Plansza z figurami geometrycznymi

 • Producent: PLAN TOYS
 • Kod producenta: 8854740024039
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 139,00 zł

  109,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 30,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

To świetna zabawka dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę Twoje dziecko pozna podstawowe kształty figur geometrycznych. Dodatkowo produkt wspiera naukę sortowania i rozpoznawania kolorów. Plansza z figurami geometrycznymi może być wspaniałym prezentem dla kilkulatka. Ta drewniana zabawka realizuje założenia metody Montessori, co pozwoli dzieciom na naukę samodzielności oraz poprawę zdolności koncentracji.

Drewniana plansza z figurami geometrycznymi została przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Prosta, a zarazem ciekawa forma zabawy wpłynie na rozwój zdolności manualnych Twojego dziecka. Jej rozwój oraz regularne ćwiczenia są kluczowe w pierwszych latach życia, wpływa to bowiem na wykonywanie wielu czynności wymagających dużej precyzji np. zapianie guzików, nauka pisania.

 • Ciekawe rozwiązanie do nauki rozpoznawania kolorów

Ten drewniany zestaw pozwoli Twojemu dziecku poznać 4 podstawowe barwy. Intensywne kolory ułatwią zapamiętanie barw, a także dodatkowo stymulują zmysł wzroku.

 • Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób pozna kształty figur geometrycznych

Zestaw świetnie sprawdzi się jako pomoc matematyczna, dzięki której dzieci poznają podstawowe kształty figur geometrycznych.

 

Plansza z figurami geometrycznymi

 

 • Wspiera naukę sortowania i grupowania

Zadaniem dziecka jest dopasowanie figur według ilości otworów w każdym klocku. Maluch musi samodzielnie znaleźć zasadę, która pozwoli mu na prawidłowe dopasowanie. Sortowanie elementów przyniesie mnóstwo korzyści dla procesu poznawania świata.

 • Zestaw wykonano z drewna wysokiej jakości bez ostrych krawędzi

Zabawki wykonane z drewna cechują się dużą wytrzymałością oraz solidnością, odpowiednio wykorzystywane mogą Ci służyć przez wiele lat. Elementy zestawu pozbawione są ostrych krawędzi co zapewni Twojemu dziecku bezpieczną zabawę.

 • Realizuje założenia metody Marii Montessori

Plansza z figurami geometrycznymi została zaprojektowana zgodnie z zasadami Montessori. Metoda ta oparta jest na dokładnej obserwacji dzieci oraz zindywidualizowanym podejściu do każdego z nich. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 16 drewnianych klocków w kształcie 4 figur geometrycznych w 4 kolorach,

 • podstawka do sortowania.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej