i bez. Nieregularna faktura wypustek pozwala na stymulację zmysłu dotyku dziecka. Regularny masaż stóp wpłynie pozytywnie na poprawę zmysłów Twojej pociechy.

 • Metoda na uspokojenie dziecka

Poduszkę można wykorzystać podczas medytacji, która pozwoli dziecku na chwilę wyciszenia oraz relaksu. Takie ćwiczenia mają na celu nie tylko uspokojenie, ale także w dalszej perspektywie zwiększają pewność siebie i wiarę we własne możliwości. To doskonały pomysł na chwilę spokoju dla dzieci z ADHD i autyzmem, pozwalając wyciszyć emocje. Dzięki poduszce sensorycznej Twoje dziecko nie będzie miało problemów z utrzymaniem koncentracji np. podczas zajęć w szkole.

 

 • Sprawdzi się podczas codziennego użytku

Wykorzystaj dysk sensomotoryczny podczas wszelkiego rodzaju codziennych aktywności takich jak czytanie książek bądź pracy przy komputerze. Siedzenie na poduszce aktywizuje mięśnie oraz pobudza organizm do działania, dzięki czemu poprawimy koncentrację i efektywność podczas pracy. Dysk nie tylko wymusza prawidłową postawę ciała, a także odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Beret także doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju zabaw ruchowych w domu i w ogrodzie.   

Główne informacje

Kolor losowy

Średnica: Ø 34 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej