mTalent Percepcja Słuchowa II + cymbałki

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 950,00 zł

  1 558,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 392,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 558,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

mTalent Percepcja słuchowa cz.2 to program terapeutyczny stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które mają trudności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych, CAPD, z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Sprawdzi się idealnie jako program logopedyczny w pracy logopedów, nauczycieli i pedagogów zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, ale również rodziców, którzy wspierają prawi

Wersja demonstracyjna

dłowy rozwój swoich dzieci. Produkt znajdzie swoje zastosowanie zarówno u dzieci powyżej 5 roku życia 

w normie intelektualnej, jak i w przypadku dzieci z niepełnosprawnością intelektualną niezależnie od ich wieku.

Zaburzenia przetwarzania słuchowego rozpoznaje się, kiedy co najmniej jedna z podstawowych wyższych funkcji słuchowych jest zaburzona.

Do objawów zaburzeń przetwarzania słuchowego należą:

 1. trudności z rozumieniem dłuższych wypowiedzi,
 2. trudności w rozumieniu mowy w hałasie,
 3. trudności w lokalizacji źródła dźwięku,
 4. problemy z koncentracją,
 5. trudności w nauce czytania,
 6. nadwrażliwość słuchowa.

 

 

 

 

infografika

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Skuteczna terapia w formie tradycyjnej oraz zdalnej – oprogramowanie firmy mTalent to jedyne na polskim rynku, które umożliwia pracę w formie zdalnej, w tym również wideokonferencje niewymagające instalacji dodatkowych programów!

 • Korzystaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Łącze internetowe nie jest konieczne, ponieważ z programu można korzystać również w trybie offline, co jest wygodne nie tylko dla terapeuty, ale również pacjenta, który może korzystać z pakietu również bez aktywnego źródła dostępu do sieci.

 • Jeden produkt, wiele zastosowań. Program sprawdzi się na różnego rodzaju zajęciach i terapiach, gdzie priorytetem jest stymulacja wyższych funkcji słuchowych. Świetnie spisze się podczas ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych, logopedycznych, rewalidacyjnych oraz przy pracy z dziećmi, które wykazują trudności w nauce, pisaniu, czytaniu, a także cierpiących na zaburzenia emocjonalne.

 • Imponująca ilość materiałów edukacyjnych. Pakiet ma w swojej ofercie aż 500 interaktywnych ekranów, karty pracy gotowe do wydruku, a także poradnik metodyczny ze scenariuszami zajęć. Z taką liczbą gotowych materiałów dydaktycznych terapia zdecydowanie zwiększa szansę na swoją skuteczność!

 • Sprzęt audio w zestawie – program zawiera mikrofon, słuchawki oraz głośniki, które zapewnią pełne wykorzystanie proponowanych ćwiczeń bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń.

 • Ćwiczenia przygotowane zgodnie z kryteriami Amerykańskiego Towarzystwa Mowy
  i Słuchu,
  zawartymi w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego.

 • Program jest zgodny z opublikowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej w roku szkolnym 2020/2021. Szczególnie w zakresie wykorzystania narzędzi i zasobów cyfrowych w procesie edukacyjnym, a także metod kształcenia „na odległość”.

 • Producent zapewnia pełną stymulację wyższych funkcji słuchowych, dzięki uwzględnieniu następujących działów ćwiczeń multimedialnych: -lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków, -identyfikacja i dyskryminacja dźwięków, - rozpoznawanie cech dźwięków, -czasowe aspekty słyszenia, -rozumienie mowy w obecności dystraktorów, -rozumienie mowy zniekształconej, -rozmaitości, -wyzwania słuchowe.

 

Co zawiera?

 • 500 interaktywnych ekranów
 • Karty pracy gotowe do wydruku
 • Poradnik metodyczny zawierający gotowe scenariusze zajęć
 • Zestaw materiałów dodatkowych (mikrofon, słuchawki, głośniki)

 

 

 

 

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej