mTalent POTRAFIĘ. Obszar polonistyczny (kl. 4-6)

 • 1 490,00 zł

  1 290,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 200,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 290,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 290,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

mTalent Potrafię. Obszar polonistyczny dla klas 4- 6 to multimedialny program z materiałami i ćwiczeniami interaktywnymi przeznaczony dla terapeutów i nauczycieli, którzy chcą uatrakcyjnić prowadzone zajęcia w obszarze polonistycznym dla uczniów przejawiających trudności w nauce języka polskiego w klasach 4-6. mTalent Potrafię. Obszar polonistyczny został przeznaczony do prowadzenia zajęć z dziećmi powyżej 11 roku życia. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

Wersja demonstracyjna

 

 

 

mTalent Potrafie Polonistyczny pigułka

 

 

Dlaczego warto?

 • Adresowany dla uczniów w klasach 4 - 6 jako pomoc w uczeniu się języka polskiego – interaktywne ćwiczenia oraz ciekawe materiały multimedialne przykują uwagę odbiorców i pomogą w nauce języka polskiego nawet uczniom przejawiającym trudności w uczeniu się.

 • Sprawdzi się na zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach wyrównawczych oraz rewalidacyjnych – a także jako utrwalenie poznanego materiału lub uzupełnienie wiedzy na lekcjach języka polskiego.

 • Blisko 600 interaktywnych ekranów - które aktywizują ucznia, rozwijają zdolności samokształcenia oraz pomagają pokonać ewentualne trudności w nauce.

mTalent_Potrafie_Polonistyczny_screen1

 • Wspomaga i rozwija system językowy, a także utrwala i systematyzuje wiedzę polonistyczną – starannie dobrane ćwiczenia integrujące treści literackie, językowe, ortograficzne, gramatyczne i interpunkcyjne oraz interesujące teksty kultury umożliwiają harmonijny rozwój umiejętności interpretacyjnych ucznia oraz utrwalają i systematyzują poznaną wiedzę polonistyczną.

 • Rozwija i udoskonala umiejętności również w innych obszarach – takich jak:

 1. percepcja słuchowa,

 2. spostrzegawczość wzrokowa,

 3. logiczne myślenie,

 4. koncentracja uwagi,

 5. koncentracja wzrokowo-ruchowa.

mTalent_Potrafie_Polonistyczny_screen2

 • Zawiera przewodnik metodyczny - z podpowiedziami i gotowymi propozycjami zajęć ułatwi przygotowanie się do lekcji.

 • Dodatkowe materiały dydaktyczne w pudełku – takie jak karty pracy do wydruku, tradycyjne pomoce dydaktyczne pomogą w prowadzeniu jeszcze ciekawszych zajęć.

 • Możliwość dodania własnych multimedialnych ekranów – wszystko opisane w kursie obsługi narzędzia pozwalającego na między innymi: zwiększenie liczby ekranów oraz indywidualne dostosowanie ekranów do potrzeb danego ucznia.

 • Świetnie sprawdzi się zarówno podczas zajęć tradycyjnych jak i zdalnych - może być wykorzystany podczas zajęć prowadzonych w szkole oraz takich na odległość – program mTalent  umożliwia wideokonferencje, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. 

 • Przygotowany w nowoczesnej technologii – dzięki czemu zapewnia dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i posłuży jeszcze przez wiele lat.

 • Bezterminowa licencja na 3 stanowiska online oraz 6 stanowisk offline - praca z programem możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) na 6 stanowiskach jednocześnie, jak i online (szkoła, przedszkole, dom) na 3 stanowiskach jednocześnie z dostępem do Internetu, bez żadnych ograniczeń czasowych!

 • Wsparcie techniczne producenta – w razie pytań lub problemów z działaniem oprogramowania producent zapewnia wsparcie techniczne mailowo lub telefonicznie bez dodatkowych kosztów.

mTalent_Potrafie_Polonistyczny_screen3

Czym wyróżnia się nasza oferta?

 

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Co zawiera?

mTalent POTRAFIĘ. Obszar polonistyczny (kl. 4-6) + gra Ortografia na 6

Informacje o programie

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk 3 stanowiska online oraz 6 stanowisk offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem

Wymagania sprzętowe

Program przeznaczony do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS)

Wiek

11+ (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

18-04-2023
Są takie osoby, które widząc kogoś płaczącego mogą odejść lub zacząć śmiać się; takie, które w trakcie jakiegoś występu zamiast zachwytu będą krzyczeć lub używać wulgaryzmów… Takie osoby z problemami emocjonalno-społecznymi są wśród nas. Jak wspierać rozwój...

więcej

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

07-04-2023
Dziecko nie potrafi samo poradzić sobie z emocjami. Nie umie ich początkowo nawet nazwać. Gdy gromadzą się w nim zbyt długo lub jest ich za dużo, muszą znaleźć swoje ujście. Zazwyczaj odbywa się to w postaci wybuchu złości, żalu lub gniewu w nieoczekiwanych momentach. Jak pomóc...

więcej