Płynne sensoryczne kwadraty - 4 szt.

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260372719467

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 185,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 209,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 209,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  209,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Jaskrawe kolory i niepowtarzalne wzory płynnych sensorycznych mat zaciekawią oraz zachęcą najmłodszych do zabaw sensorycznych. W czasie wciągającej zabawy dzieci rozwiną motorykę małą oraz poprawią swój zmysł dotyku. Pakiet składa się z 4 mat, których niewielki rozmiar został dostosowany do dłoni dzieci. Maty edukacyjne doskonale sprawdzą się nie tylko podczas samodzielnych zabaw w domu, ale także przedszkolu oraz gabinecie terapeutycznym. Te małe sensoryczne kafelki będą doskonałym pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Niezawodna pomoc w czasie terapii integracji sensorycznej

Te malutkie maty będą niezastąpioną pomocą, ułatwiającą przeprowadzenie terapii integracji sensorycznej. Mata sensoryczna oddziałuje na zmysł wzroku oraz dotyku, poprzez przyjemne dla oka kolory oraz niepowtarzalne wzory. Maty sensoryczne są również na bardzo wytrzymałe, dlatego można je wykorzystać także do ćwiczeń mających na celu poprawę koordynacji i równowagi dziecka.

 

Dzieci dotykając mat, powodują przemieszczanie się kolorowego żelu w ich wnętrzu, niezależnie od tego, czy podkładki leżą na stole, czy trzymane są w dłoni. Nacisk dłoni tworzy fascynujące i unikalne wzory, które zachęcą do dalszej interakcji i wielozmysłowej zabawy. Wykorzystaj sensoryczne kafelki podczas różnych zabaw, zapewniając dzieciom dodatkowe wrażenia wzrokowe.

 

 

 • Maty są trwałe i bezpieczne

Ta pomoc terapeutyczna została wykonana z najnowocześniejszych i bezpiecznych materiałów, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Maty są całkowicie nietoksyczne oraz szczelne, chroniąc przed wylaniem płynu kosmetycznego na zewnątrz. Antypoślizgowy spód zapobiega ich przesuwaniu się podczas bardziej wymagających aktywności. Taka zabawka jest także łatwa w utrzymaniu czystości, zestaw wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Warstwa ochronna jest odporna na zarysowania i ścieranie, a każda mata może być obciążona aż do 90 kg.

 

 • Poręczny rozmiar

Dzięki niewielkim rozmiarom dziecko może zabrać swoją ulubioną zabawkę sensoryczną w dowolne miejsce. Płynne sensoryczne kwadraty można z łatwością schować do torby lub plecaka. To ogromne ułatwienie dla terapeuty przemieszczającego się między placówkami. Kompaktowe rozmiary pozwalają także na łatwe schowanie zabawki, gdy dziecko akurat się nią nie bawi.

 

Co zawiera?

Zestaw składa się z 4 mat w kolorach:

 • pomarańczowym,
 • niebieskim,
 • fioletowym,
 • czerwonym.

 

 

Główne informacje

Wiek: brak ograniczeń wiekowych

Waga: ok. 275g/kafelka.

Wymiary: 20 x 20 cm, grubość 7,5 mm, z czego 2 mm to podkład antypoślizgowy

Materiał: PVC, polietylen, woda z kolorowym płynem kosmetycznym

Ochrona przeciwpożarowa: EN13501-1: 2007 Bf1-S1.

Maksymalne obciążenie każdej kafelki to 90 kg.

 

Film dla pokazania efektu (prezentuje produkt Płynna sensoryczna mata - Kwadraty) : 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej