mTalent Percepcja Słuchowa II (Zaburzenia przetwarzania słuchowego)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035138

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 159,90 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 490,00 zł

  2 159,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 331,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 159,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 159,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Teraz wersja na 2 stanowiska online i 2 stanowiska offline!

Dla kogo?

mTalent Percepcja słuchowa cz.2 to program terapeutyczny stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które mają trudności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych, CAPD, z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Sprawdzi się idealnie jako program logopedyczny w pracy logopedów, nauczycieli i pedagogów zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, ale również rodziców, którzy wspierają prawidłowy rozwój swoich dzieci. Produkt znajdzie swoje zastosowanie zarówno u dzieci w normie intelektualnej, jak i w przypadku dzieci z niepełnosprawnością intelektualną niezależnie od ich wieku. mTalent Percepcja Słuchowa został przeznaczony do prowadzenia zajęć z dziećmi do 10 roku życia. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

Zaburzenia przetwarzania słuchowego rozpoznaje się, kiedy co najmniej jedna z podstawowych wyższych funkcji słuchowych jest zaburzona.

Do objawów zaburzeń przetwarzania słuchowego należą:

 1. trudności z rozumieniem dłuższych wypowiedzi,
 2. trudności w rozumieniu mowy w hałasie,
 3. trudności w lokalizacji źródła dźwięku,
 4. problemy z koncentracją,
 5. trudności w nauce czytania,
 6. nadwrażliwość słuchowa.

 

Wersja demonstracyjna

 

infografika Percepcja Słuchowa II

 

Program rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dysleksji

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Skuteczna terapia w formie tradycyjnej oraz zdalnej – oprogramowanie firmy mTalent to jedyne na polskim rynku, które umożliwia pracę w formie zdalnej, w tym również wideokonferencje niewymagające instalacji dodatkowych programów!

 • Korzystaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Łącze internetowe nie jest konieczne, ponieważ z programu można korzystać również w trybie offline, co jest wygodne nie tylko dla terapeuty, ale również pacjenta, który może korzystać z pakietu również bez aktywnego źródła dostępu do sieci.

 • Jeden produkt, wiele zastosowań. Program sprawdzi się na różnego rodzaju zajęciach i terapiach, gdzie priorytetem jest stymulacja wyższych funkcji słuchowych. Świetnie spisze się podczas ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych, logopedycznych, rewalidacyjnych oraz przy pracy z dziećmi, które wykazują trudności w nauce, pisaniu, czytaniu, a także cierpiących na zaburzenia emocjonalne.

 • Imponująca ilość materiałów edukacyjnych. Pakiet ma w swojej ofercie aż 500 interaktywnych ekranów, karty pracy gotowe do wydruku, a także poradnik metodyczny ze scenariuszami zajęć. Z taką liczbą gotowych materiałów dydaktycznych terapia zdecydowanie zwiększa szansę na swoją skuteczność!

 • Sprzęt audio w zestawie – program zawiera mikrofon, słuchawki oraz głośniki, które zapewnią pełne wykorzystanie proponowanych ćwiczeń bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń.

 • Ćwiczenia przygotowane zgodnie z kryteriami Amerykańskiego Towarzystwa Mowy
  i Słuchu,
  zawartymi w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego.

 • Program jest zgodny z opublikowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej w roku szkolnym 2020/2021. Szczególnie w zakresie wykorzystania narzędzi i zasobów cyfrowych w procesie edukacyjnym, a także metod kształcenia „na odległość”.

 • Producent zapewnia pełną stymulację wyższych funkcji słuchowych, dzięki uwzględnieniu następujących działów ćwiczeń multimedialnych: -lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków, -identyfikacja i dyskryminacja dźwięków, - rozpoznawanie cech dźwięków, -czasowe aspekty słyszenia, -rozumienie mowy w obecności dystraktorów, -rozumienie mowy zniekształconej, -rozmaitości, -wyzwania słuchowe.

Co zawiera?

 • 500 interaktywnych ekranów
 • Karty pracy gotowe do wydruku
 • Poradnik metodyczny zawierający gotowe scenariusze zajęć
 • Zestaw materiałów dodatkowych (mikrofon, słuchawki, głośniki)

mTalent Percepcja Słuchowa II

 

 

Informacje o programie

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk 2 konta (dostęp online) + możliwość używania na 2 stanowiskach offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wiek Do 10 roku życia (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej