Piłka sensoryczna 4 faktury - kolor żółty

 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774712
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 16,50 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 28,40 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  28,40 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Piłka sensoryczna 4 faktury - kolor żółty firmy TULLO to zabawka sensoryczna o różnych fakturach. Piłeczka cechuje się zróżnicowanymi powierzchniami, które pobudzają zmysł dotyku oraz ćwiczą motorykę małą. Żywy kolor stymuluje zmysł wzroku oraz wpływa na dostrzeganie różnic i podobieństw. Piłeczka została wykonana z najwyższej jakości atestowanych surowców, dzięki temu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Jest rekomendowana przez fizjoterapeutów, ponieważ rozluźnia napięcie mięśniowe, pomaga w regulacji snu oraz działa wyciszająco.

Ta zabawka edukacyjna to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla niemowląt, ale również starszych dzieci.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Stymuluje zmysły

Ta pomoc terapeutyczna angażuje wszystkie zmysły dziecka, a co za tym idzie daje możliwość do efektywnego rozwoju integracji sensorycznej. Żywy kolor i nieregularne faktury przyczyniają się do pobudzania zmysłów oraz wpływają korzystnie na ich rozwój.

 

 • Rozwija motorykę małą

Różnorodne powierzchnie dostarczają wrażeń dotykowych, które pozytywnie wpłyną na ćwiczenie małej motoryki. Ta cecha produktu pozwoli między innymi na usprawnienie precyzyjnych ruchów dłoni i palców, właściwe ułożenie rąk, odpowiednie napięcie mięśniowe oraz poprawę sprawności manualnej.

Piłeczki sensoryczne dla niemowląt dostarczają wrażeń dotykowych, które pozytywnie wpłyną na ćwiczenie małej motoryki.

 • Sprawdzi się na kilku etapach dorastania dziecka

Ta zabawka edukacyjna jest na tyle uniwersalna, że będzie towarzyszyć dziecku przez kilka lat. Na początku może pomóc mu w okresie ząbkowania (faktury kształtów masują dziąsła), później przy raczkowaniu (turlanie zabawek), a kiedy maluch nieco podrośnie, może rozpocząć przygodę z sensoryką, poznawać i rozróżniać zmysły!

 

 • Polecana przez fizjoterapeutów

Masaż przy użyciu sensorycznej piłeczki wpływa na rozluźnienie napięcia mięśniowego, pomaga w regulacji snu, a także działa wyciszająco. Ponadto tego masowanie stóp dziecka może zapobiec między innymi takim chorobom jak płaskostopie.

Piłka z wypustkami jest wodoodporna, dzięki czemu można ją wykorzystać nawet podczas kąpieli

 • Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w wodzie

Piłeczka jest wodoodporna, dzięki czemu można ją wykorzystać nawet podczas kąpieli! Jedyne, o czym należy pamiętać to usunięcie wody ze środka piłeczki po skończeniu kąpieli. Na etapie wczesnego rozwoju dziecka każda minuta jest cenna, szczególnie kiedy możemy wykorzystać czas, łącząc zabawę z nauką.

 

Główne informacje

Piłeczka w została całkowicie wykonana w Polsce. Jest w pełni bezpieczna dla Twojego dziecka – nie zawiera ftalanów, BPA i metali ciężkich.

Rozmiar: 10 cm

Wiek: dla dzieci 0+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej