Pasujące jajka

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 4897028123691

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 89,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 110,00 zł

  94,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 110,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 16,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 109,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  109,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Pasujące jajka – to gra, która pozwoli dzieciom zapoznać się z nowym kształtem, kolorami oraz ciekawą kombinacją wypustek, które należy dopasować do odpowiedniej połówki. Ta zabawka edukacyjna pomaga w nauce podstawowych zagadnień matematycznych. Doskonałe urządzenie w rękach terapeutów, rodziców i nauczycieli. Przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

 

 

 

 

Pasujące jajka infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka matematyki – przepoławiając jajka ukazują się nam cyfry oraz różnorodna ilość dziurek i wypustek. Zabawkę można wykorzystać do gier, polegających na sortowaniu, dodawaniu, odejmowaniu itp.

 • Nauka kolorów – każde z 12 jajeczek ma w środku inny kolor. Dziecko poznaje świat poprzez zabawę.

 • Rozwój zdolności manualnych i niezwykłe doznania sensoryczne – Polepsza motorykę małą: korzystnie przygotowuje najmłodszych do wykonywania precyzyjnych czynności i poprawia siłę chwytu.

 • Rozwój logicznego myślenia – samo wyjaśnienie zasad na jakich działają jajka wymaga u dziecka analitycznego sposobu myślenia. Dalsza zabawa polegająca na zgadywaniu jest jeszcze trudniejsza. Jest to zatem ciekawe wyzwanie dla umysłu malucha.

 • Rozwój zasobu słownictwa – opisywanie, wskazywanie np. różnić, bądź podobieństw podczas tej zabawy doskonale wpływa na jakość wypowiadania się oraz poszerza zasób słownictwa.

 

Co zawiera?

Zestaw posiada tuzin jajek, które w środku mają różne kolory wraz z opakowaniem przypominającym karton na prawdziwe jajka.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej