Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

Percepcja wzrokowa

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 63,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  72,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  72,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  75,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  83,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  88,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
Dodaj do mojej listy

Percepcja wzrokowa

Rodzice poszukujący zabawek, które będą wspomagać rozwój ich dziecka, powinni poznać grę, dostępną w naszym sklepie, jaką jest Percepcja wzrokowa. To unikalna gra, która została stworzona, żeby trenować i doskonalić procesy, związane z analizą i syntezą wzrokową. Percepcja wzrokowa to wyjątkowy zestaw ćwiczeń, który pomoże Twojemu dziecku, podczas zabawy, doskonalić nie tylko postrzeganie wzrokowe, ale także pozostałe funkcje rozwojowe

Rozwój percepcji wzrokowej jest bardzo ważny, ponieważ pomaga nabyć i doskonalić takie umiejętności, jak pisanie czy czytanie. Dzięki grze Percepcja wzrokowa dziecko nie będzie miało problemów z korzystaniem z mapy oraz odróżnianiem pojedynczych cyfr i liczb.
Zestaw ćwiczeń Percepcja wzrokowa, to idealny pomysł na prezent, nie tylko dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale także młodzieży. Starsi i młodsi podczas gry nie tylko będą świetnie się bawili, ale również trenowali funkcje wzrokowe oraz umiejętności, związane z zapamiętywaniem oraz dostrzeganiem i odnajdywaniem różnic, występujących pomiędzy elementami.

Percepcja wzrokowa – zabawa dla młodszych i starszych!

Do dyspozycji graczy jest 48 czarno-białych kart. Dobór kolorów nie był przypadkowy. Zestawienie kontrastujących barw sprzyja koncentracji uwagi i zapamiętywaniu. W pudełku znajduje się także pisak suchościerny, formatka z częściami do układania, gruba folia i instrukcja z odpowiedziami. Zadanie graczy polega na wykonywaniu jasno sprecyzowanych poleceń.

Podczas gry Percepcja wzrokowa wykorzystywany jest także materiał językowy, dzięki czemu z gry może korzystać także młodzież w wieku gimnazjalnym. W czasie zabawy doskonalone są takie umiejętności, jak synteza obrazów, dostrzeganie różnic, porządkowanie i kategoryzowanie, postrzeganie linearne, koordynacja wzrokowo-ruchowa czy planowanie ruchu.
Ćwiczenia podzielone są ze względu na poziom trudności, dzięki czemu płynnie można przejść od zadań prostych do trudniejszych. Zadania są zróżnicowane, przez co zabawka pomaga doskonalić wszystkie najważniejsze umiejętności, związane z percepcją wzrokową i pamięcią krótkotrwałą. Zestaw ćwiczeń Percepcja wzrokowa, to idealna rozrywka dla dziecka w każdym wieku!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

eduSensus Spektrum Autyzmu Pro – recenzja programu

eduSensus Spektrum Autyzmu Pro – recenzja programu

21-09-2020
Zobacz recenzję programu Spektrum Autyzmu Pro

więcej

Kilka pomysłów Marii Montessori na kształtowanie umiejętności matematycznych dziecka w domowym zaciszu

Kilka pomysłów Marii Montessori na kształtowanie umiejętności matematycznych dziecka w domowym zaciszu

10-06-2020
Zobacz proste sposoby na ciekawą i przyjemną edukację matematyczną

więcej

POLECAMY

Polecamy produkty: