PLUG it - Panel Ścienny

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 299,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 575,00 zł

  1 234,05 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 575,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 340,95 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 234,05 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 234,05 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Panel ścienny z serii PLUG it to podstawa wielu zabaw z wykorzystaniem narzędzi od Beleduc. Wykorzystasz ją samodzielnie lub połączysz z innymi elementami tej serii, np. z Domkiem aktywności, Darami Froebla czy Fascynującym torem z piłką. To właśnie drewniany Panel ścienny może stanowić bazę dla tych pomocy i pełnić funkcję paneli czy tablic.

Panel ścienny składa się z pojedynczej ścianki wraz z elementami do jej montażu. W szybki i łatwy sposób przygotujesz bazę do zabaw konstrukcyjnych lub rozbudujesz istniejące już budowle od PLUG it.

PLUG it – Panel ścienny to doskonałe narzędzie do pracy z przedszkolakami w domu, placówce oświatowej czy w gabinecie specjalisty.

 

47-od-3-roku-zycia Od 3 lat

Zestaw zawiera małe części zabawka nie nadaje się dla dzieci poniżej 3. roku

56-praca-w-grupie-komunikacja Zabawa w grupie

Panel ścienny można montować na różne sposoby i organizować przy nim zabawy dla małych grup użytkowników

99-wykonany-z-drewna-drewniany2 Zabawka z drewna

Panel i jego elementy wykonane zostały z drewna i sklejki, są bezpieczne i i trwałe

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczna zabawka

Powstała konstrukcja jest stabilna i świetnie nadaje się do samodzielnego użytku

 

 

Dlaczego warto?

 • Łatwy w montażu

Panel ścienny został wyposażony w komplet montażowy i czytelną instrukcję. Ściankę możesz więc bardzo szybko złożyć w pojedynkę za pomocą dołączonych szyn, łączników i śrub.

Powstała konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Ponadto daje okazję do organizowania wszechstronnych zabaw o charakterze edukacyjnym.

 

Plug It - Panel Ścienny

 

 • Pasuje do innych elementów PLUG it

Panel ścienny to element pasujący do innych narzędzi PLUG it. Można go dołączyć do Domku aktywności i rozbudować jego ścianki. Zawiesisz na nim Dary Froebla czy Fascynujący Tor z piłką i inne gry konstrukcyjne, którymi uatrakcyjnisz zabawę małych użytkowników.

Panel ścienny pomieści również trójkątne i prostokątne torby filcowe od Beleduc, które można przyczepić dzięki wtyczkom pasującym do jego otworów.

 

 • Wzmacnia kompetencje społeczne

PLUG it – Panel ścienny wykorzystasz do organizowania zabaw indywidualnych i grupowych. Elementy dodatkowe w postaci gier konstrukcyjnych czy toreb do segregowania zawiesisz po obu stronach konstrukcji. W ten sposób stworzysz idealną przestrzeń dla dwóch drużyn użytkowników.

Gry grupowe wzmacniają więź między uczestnikami oraz kształtują kompetencje społeczne. Maluch uczy się czekać na swoją kolej a także doskonali komunikację. To wpływa na jego relacje z rówieśnikami: jest bardziej otwarty i pewny siebie. 

 


Pomysły na zabawę


Z każdym elementem PLUG it możesz zorganizować zawody dla większej lub mniejszej liczby dzieci a także indywidualny trening do samodoskonalenia się. 

Przykładowe zadania na czas: układanie wzoru z wtyczek w otworach ścian.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

1 płyta podstawowa z zestawem montażowym: 2 szyny montażowe, 5 dużych łączników metalowych, 10 małych łączników metalowych, śruby (wraz z szablonem montażowym).

 

Główne informacje

 • Wiek: 3 lata+

 • Materiał: drewno brzozowe, sklejka

 • Wymiary: 113,5 x 60 x 1,2 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej