Patrz i pisz- cyfry i figury

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 83,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  93,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  95,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  103,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  108,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_patrz_pisz
Dodaj do mojej listy

Szukając nie tylko kolorowych, ale także rozwijających zabawek, powinieneś zajrzeć do naszej oferty, w której proponujemy grę Patrz i pisz - cyfry i figury. To wyjątkowy zestaw, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Pisanie jest jedną z podstawowych czynności, jakich musi się nauczyć każdy maluch.

Patrz i pisz - cyfry i figury, to innowacyjna zabawka, która została zaprojektowana w ten sposób, by ćwiczyć i doskonalić tę umiejętność. Warto dodać, że podczas zabawy dziecko nie tylko pozna cyferki, ale także figury geometryczne, co będzie szczególnie istotne w szkole podstawowej.

W czasie gry dziecko będzie doskonaliło także percepcję wzrokową i pozostałe funkcje poznawcze. Pociecha będzie mogła wyćwiczyć swoją rękę i przygotować ją do pisania pierwszych słów. Aby napisać daną cyfrę dziecko musi zaangażować nie tylko rączkę, ale także wzrok i słuch. Dopiero połączenie tych wszystkich czynników gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Z tego względu trening oraz odpowiednia stymulacja odgrywają tak istotną rolę w procesach, związanych z uczeniem się.

JAK GRAĆ W PATRZ I PISZ - CYFRY I FIGURY?

Zestaw zawiera 14 elementów, wyprodukowanych z płyty PCV. Zadaniem dziecka jest pisanie cyfr za pomocą drewnianego patyczka. Podczas podążania za szablonem maluch uczy się odrysowywania kształtów oraz poznaje wszystkie cyfry.
Warto zwrócić uwagę na to, że pisanie cyfr stanowi jeden z podstawowych elementów nauki liczenia. W szablonach wyżłobione są także figury geometryczne, dziecko może je poznać i zapamiętać. Do zestawu Patrz i Pisz - cyfry i figury dodatkowo dołączona jest także instrukcja. Warto podkreślić, że zabawka ta pozwoli dziecku wyćwiczyć rączkę oraz wspomoże procesy, związane z koncentracją uwagi oraz zapamiętywaniem.
Patrz i pisz to idealna zabawka edukacyjna dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym, również dla tych, u których zdiagnozowano dysfunkcje rozwojowe. Zestaw cyfr został wykonany z wytrzymałego materiału, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość zabawki, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Wybierz tę grę i zadbaj o rozwój Twojego dziecka już dziś!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej