Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Piramida Kariery 3

 • Producent: PROGRA
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 369,00 zł

  355,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  355,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  355,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  355,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  375,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  380,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: progra_piram_kar
Dodaj do mojej listy

Piramida Kariery 3 jest oprogramowaniem przeznaczonym do kształtowania swojej kariery zawodowej. Pozwala również wybrać przyszły zawód na podstawie własnych umiejętności. Każda część serii przeznaczona jest do innego zastosowania, w tym część do planowania kariery lub wyboru ścieżek edukacji.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 10
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

Piramida Kariery 3 składa się z serii programów multimedialnych, połączonych ze sobą w logiczny sposób i tworzących spójną całość. Zalecane jest skorzystanie z całej serii w odpowiedniej kolejności: Poznaję i odkrywam samego siebie, Planowanie kariery zawodowej, Ścieżki edukacyjne, ....

Dostępne części programu:

 • POZNAJĘ I ODKRYWAM SAMEGO SIEBIE
 • PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ
 • ŚCIEŻKI EDUKACYJNE
 • ZAWÓD... JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ
 • PRZYGOTOWANIE DO SPOTKANIA Z PRACODAWCĄ
 • JA i PRACODAWCA - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Opis poszczególnych serii:

Poznaję i odkrywam samego siebie - jest pierwszą częścią serii, przeznaczona jest do dokładniejszego poznania samego siebie. Dzięki niej uzyskiwane są informacje o cechach charakteru, sposobach jego kształtowania oraz czynnikach na niego wpływających. W tej części również można się dowiedzieć o emocjach, ich wyrażaniu, klasyfikacji oraz o sposobach zarządzania emocjami.

Drugą częścią jest PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ, która pozwala na określenie własnych predyspozycji zawodowych, zainteresowań oraz szczególnych umiejętności. Część ta pozwoli również zaplanować karierę zawodową oraz da możliwość określenia takich celów zawodowych i życiowych by były możliwe do zrealizowania, ale również tak aby nie zaniżały naszych możliwości.
Użytkownik pozna również czynniki wpływające i decydujące o rozwoju kariery, które pozwolą na odniesienie sukcesu w wybranym zawodzie.

Kolejną częścią są Ścieżki edukacyjne zawierające informacje o kształceniu ponadgimnazjalnym oraz po ukończeniu takiego kształcenia. Zamieszczone w programie zostały informacje o szkołach policealnych, pomaturalnych, uczelniach wyższych oraz o edukacji dla dorosłych i kształceniu na odległość. Omówiony został również Boloński System Nauczania oraz typy studiów oferowane przez uczelnie w Polsce.

Czwarta część, Zawód...jak to łatwo powiedzieć, omawia zagadnienia trudnej sztuki wyboru zawodu. Składa się z trzech modułów. Moduł zawody na lokalnym rynku pracy zawiera informacje na temat rynku pracy, czym jest, jakim zmianom podlega oraz o zmianach w tendencjach preferowanych zawodów w różnych okresach czasu na rynku pracy. Przedstawi nam branże oraz zawody w ich obrębie. Moduł ten wyczula iż w przeciągu całej swej kariery zawodowej będziemy musieli kilka razy dokonać bardzo ważnych decyzji związanych z karierą. Drugi moduł zawiera informacje dotyczące rozwoju zawodowego. Zwraca uwagę na ważność wyznaczania sobie celów, do których dążymy jak również informacje czym się kierować przy wyborze zawodu. Znajdują się tu również informacje o ważności wyznaczania sobie co raz to nowych wyzwań oraz doskonalenie własnej osoby. Trzeci moduł zawiera kompendium wiedzy o rodzajach umów zawieranych zgodnie z Kodeksem Pracy, jak również informacje dotyczące o możliwościach i formach prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Przygotowanie do spotkania z pracodawcą jest piątą częścią serii. Zawiera bardzo ważne informacje dotyczące zagadnień związanych z rozmową kwalifikacyjną, wskazówkami jak się do nich przygotować, na co zwracać uwagę. Program posiada kurs pisania dokumentów CV oraz listu motywacyjnego oraz zawiera ściągę najczęściej popełnianych błędów podczas ich pisania.

Szósta część Ja i pracodawca – rozmowa kwalifikacyjna - umożliwi przygotowanie się do rozmowy z pracodawcą. Będzie można rzetelnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, poznać przebieg rozmów i co najważniejsze poznać sposób zachowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej


W przypadku zakupu programu do dalszej odsprzedaży konieczne jest podanie klienta końcowego.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Oprogramowanie dla doradców zawodowych stworzone zostało z myślą o ułatwieniu im pracy oraz aby osoby dokonujące wyboru zawodu dokładnie przemyślały swoją decyzję.
Wśród programów można wyróżnić: e-SzoK, Testy Kariery opisujące wiele zawodów z różnych branż.

Niektóre z programów znajdą również zastosowanie w szkołach. Dzięki nim będzie można uświadamiać uczniów i pomagać im w wyborze dalszej ścieżki kariery. Wśród programów tego typu można wyróżnić: Spacery po zawodach, Poradnictwo zawodowe - scenariusze zajęć.

Zobacz pełną ofertę programów dla doradców zawodowych.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej

 Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

17-03-2021
Kupno nowej zabawki nie jest tak łatwe jakby się to mogło wydawać. Czy wiesz na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla dziecka? Co jest ważne? Czym się kierować przy zakupie? Co kupić, żeby zabawka nie została rzucona po paru chwilach w kąt?

więcej