Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774170

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 32,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 48,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  48,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Miękkie Piłeczki sensoryczne Sensorki bez dziurki to niezwykłe zabawki, stworzone z myślą o bezpiecznej i higienicznej zabawie dzieci w każdym wieku. Specjalna budowa piłeczek ma za zadanie oddziaływać na różne rodzaje zmysłów.

Zróżnicowane wypustki dostarczą ciekawych wrażeń dotykowych oraz wzrokowych i tym samym pobudzą organizm do rozwoju. Dzięki piłeczkom Twoja pociecha będzie mogła ćwiczyć siłę uchwytu, ugniatanie, rzucanie, turlanie. Podczas tych czynności rozwinie sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo - ruchową.

Piłeczki sensoryczne pozwolą na zabawę w każdym miejscu. Z łatwością zabierzecie je do parku, na plażę czy do lekarza. Zapewnią świetną zabawę w trakcie kąpieli i przyniosą ulgę podczas ząbkowania. Sprawdzą się w zabawie indywidualnej oraz podczas gier w większej grupie rówieśniczej. To rodzaj zabawek, po które Twoje dziecko będzie chętnie sięgało, by móc doświadczać ciekawych wrażeń.

Sensorki sprawdzą się w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami w celach terapeutycznych. Są polecane są przez fizjoterapeutów do masażu niemowląt. Pozwolą dziecku się zrelaksować i wyciszyć przed snem.

Dzięki Piłeczkom sensorycznym Sensorki bez dziurki spędzisz ze swoją pociechą wiele radosnych chwil, wypełnionych figlami i igraszkami. Produkt ten jest pięknie zapakowany więc będzie idealny jako prezent dla niemowląt i starszych dzieci.

 

 

 

45-od-1-roku-zycia-5- Wiek 0+

Produkt bez ograniczeń wiekowych

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczeństwo użytkowania

Produkt nie zawiera metali ciężkich, ftalanów ani BPA i spełnia dyrektywy bezpieczeństwa dla zabawek. W dodatku piłeczki nie mają dziurki, dzięki czemu zabawa nimi jest bezpieczna i higieniczna.

27-motoryka-duza-koordynacja-ruchowa2 Motoryka duża

Dzięki zabawie piłeczkami dziecko rozwinie sprawność oraz koordynację ruchową całego ciała już od pierwszych miesięcy życia.

30-motoryka-mala-terapia-reki3 Motoryka mała

Poprzez ugniatanie, ściskanie i manipulowanie piłeczkami dziecko rozwinie sprawność manualną.

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Barwne i wyraziste piłeczki to świetny produkt do nauki kolorów.

75-zabkowanie-gryzak Ząbkowanie

Piłeczki przyniosą ulgę podczas ząbkowania.

78-zmysl-dotyku3 Zmysł dotyku

Różnorodne faktury, kształty, wypustki i wgłębienia na piłeczkach dostarczą dziecku bodźców do rozwoju zmysłu dotyku.

 

Dlaczego warto?

 • Higiena i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Piłeczki sensoryczne Sensorki nie posiadają dziurek. Jest to bardzo ważna cecha. Dzięki temu ślina i woda nie przedostają się do wnętrza piłeczek, w których mogłyby się tworzyć zanieczyszczenia i pleśń. Maluch ma kontakt tylko z zewnętrzną warstwą piłeczek, które bardzo łatwo utrzymać w czystości. Produkt wykonany jest z certyfikowanych materiałów i może służyć dziecku jako gryzak podczas wyżynania się ząbków.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

 • Dostarczanie wrażeń dotykowych oraz pobudzanie receptorów czuciowych

Zadaniem Piłeczek sensorycznych Sensorki bez dziurki jest nie tylko zapewnienie świetnej zabawy, ale przede wszystkim pobudzanie młodego organizmu do rozwoju. Różnorodne faktury i wyraziste kolory stymulują zmysł wzroku i dotyku. Wypustki i wgłębienia na piłeczkach pobudzają receptory czuciowe, a masaż nimi rozluźnia napięcie nerwowe i relaksuje.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

Poprzez ugniatanie, ściskanie i manipulowanie piłeczkami dziecko rozwinie sprawność manualną. Rzucanie nimi i turlanie, oraz chwytanie i przekładanie to świetny trening na doskonalenie koordynacji wzrokowo ruchowej u niemowląt i starszych dzieci. Zabawy piłeczkami pobudzą i zachęcą do pełzania, raczkowania, sięgania i biegania za nimi, co sprawi, ze maluch będzie miał dużo radości i frajdy.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

 • Nauka kolorów i kształtów

Piłeczki mają niesamowite kształty, oraz wyraziste i piękne kolory, których możesz nauczyć dziecko poprzez zabawy zaproponowane w poniższym punkcie. Zapoznaj się z nimi i ciesz się z dzieckiem wspólnymi chwilami, pełnymi radości i wyzwań.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 


Pomysły na zabawę


 • Kolorowy zawrót głowy – nauka kolorów, rozwój zmysłu wzroku

1. Rozłóż na podłodze kartki w kolorach piłeczek i poproś dziecko, aby dopasowało do nich piłeczki.

2. Poproś dziecko o wylosowanie jednej piłeczki i zapytaj, co w domu lub na dworze ma taki sam kolor.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

 • Król strzelców – rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz motoryki dużej

1. Przygotuj pojemniki różnej wielkości i pobawcie się w rzucanie piłeczek do celu. Za trafienie wszystkich czeka nagroda.

2. Przygotuj wielki karton i wytnij w nim otwory o różnej średnicy. Namaluj wokół nich pętle w kolorze piłeczek. Zadaniem dziecka będzie trafienie piłeczkami do odpowiednich kolorów.

3. Zachęcaj dziecko do pełzania i raczkowania, rozkładając wokół niego piłeczki, lub chowając je w różnych miejscach.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

Pozwól dziecku na swobodne zabawy. Pokaż, co się stanie, jeśli zanurzymy piłkę pod wodą i szybko ją wypuścimy z ręki. Rzucajcie piłeczkami mocno w wodę i obserwujcie rozpryskujące się krople. Zabawy z wodzie to niesamowita frajda dla każdego maluszka.

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

 • Wieczorne masażyki – dostarczanie wrażeń dotykowych, wyciszenie, rozluźnienie małego organizmu

Wieczorny masaż piłeczkami pozwoli na spokojny sen maluszka. Wykonuj go przy spokojnej muzyce lub połącz z nauką wierszyków.

 

Co zawiera?

 • 5 kolorowych piłeczek sensorycznych w różnych kolorach i kształtach

 • Rozmiar piłeczek: 59 -77 mm

 

Piłeczki sensoryczne Tullo Sensorki 5 szt. Bez dziurki.

 

Główne informacje

Wiek: +0

Produkt zgodny z normą PN-EN 71-1,2,3

Posiada znak CE

Nie zawiera metali ciężkich, ftalanów, BPA

Sposób utrzymania w czystości: Myć w ciepłej wodzie z dodatkiem dziecięcego mydła.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej