Percepcja wzrokowa

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 68,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  79,90 zł Paczkomat InPost (+11,90 zł)
  88,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+20,00 zł)
  91,00 zł Firma kurierska (+23,00 zł)
 • Kod: arson_perc_wzrok
Dodaj do mojej listy

Percepcja wzrokowa

Rodzice poszukujący zabawek, które będą wspomagać rozwój ich dziecka, powinni poznać grę, dostępną w naszym sklepie, jaką jest Percepcja wzrokowa. To unikalna gra, która została stworzona, żeby trenować i doskonalić procesy, związane z analizą i syntezą wzrokową. Percepcja wzrokowa to wyjątkowy zestaw ćwiczeń, który pomoże Twojemu dziecku, podczas zabawy, doskonalić nie tylko postrzeganie wzrokowe, ale także pozostałe funkcje rozwojowe

Rozwój percepcji wzrokowej jest bardzo ważny, ponieważ pomaga nabyć i doskonalić takie umiejętności, jak pisanie czy czytanie. Dzięki grze Percepcja wzrokowa dziecko nie będzie miało problemów z korzystaniem z mapy oraz odróżnianiem pojedynczych cyfr i liczb.
Zestaw ćwiczeń Percepcja wzrokowa, to idealny pomysł na prezent, nie tylko dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale także młodzieży. Starsi i młodsi podczas gry nie tylko będą świetnie się bawili, ale również trenowali funkcje wzrokowe oraz umiejętności, związane z zapamiętywaniem oraz dostrzeganiem i odnajdywaniem różnic, występujących pomiędzy elementami.

Percepcja wzrokowa – zabawa dla młodszych i starszych!

Do dyspozycji graczy jest 48 czarno-białych kart. Dobór kolorów nie był przypadkowy. Zestawienie kontrastujących barw sprzyja koncentracji uwagi i zapamiętywaniu. W pudełku znajduje się także pisak suchościerny, formatka z częściami do układania, gruba folia i instrukcja z odpowiedziami. Zadanie graczy polega na wykonywaniu jasno sprecyzowanych poleceń.

Podczas gry Percepcja wzrokowa wykorzystywany jest także materiał językowy, dzięki czemu z gry może korzystać także młodzież w wieku gimnazjalnym. W czasie zabawy doskonalone są takie umiejętności, jak synteza obrazów, dostrzeganie różnic, porządkowanie i kategoryzowanie, postrzeganie linearne, koordynacja wzrokowo-ruchowa czy planowanie ruchu.
Ćwiczenia podzielone są ze względu na poziom trudności, dzięki czemu płynnie można przejść od zadań prostych do trudniejszych. Zadania są zróżnicowane, przez co zabawka pomaga doskonalić wszystkie najważniejsze umiejętności, związane z percepcją wzrokową i pamięcią krótkotrwałą. Zestaw ćwiczeń Percepcja wzrokowa, to idealna rozrywka dla dziecka w każdym wieku!

 

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i gry logopedyczne

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej