Piłka sensoryczna 4 faktury - kolor zielony + darmowy E-BOOK - 11 zabaw z piłeczkami sensorycznymi - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774705

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,90 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 18,90 zł

  15,20 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 18,90 zł
  OSZCZĘDZASZ: 3,70 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 31,10 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  31,10 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

OSTATNIE SZTUKI

 

 

Dla kogo?

Piłka sensoryczna 4 faktury  - kolor zielony firmy TULLO została zaprojektowana tak, by pobudzać receptory czuciowe dziecka. Piłeczka cechuje się zróżnicowanymi powierzchniami, które stymulują zmysł dotyku oraz ćwiczą motorykę małą. Żywy kolor angażuje zmysł wzroku oraz wpływa na dostrzeganie różnic i podobieństw. 

Piłeczka została wykonana z najwyższej jakości certyfikowanych surowców, przez co nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Jest rekomendowana przez fizjoterapeutów, ponieważ rozluźnia napięcie mięśniowe, oraz działa uspokajająco. Delikatny masaż sprawia, że dziecko czuje się rozluźnione, a co za tym idzie, ułatwia to jego zasypianie. 

Ta zabawka sensoryczna to świetny pomysł na prezent nie tylko dla niemowląt, ale również starszych dzieci.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Wpływa pozytywnie na rozwój sensoryczny

Piłeczki będą idealnym rozwiązaniem podczas wszelkiego rodzaju zabaw polisensorycznych. Piłka z wypustkami poza zmysłem dotyku angażuje także pozostałe zmysły dziecka. Żywy kolor i nieregularne faktury przyczyniają się do pobudzania zmysłów oraz wpływają korzystnie na ich rozwój.

 

 • Rozwój motoryki małej

Różnorodne powierzchnie dostarczają wrażeń dotykowych, które pozytywnie wpłyną na ćwiczenie małej motoryki. Dodatkowo łapanie, turlanie, czy podrzucanie piłeczki doskonali u dziecka zręczność i koordynację. Ta cecha produktu pozwoli między innymi na usprawnienie precyzyjnych ruchów dłoni i palców, odpowiednie ułożenie rąk, właściwe napięcie mięśniowe oraz poprawę zdolności manualnych.

Piłeczka sensoryczna z 4 różnymi fakturami wpłynie pozytywnie na zmysł dotyku

 • Będzie ciekawym elementem w okresie poznawania świata

Ta zabawka edukacyjna jest na tyle uniwersalna, że będzie towarzyszyć dziecku przez kilka lat. Na początku może pomóc mu w okresie ząbkowania (faktury kształtów masują dziąsła), później przy raczkowaniu (turlanie zabawek), a kiedy maluch nieco podrośnie, może rozpocząć przygodę z sensoryką, poznawać i rozróżniać zmysły!

 

Masaż przy użyciu sensorycznej piłeczki wpływa na rozluźnienie napięcia mięśniowego, reguluje sen, a także działa wyciszająco. Delikatny masaż opuszków za pomocą piłeczki uczy panowania nad palcami. Ponadto tego masowanie stóp dziecka może zapobiec między innymi takim chorobom jak płaskostopie.

Estetycznie zapakowana piłka z wypustkami będzie ciekawym pomysłem na prezent

 • Idealnie nadają się do zabawy w trakcie kąpieli

Piłeczka jest wodoodporna, dzięki czemu można ją wykorzystać nawet podczas kąpieli! Dzięki temu kąpiel będzie kojarzona z czymś przyjemnym. Jedyne, o czym należy pamiętać to usunięcie wody ze środka piłeczki po zakończeniu pluskania. Na wczesnym etapie rozwoju dziecka każda minuta jest cenna, szczególnie gdy możemy wykorzystać ten czas, łącząc zabawę z nauką.

 

 • Kup teraz, a otrzymasz darmowy e-book

Kupując ten produkt otrzymasz darmowy e-book - Piłeczki sensoryczne 11 sposobów na wykorzystanie piłeczek w zabawach terapeutycznych, rozwojowych i edukacyjnych. Dzięki niemu odkryjesz nowe możliwości zabaw z ich wykorzystaniem. 

Skorzystaj z 11 propozycji zabaw, wśród których znajdziesz takie propozycje jak:

 • nauka kolorów

 • zabawa sekwencyjna

 • piłeczkowe memory

 • sensoryczne poszukiwania

 • piłeczkowa trasa

 • muzykalne piłeczki

Darmowy e-book

Główne informacje

Piłeczka w została w całości wykonana w Polsce. Jest w pełni bezpieczna dla Twojego dziecka – nie zawiera ftalanów, BPA i metali ciężkich.

Rozmiar: 10 cm

Wiek: dla dzieci 0+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej