Patrz i pisz- cyfry i figury

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 83,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Szukając nie tylko kolorowych, ale także rozwijających zabawek, powinieneś zajrzeć do naszej oferty, w której proponujemy grę Patrz i pisz - cyfry i figury. To wyjątkowy zestaw, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Pisanie jest jedną z podstawowych czynności, jakich musi się nauczyć każdy maluch. Jeśli interesują Cię pomoce dydaktyczne, to ten produkt spełni Twoje oczekiwania.

Patrz i pisz - cyfry i figury, to innowacyjna zabawka, która została zaprojektowana w ten sposób, by ćwiczyć i doskonalić tę umiejętność. Warto dodać, że podczas zabawy dziecko nie tylko pozna cyferki, ale także figury geometryczne, co będzie szczególnie istotne w szkole podstawowej.

W czasie gry dziecko będzie doskonaliło także percepcję wzrokową i pozostałe funkcje poznawcze. Pociecha będzie mogła wyćwiczyć swoją rękę i przygotować ją do pisania pierwszych słów. Aby napisać daną cyfrę dziecko musi zaangażować nie tylko rączkę, ale także wzrok i słuch. Dopiero połączenie tych wszystkich czynników gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Z tego względu trening oraz odpowiednia stymulacja odgrywają tak istotną rolę w procesach, związanych z uczeniem się.

JAK GRAĆ W PATRZ I PISZ - CYFRY I FIGURY?

Zestaw zawiera 14 elementów, wyprodukowanych z płyty PCV. Zadaniem dziecka jest pisanie cyfr za pomocą drewnianego patyczka. Podczas podążania za szablonem maluch uczy się odrysowywania kształtów oraz poznaje wszystkie cyfry.
Warto zwrócić uwagę na to, że pisanie cyfr stanowi jeden z podstawowych elementów nauki liczenia. W szablonach wyżłobione są także figury geometryczne, dziecko może je poznać i zapamiętać. Do zestawu Patrz i Pisz - cyfry i figury dodatkowo dołączona jest także instrukcja. Warto podkreślić, że zabawka ta pozwoli dziecku wyćwiczyć rączkę oraz wspomoże procesy, związane z koncentracją uwagi oraz zapamiętywaniem.
Patrz i pisz to idealna zabawka edukacyjna dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym, również dla tych, u których zdiagnozowano dysfunkcje rozwojowe. Zestaw cyfr został wykonany z wytrzymałego materiału, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość zabawki, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Wybierz tę grę i zadbaj o rozwój Twojego dziecka już dziś!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

02-12-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent, a jeśli do tego dodać jeszcze ograniczony budżet, to stajemy przed niemałym wyzwaniem.Jaki prezent wybrać dla...

więcej

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

01-12-2021
Dziś poruszymy ostatnio modny temat kołderek obciążeniowych. Stają się coraz bardziej popularne i ogólnodostępne. Dlatego postanowiliśmy przygotować kilka informacji, z którymi należy zapoznać się przed zakupem kołdry obciążeniowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by...

więcej

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

18-11-2021
Zmysł węchu, jak każdy inny zmysł, należy rozwijać. Jak stymulować zmysł węchu dziecka? Po jakie zabawy i pomoce terapeutyczne sięgnąć? Podpowiadamy w artykule!

więcej