Panel świetlny LED A2 TickiT + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138827622

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 579,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 602,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  602,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Tablica świetlna dla dzieci led A2  to sensoryczna zabawka, która świetnie pomoże dzieciom zrozumieć kolory oraz zjawisko przenikania barw. Przez swój duży rozmiar doskonale sprawdzi się na zajęciach grupowych, . Panel świetlny LED dobrze urozmaici zajęcia u terapeutów czy nauczycieli. Idealnie sprawdzi się również w domowych warunkach, co pomoże rodzicom w przekazywaniu wiedzy. Taka tablica sensoryczna pozwala na doskonalenie koordynacji ręka-oko, dzięki czemu ćwiczone są istotne umiejętności dla dalszego rozwoju dziecka. Przenośny panel świetlny jest wytrzymały oraz łatwo się go czyści – docenią to w szczególności rodzice i opiekunowie. Wraz z dokupieniem pokrywy powstaje możliwość wykorzystania go do brudnych zabaw.

Tablica świetlna nie ma ograniczeń wiekowych, pod warunkiem, że nad maluchem czuwa opiekun.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

Poprzez zajęcia z naszym produktem świetlnym, Twój maluch kształtuje koordynację ręki z okiem. Jest to jedna z najważniejszych zdolności w rozwoju dziecka, ponieważ to ona stanowi podstawę do nauki pisania, wycinania, a nawet zapinania guzików czy wiązania sznurówek. Łączenie i stymulowanie kilku zmysłów (zmysł wzroku i dotyku) podczas jednej zabawy doskonale wpływa na integrację sensoryczną dziecka.

 

tablica świetlna dla dzieci

 

 • 3 poziomy jasności światła

Zapewnią jasne oraz wyraziste światło, idealnie dopasowane dla danego typu badania zachowania światła i odkrywania barw.

 

tablica świetlna dla dzieci

 

 • Przenośny z uniwersalnym zasilaczem

Pozwoli na zabawę w każdym miejscu i warunkach, a funkcja blokady zasilania zapobiegnie przypadkowemu włączeniu lub wyłączeniu urządzenia.

 

 • Posiada powłokę akrylową

W tego typu produktach jak panele świetlne LED, ta cecha jest niezwykle ważna. Taka powłoka zapobiega nagrzewaniu się powierzchni, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu i nie poparzy twojej pociechy.

 

 • Nauka kolorów

Tę umiejętność możemy kształtować poprzez połączenie transparentnych zabawek z naszą tablicą ledową. Dzięki temu dane produkty można na siebie nakładać i odkrywać zjawisko mieszania się barw. Nauka kolorów rozwija wyobraźnię.

 

tablica świetlna dla dzieci

 • Karty pracy w prezencie

Karty pracy Arante.pl

 

 • Kup teraz, a otrzymasz darmowy e-book

Kupując ten produkt otrzymasz darmowy e-book - PANEL ŚWIETLNY 30 pomysłów na wykorzystanie paneli świetlnych w przedszkolach i szkołach. 

Skorzystaj z 30 propozycji zabaw świetlnych, podzielonych na 7 kategorii tematycznych:

 • światło i kolory

 • szczegóły

 • komunikacja i język

 • litery i słowa

 • opowiedz mi

 • liczby i liczenie

 • pierwsze kształty.

 

Darmowy e-book

 

Główne informacje - tablica świetlna dla dzieci

Wymiary : 63,4 x 46 x 0,8 cm.

Rozmiar pola podświetlanego 59,5 x 42 cm.

Waga produktu wynosi 3 kg.

Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM.

Urządzenie jest zasilane uniwersalnym zasilaczem niskonapięciowym.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

 

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej