Patrz i pisz- ćwiczenia w pisaniu liter

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  159,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Jeśli ważne dla Ciebie jest, aby zabawki Twojego dziecka były nie tylko kolorowe, ale także ciekawe i interesujące oraz wspomagające naukę, to polecamy Ci zabawkę edukacyjną Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko pozna wszystkie litery alfabetu oraz nauczy się je odwzorowywać.

Gra jest przeznaczona dla dzieci, chodzących do przedszkola oraz tych w wieku wczesnoszkolnym. Podczas zabawy dziecko nauczy się nie tylko identyfikować dane znaki alfabetu, ale także pozna odpowiadające im dźwięki. Aby tak się stało, zachęcamy osoby dorosłe do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nauka przez zabawę prowadzi do efektywniejszego przyswajania nowych umiejętności oraz wykorzystywania ich w praktyce. Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter pomogą także w ćwiczeniach grafomotoryki - przygotowaniu oraz wytrenowaniu rączki, co będzie szczególnie istotne w kontekście dalszej nauki w szkole. Dziecko podczas zabawy będzie mogło także doskonalić wszystkie funkcje poznawcze, ze szczególnym naciskiem na te wzrokowe.

JAK GRAĆ W PATRZ I PISZ - ĆWICZENIA W PISANIU LITER?

Materiał edukacyjny zawiera tabliczki z literami, wykonane z płyty PCV oraz drewniany patyczek. Zestaw Patrz i pisz - ćwiczenia w pisaniu liter na początku może być wykorzystywany do poznawania pojedynczych liter, a następnie sylab i całych wyrazów. Układając słowa dziecko nie tylko będzie mogło przyswoić informacje, dotyczące kształtów poszczególnych liter, ale także będzie doskonaliło i trenowało pamięć.

Warto także bawić się z dzieckiem w układanie i powtarzanie sylab. Na samym początku zabawy należy z zestawu zmieniać tylko pierwszą lub drugą literę, aby dziecko zapamiętało prawidłowość. Podczas treningu czytania warto zachęcać także Malucha do powtarzania liter, słów i całych wyrazów. W ten sposób jednocześnie będą także doskonalone wszystkie umiejętności, powiązane z mową. Wspólną zabawę można urozmaicić także poprzez zastosowanie koralików i innych drobnych przedmiotów. Można także zachęcać malca do samodzielnego zapisywania liter na kartce papieru, zwracając szczególną uwagę na to, czy dziecko trzyma ołówek lub kredkę prawidłowo. Poznaj ofertę naszego sklepu – znajdziesz na pewno coś wyjątkowego dla Twojego dziecka!

 

Zobacz inne pomoce dydaktyczne dla przedszkola oraz pomoce dydaktyczne dla klas 1-3.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

02-12-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent, a jeśli do tego dodać jeszcze ograniczony budżet, to stajemy przed niemałym wyzwaniem.Jaki prezent wybrać dla...

więcej

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

01-12-2021
Dziś poruszymy ostatnio modny temat kołderek obciążeniowych. Stają się coraz bardziej popularne i ogólnodostępne. Dlatego postanowiliśmy przygotować kilka informacji, z którymi należy zapoznać się przed zakupem kołdry obciążeniowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by...

więcej

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

18-11-2021
Zmysł węchu, jak każdy inny zmysł, należy rozwijać. Jak stymulować zmysł węchu dziecka? Po jakie zabawy i pomoce terapeutyczne sięgnąć? Podpowiadamy w artykule!

więcej