Platforma Sensoryczna Cud-Wood

 • 440,00 zł

  430,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 10,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  430,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Platforma Sensoryczna Cud-Wood to zabawka sensoryczna 2 w 1. Z jednej strony to pomoc, która dzięki posiadanej tablicy grafomotorycznej przyczyni się do nauki pisania oraz rozwoju zdolności manualnych Twojej pociechy. Z drugiej strony zastosujesz go jako bujak służący do ćwiczenia równowagi i koordynacji.

Drewniana Platforma znajdzie swoje zastosowanie jako pomoc dydaktyczna dla przedszkoli. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się również do urządzenia pokoju dziecięcego oraz sali zabaw dla dzieci w każdym wieku. To świetny pomysł na oryginalny prezent dla Twojego malucha

Zestaw został przeznaczony do podwieszenia na suficie.

Użycie zabawki przez najmłodszych zalecamy tylko i wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Wpływa na poprawę zdolności manualnych, a także wspomaga naukę pisania

Na powierzchni tablicy wyżłobiono specjalne szlaczki, maluch wodząc palcem lub rysikiem po nich rozwija motorykę małą - poprawia zdolności manualne oraz wyrabia prawidłowy nawyk trzymania długopisu. Tablica wpływa także na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, która pozwoli maluchowi na precyzyjne wykonywanie ruchów. 

 • Rozwój równowagi i koordynacji ruchowej

Drugim głównym zastosowaniem zabawki jest możliwość bujania i balansowania. Regularne ćwiczenia przyczynią się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej, czyli usprawnią motorykę dużą.

 

 

 • Zabawa polisensoryczna

Platforma Sensoryczna Cud-Wood zalicza się do zabawek sensorycznych, które poprawiają funkcjonowanie wielu zmysłów. Podczas zabawy z tablicą można wykorzystać naturalnie pachnące materiały, które dodatkowo będą pobudzać zmysł węchu dziecka. Jeśli podczas zabawy włączysz dziecku muzykę, w naukę pisania zaangażujesz dodatkowo zmysł słuchu. Nauka w spokojnej atmosferze przyczyni się do poprawy koncentracji oraz wpłynie pozytywnie na jej efekty.

 • Realizuje założenia metody Marii Montessori

Ta drewniana zabawka została zaprojektowana zgodnie z zasadami Montessori. Metoda ta oparta jest na dokładnej obserwacji dzieci oraz zindywidualizowanym podejściu do każdego z nich. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie.

 

 

 • Produkty GOOD WOOD polecają specjaliści z zakresu psychologii i fizjoterapii

Zabawa produktami marki GOOD WOOD rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Do wykonania Platformy Sensorycznej wykorzystano sklejkę liściastą z wszystkimi niezbędnymi atestami. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Platforma Cud-Wood została wykonana z ekologicznych materiałów i cechuje ją solidność oraz trwałość wykonania.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 1x Platforma polisensoryczna wykonana z sklejki liściastej z wszystkimi niezbędnymi atestami o wymiarach 100x60cm i grubości 15mm
 • Liny mocujące plecione z jedwabiu polipropylenowego, z rdzeniem polipropylenowym
 • 4 guziki do regulacji długości lin
 • System mocowania do sufitu

 

 

 

Maksymalne obciążenie platformy Cud-Wood

Kluczowy jest sposób mocowania platformy - czyli jej zawieszenia pod sufitem.

Jeśli haki są dobrze wkręcone i zabezpieczone - nawet 100kg obciążenie może nie być problemem w bujaniu się.

Liny mają udźwig do 2T - wiec one nie są problemem. 15mm grubości sklejki to też nie problem.

Ponieważ wszystko zależy od montażu platformy, oficjalnie podawane jest maksymalne obciążenie 50kg.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

18-11-2021
Zmysł węchu, jak każdy inny zmysł, należy rozwijać. Jak stymulować zmysł węchu dziecka? Po jakie zabawy i pomoce terapeutyczne sięgnąć? Podpowiadamy w artykule!

więcej

Jak wspierać rozwój koncentracji uwagi dziecka?

Jak wspierać rozwój koncentracji uwagi dziecka?

15-11-2021
Intensywne skupienie swojej uwagi na jakimś przedmiocie, zadaniu czy ćwiczeniu nazywamy koncentracją uwagi. Co najważniejsze, dziecko musi utrzymać skupienie na danym zagadnieniu przez dłuższy czas. Koncentracja uwagi to umiejętność. I jak każda umiejętność może być ćwiczona....

więcej

Sensoryczne ogniwa – kreatywne zabawy terapeutyczne i edukacyjne – recenzja

Sensoryczne ogniwa – kreatywne zabawy terapeutyczne i edukacyjne – recenzja

05-11-2021
Specjaliści uwielbiają pomoce logopedyczne i terapeutyczne, które cechuje uniwersalność. Zobacz ile ciekawych ćwiczeń i zabaw można przeprowadzić z wykorzystaniem prostej pomocy, jaką są sensoryczne ogniwa.

więcej