Narzędzia do rozwoju motoryki małej (zestaw do motoryki małej)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 765023055580

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 69,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł

  59,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 69,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 10,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 74,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  74,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Zestaw do motoryki małej od firmy Learning Resources to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw 4 różnych narzędzi nastawiony jest na wszechstronny rozwój sprawności manualnej i doskonalenie takich umiejętności jak chwytanie, ściskanie, przenoszenie, nakładanie itp. Podczas zabawy dziecko trenuje odpowiednie napięcie mięśniowe dłoni, a także pracuje nad koordynacją wzrokowo-ruchową, uczy się cierpliwości oraz ćwiczy koncentrację. Zabawka przykuwa uwagę nietypowym wyglądem, który nie tylko sprawia, że jest to produkt innowacyjny, ale przede wszystkim wzbudzający zainteresowanie w dzieciach. Maluchy mogą ćwiczyć swoją małą motorykę wspólnie, co jest dodatkową okazją do integracji. Produkt jest na tyle mobilny, że można zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Natomiast niewielki rozmiar narzędzi sprawia, że nie będziemy mieli problemu z ich przechowywaniem.

 

 

 

47-od-3-roku-zycia Wiek 3+

Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Rozwój zdolności manualnych

Zabawka jest nastawiona na rozwój zdolności manualnych - motoryki małej. Taka forma rozrywki przygotowuje malucha m.in do późniejszej nauki pisania.

53-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku2 Koordynacja wzrokowo-ruchowa

Zabawa plastikowymi narzędziami ćwiczy koordynację ręka-oko. 

56-praca-w-grupie-komunikacja Zabawa w grupie

Zestaw zawiera 4 narzędzia, dzięki czemu to świetna opcja na zabawy w większym gronie. Dzieci mogą dzielić się doświadczeniami, co dodatkowo je integruje. 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwija sprawność manualną i umiejętności motoryczne

Zestaw do motoryki małej, który rozwinie szeroki wachlarz umiejętności motorycznych. Produkty nastawione są nie tylko na ogólną sprawność manualną, a na konkretne czynności, takie jak np. chwytanie przedmiotów lub ćwiczenie odpowiedniego napięcia mięśniowego.

 

 

 • Przygotowuje do wykonywania wielu czynności

Produkt nastawiony jest na poprawę sprawności manualnej, która dzięki odpowiednim ćwiczeniom ułatwi dziecku radzenie sobie z ważnymi czynnościami potrzebnymi w życiu codziennym. Maluch trenuje małą motorykę, aby w przyszłości nie mieć problemu z pisaniem, chwytaniem/ sortowaniem/ zbieraniem różnych przedmiotów.

 

 • Zestaw do motoryki małej trenuje koordynację wzrokowo- ruchową

Wykonywania ruchów za pomocą narzędzi wymaga nie tylko precyzji manualnej, ale również spójności między obrazem, który widzimy, a naszym ruchem. Przy zgraniu tych dwóch rzeczy ćwiczymy kolejną ważną umiejętność, jaką jest tzw. koordynacja ręka-oko.

Narzędzia do rozwoju motoryki małej

 • Pomysł na zabawę w grupie 

Zestaw zawiera 4 narzędzia, które ćwiczą różne obszary umiejętności motorycznych. Dzieci mogą się wymieniać się nimi między sobą, po kolei trenować określone aktywności oraz dzielić się wspólnymi doświadczeniami. Taka forma zabawy bez wątpienia korzystnie wpłynie na integrację grupy.

 

zestaw do motoryki małej

 

 • Zabierz gdzie chcesz, korzystaj kiedy chcesz

Narzędzia są niewielkich rozmiarów, co ułatwia zabranie ich ze sobą w dowolne miejsce. To dzieci decydują o miejscu zabawy. Można wykorzystać tutaj dziecięcy pokój, podwórko, ale też salę przedszkolną lub terapeutyczną.

 

 • Oryginalność, która przykuwa uwagę dziecka

Nieoczywisty wygląd zabawek z pozoru przypominających narzędzia wykorzystywane w życiu codziennym bez wątpienia przykuje wzrok dziecka. Dodatkowym atutem jest żywa kolorystyka, która sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla dziecięcego oka.

 

Co zawiera zestaw do motoryki małej?

Zestaw 4 plastikowych narzędzi do treningu małej motoryki:

 • chwytak

 • zakręcona pipeta

 • gałkownica

 • pęseta

 

Narzędzia do rozwoju motoryki małej

 

Główne informacje - zestaw do motoryki małej

Wiek: Powyżej 3 roku życia

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej