Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Patrz i pisz- cyfry i figury

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 83,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  83,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  83,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  83,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  103,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  108,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Szukając nie tylko kolorowych, ale także rozwijających zabawek, powinieneś zajrzeć do naszej oferty, w której proponujemy grę Patrz i pisz - cyfry i figury. To wyjątkowy zestaw, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Pisanie jest jedną z podstawowych czynności, jakich musi się nauczyć każdy maluch.

Patrz i pisz - cyfry i figury, to innowacyjna zabawka, która została zaprojektowana w ten sposób, by ćwiczyć i doskonalić tę umiejętność. Warto dodać, że podczas zabawy dziecko nie tylko pozna cyferki, ale także figury geometryczne, co będzie szczególnie istotne w szkole podstawowej.

W czasie gry dziecko będzie doskonaliło także percepcję wzrokową i pozostałe funkcje poznawcze. Pociecha będzie mogła wyćwiczyć swoją rękę i przygotować ją do pisania pierwszych słów. Aby napisać daną cyfrę dziecko musi zaangażować nie tylko rączkę, ale także wzrok i słuch. Dopiero połączenie tych wszystkich czynników gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Z tego względu trening oraz odpowiednia stymulacja odgrywają tak istotną rolę w procesach, związanych z uczeniem się.

JAK GRAĆ W PATRZ I PISZ - CYFRY I FIGURY?

Zestaw zawiera 14 elementów, wyprodukowanych z płyty PCV. Zadaniem dziecka jest pisanie cyfr za pomocą drewnianego patyczka. Podczas podążania za szablonem maluch uczy się odrysowywania kształtów oraz poznaje wszystkie cyfry.
Warto zwrócić uwagę na to, że pisanie cyfr stanowi jeden z podstawowych elementów nauki liczenia. W szablonach wyżłobione są także figury geometryczne, dziecko może je poznać i zapamiętać. Do zestawu Patrz i Pisz - cyfry i figury dodatkowo dołączona jest także instrukcja. Warto podkreślić, że zabawka ta pozwoli dziecku wyćwiczyć rączkę oraz wspomoże procesy, związane z koncentracją uwagi oraz zapamiętywaniem.
Patrz i pisz to idealna zabawka edukacyjna dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym, również dla tych, u których zdiagnozowano dysfunkcje rozwojowe. Zestaw cyfr został wykonany z wytrzymałego materiału, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość zabawki, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Wybierz tę grę i zadbaj o rozwój Twojego dziecka już dziś!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

14-05-2019
Zobacz propozycje ciekawych prezentów na dzień dziecka. Proponowane produkty rozwijają umiejętności i zapewnią zabawę na długi czas.

więcej