mTalent Percepcja Słuchowa II + cymbałki

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 950,00 zł

  1 795,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 155,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 795,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 795,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 795,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 795,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  1 820,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: learn_per_sluch_2
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

mTalent Percepcja słuchowa cz.2 to program stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które mają trudności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych, CAPD, z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Sprawdzi się idealnie w pracy logopedów, nauczycieli i pedagogów zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, ale również rodziców, którzy wspierają prawi

Wersja demonstracyjna

dłowy rozwój swoich dzieci. Produkt znajdzie swoje zastosowanie zarówno u dzieci powyżej 5 roku życia 

w normie intelektualnej, jak i w przypadku dzieci z niepełnosprawnością intelektualną niezależnie od ich wieku.

Zaburzenia przetwarzania słuchowego rozpoznaje się, kiedy co najmniej jedna z podstawowych wyższych funkcji słuchowych jest zaburzona.

Do objawów zaburzeń przetwarzania słuchowego należą:

 1. trudności z rozumieniem dłuższych wypowiedzi,
 2. trudności w rozumieniu mowy w hałasie,
 3. trudności w lokalizacji źródła dźwięku,
 4. problemy z koncentracją,
 5. trudności w nauce czytania,
 6. nadwrażliwość słuchowa.

 

 

 

 

infografika

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Skuteczna terapia w formie tradycyjnej oraz zdalnej – oprogramowanie firmy mTalent to jedyne na polskim rynku, które umożliwia pracę w formie zdalnej, w tym również wideokonferencje niewymagające instalacji dodatkowych programów!

 • Korzystaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Łącze internetowe nie jest konieczne, ponieważ z programu można korzystać również w trybie offline, co jest wygodne nie tylko dla terapeuty, ale również pacjenta, który może korzystać z pakietu również bez aktywnego źródła dostępu do sieci.

 • Jeden produkt, wiele zastosowań. Program sprawdzi się na różnego rodzaju zajęciach i terapiach, gdzie priorytetem jest stymulacja wyższych funkcji słuchowych. Świetnie spisze się podczas ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych, logopedycznych, rewalidacyjnych oraz przy pracy z dziećmi, które wykazują trudności w nauce, pisaniu, czytaniu, a także cierpiących na zaburzenia emocjonalne.

 • Imponująca ilość materiałów edukacyjnych. Pakiet ma w swojej ofercie aż 500 interaktywnych ekranów, karty pracy gotowe do wydruku, a także poradnik metodyczny ze scenariuszami zajęć. Z taką liczbą gotowych materiałów dydaktycznych terapia zdecydowanie zwiększa szansę na swoją skuteczność!

 • Sprzęt audio w zestawie – program zawiera mikrofon, słuchawki oraz głośniki, które zapewnią pełne wykorzystanie proponowanych ćwiczeń bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń.

 • Ćwiczenia przygotowane zgodnie z kryteriami Amerykańskiego Towarzystwa Mowy
  i Słuchu,
  zawartymi w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego.

 • Program jest zgodny z opublikowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej w roku szkolnym 2020/2021. Szczególnie w zakresie wykorzystania narzędzi i zasobów cyfrowych w procesie edukacyjnym, a także metod kształcenia „na odległość”.

 • Producent zapewnia pełną stymulację wyższych funkcji słuchowych, dzięki uwzględnieniu następujących działów ćwiczeń multimedialnych: -lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków, -identyfikacja i dyskryminacja dźwięków, - rozpoznawanie cech dźwięków, -czasowe aspekty słyszenia, -rozumienie mowy w obecności dystraktorów, -rozumienie mowy zniekształconej, -rozmaitości, -wyzwania słuchowe.

 

Co zawiera?

 • 500 interaktywnych ekranów
 • Karty pracy gotowe do wydruku
 • Poradnik metodyczny zawierający gotowe scenariusze zajęć
 • Zestaw materiałów dodatkowych (mikrofon, słuchawki, głośniki)

 

 

 

 

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej