PLUG it - Zestaw ścienny

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888270819

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 499,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 5 399,00 zł

  4 274,05 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 5 399,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 1 124,95 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 4 274,05 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  4 274,05 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

PLUG it – Zestaw ścienny dla dzieci 3 lata+

Poznaj kolejną fantastyczną pomoc edukacyjno-terapeutyczną firmy Beleduc. Zestaw ścienny z serii PLUG it to podstawa wielu zabaw z wykorzystaniem narzędzi tej firmy. Połączysz ją z Domkiem aktywności, Darami Froebla czy Fascynującym torem z piłką. To właśnie drewniany stelaż z Zestawu ściennego może stanowić bazę dla tych pomocy i pełnić funkcję paneli czy tablic.

Co więcej, PLUG it – Zestaw ścienny składa się nie tylko z konstrukcji do łatwego montażu, ale też z szeregu dodatków, m.in. gier, toreb i wtyczek. Zabawa z tymi elementami nigdy się nie nudzi, bo można wykorzystywać je na różne sposoby i wzbogacać według potrzeb.

Dzięki Zestawowi ściennemu od Beleduc mały użytkownik stymuluje motorykę małą, wspomaga funkcja poznawcze a także dostarcza bodźców zmysłom. Taka aktywność pozwala na harmonijny rozwój motoryczny, intelektualny i sensoryczny.

PLUG it – Zestaw ścienny to doskonałe narzędzie do pracy z przedszkolakami w domu, placówce oświatowej czy w gabinecie specjalisty.

 

Sprawdź ulotkę dotyczącą produktów z serii PLUG it

 

 

 

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Pomocne w doskonaleniu motoryki małej

Kolorowe wtyki doskonalą poprawny chwyt, ruchy nadgarstka oraz kontrolę nad mięśniami

47-od-3-roku-zycia Od 3 lat

Z uwagi na małe części zabawka nie nadaje się dla dzieci poniżej 3. roku

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Wtyki można wykorzystać do nauki kolorów oraz utrwalania ich nazw.

53-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku2 Wzrok

Kolorowe elementy i gry stymulują wzrok dziecka i wpływają na spostrzegawczość

58-praca-w-grupie-komunikacja3 Zabawa w grupie

Zestaw ścienny można montować na różne sposoby i organizować przy nim prace grupowe, które wspomogą rozwój kompetencji społecznych maluszka

 

 

 

Dlaczego warto?

PLUG it – Zestaw ścienny składa się z wkrętów oraz gier edukacyjnych. Operowanie kolorowymi wtyczkami, kręcenie kołem, tworzenie wzorów i sekwencji oddziałuje pozytywnie na rozwój motoryki małej u przedszkolaka. Poszczególne narzędzia z zestawu przyzwyczajają drobne palce dziecka do poprawnego chwytu i przygotowują do wykonywania czynności manualnych, takich jak malowanie, rysowanie i wycinanie.
Wszystkie elementy zestawu z serii PLUG it są poręczne, lekkie i łatwe w użyciu. Dają okazję do trenowania precyzji ruchów oraz zręczności. Pomagają rozwinąć otwartą przestrzeń kciuka i siłę łuku dłoni. To właśnie te umiejętności ułatwiają naukę samodzielnego jedzenia, szczotkowania zębów, zapinania guzików czy zawiązywania sznurówek.

Dziecko, które sprawnie opanowuje samoobsługę jest pewniejsze siebie i lepiej radzi sobie z adaptacją w przedszkolu czy szkole.

 

Plug-it - Zestaw ścienny

 

Wkręty i gry z pomocy edukacyjnej PLUG it – Zestaw ścienny wykorzystasz do ćwiczeń sensorycznych. Dziecko może układać wzory i sekwencje, odtwarzać je, dokańczać, obserwować ruch kręcącego się koła, a po wzbogaceniu zestawu brać udział w innych zabawach ruchowych czy sprawnościowych.

Wszystkie te aktywności usprawniają ruch gałki ocznej i stymulują percepcję oraz pamięć wzrokową. Poprawiają spostrzegawczość, dzięki czemu maluch doskonali zdolność rozróżniania przedmiotów, kolorów i kształtów, a w przyszłości – liter i cyfr. Łatwiej więc opanuje naukę pisania i czytania.

 

Plug-it - Zestaw ścienny

 

Kolorowe wtyczki oraz plansze z PLUG it – Zestawu ściennego dają okazję do organizowania zabaw indywidualnych i grupowych. Możesz wymyślać wiele gier zręcznościowych czy wyzwań oraz planować świetne warsztaty manualne, które wpłyną na kreatywność małych użytkowników.

Zestaw składa się z trzech drewnianych ścian łatwych do złożenia. Możesz montować je według uznania i używać ich obu stron, jeśli chcesz na przykład zorganizować pracę dla większej liczby dzieci. Gry grupowe wzmacniają więź między uczestnikami oraz kształtują kompetencje społeczne. Maluch uczy się czekać na swoją kolej a także doskonali komunikację. To wpływa na jego relacje z rówieśnikami: jest bardziej otwarty i pewny siebie.

 


Pomysły na zabawę


Z każdym elementem możesz zorganizować zawody dla większej lub mniejszej liczby dzieci a także indywidualny trening do samodoskonalenia się.
Przykładowe zadania na czas: układanie wzoru z wtyczek w otworach ścian.

 

Wykorzystaj wtyczki do segregowania ich według koloru. Możesz ułożyć je w jednym miejscu i zaproponować przeniesienie takich samych kolorów w jedno miejsce na ścianie, dla utrudnienia: za pomocą klamerek lub szczypiec.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 3 podstawowe panele (ściany) z zestawem montażowym

 • zestaw gier: Ludo, Rudirace, Ava i Bea

 • 2 torby do przechowywania

 • 32 wtyczki do gier

 • 4 wtyczki gąsienicowe

 

Plug-it - Zestaw ścienny

 

Główne informacje

 • Wiek: 3 lata+

 • Materiał: drewno brzozowe, sklejka, filc

 • Wymiary: 180 x 113,5 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej