Patrz i pisz- ćwiczenia w pisaniu liter

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  159,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  159,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  161,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  169,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  174,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_patrz_pisz2
Dodaj do mojej listy

Jeśli ważne dla Ciebie jest, aby zabawki Twojego dziecka były nie tylko kolorowe, ale także ciekawe i interesujące oraz wspomagające naukę, to polecamy Ci zestaw Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko pozna wszystkie litery alfabetu oraz nauczy się je odwzorowywać.

Gra jest przeznaczona dla dzieci, chodzących do przedszkola oraz tych w wieku wczesnoszkolnym. Podczas zabawy dziecko nauczy się nie tylko identyfikować dane znaki alfabetu, ale także pozna odpowiadające im dźwięki. Aby tak się stało, zachęcamy osoby dorosłe do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nauka przez zabawę prowadzi do efektywniejszego przyswajania nowych umiejętności oraz wykorzystywania ich w praktyce. Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter pomogą także w przygotowaniu oraz wytrenowaniu rączki, co będzie szczególnie istotne w kontekście dalszej nauki w szkole. Dziecko podczas zabawy będzie mogło także doskonalić wszystkie funkcje poznawcze, ze szczególnym naciskiem na te wzrokowe.

JAK GRAĆ W PATRZ I PISZ - ĆWICZENIA W PISANIU LITER?

Materiał edukacyjny zawiera tabliczki z literami, wykonane z płyty PCV oraz drewniany patyczek. Zestaw Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter na początku może być wykorzystywany do poznawania pojedynczych liter, a następnie sylab i całych wyrazów. Układając słowa dziecko nie tylko będzie mogło przyswoić informacje, dotyczące kształtów poszczególnych liter, ale także będzie doskonaliło i trenowało pamięć.

Warto także bawić się z dzieckiem w układanie i powtarzanie sylab. Na samym początku zabawy należy z zestawu zmieniać tylko pierwszą lub drugą literę, aby dziecko zapamiętało prawidłowość. Podczas treningu czytania warto zachęcać także Malucha do powtarzania liter, słów i całych wyrazów. W ten sposób jednocześnie będą także doskonalone wszystkie umiejętności, powiązane z mową. Wspólną zabawę można urozmaicić także poprzez zastosowanie koralików i innych drobnych przedmiotów. Można także zachęcać malca do samodzielnego zapisywania liter na kartce papieru, zwracając szczególną uwagę na to, czy dziecko trzyma ołówek lub kredkę prawidłowo. Poznaj ofertę naszego sklepu – znajdziesz na pewno coś wyjątkowego dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

21-06-2021
Dzieci od urodzenia są małymi odkrywcami. Interesuje je wszystko, co je otacza. Lubią odkrywać, eksperymentować, poznawać, testować i badać nowe przedmioty i aktywności. Naturalna ciekawość świata drzemie w każdym dziecku. To ona pozwala mu poszerzać wiedzę i zdobywać nowe...

więcej

Czy zabawa klockami ma sens?

Czy zabawa klockami ma sens?

21-06-2021
Dzieci uwielbiają zabawy klockami. Klocki należą również do najchętniej kupowanych zabawek. Czy zabawa klockami to tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu i zabicie nudy? Sprawdź czy warto kupować klocki i zachęcać dziecko do zabawy nimi.

więcej