mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 729,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 890,00 zł

  699,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 890,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 191,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 699,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  699,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo ?

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II stanowi uzupełnienie i rozszerzenie wysoko ocenianej pierwszej części mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I.

Program jest zestawem multimedialnych ćwiczeń do nauki czytania inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych. Przeznaczony dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka.

Jest to doskonała multimedialna pomoc dydaktyczna i uatrakcyjnienie zajęć dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęć terapii pedagogicznej, zajęć rewalidacyjnych. Znakomicie sprawdzi się również w edukacji domowej innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania.

Kryterium wiekowe programu dla dzieci w normie rozwojowej lub z nieznacznymi trudnościami to 5-10 lat. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

Wersja demonstracyjna

 

 

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI pigułka informacyjna

 

Co zawiera mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II?

 • ponad 500 interaktywnych ćwiczeń do nauki czytania dla dzieci, opartych na zbiorze sylab otwartych,

 • drukowalne karty pracy (ponad 100),

 • scenariusze zajęć,

 • drukowane wyliczanki SY-LA-BO-WE – pomoc którą można wykorzystać także bez komputera

 • poradnik metodyczny w wersji drukowanej,

 • książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych.

 • instrukcja użytkowania,

 • dokument licencyjny,

 • gwarancja.

 

 

Dlaczego warto?

 • Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II przeznaczony jest przede wszystkim do nauki czytania poprzez wprowadzenie dzieci w świat sylab. Nauka czytania sylabami to jedna z najprostszych i najbardziej efektywnych metod nauki czytania! Rozwija funkcje poznawcze, przynosi szybkie efekty, co jest dodatkowym bodźcem motywacyjnym. Dzięki temu program świetnie się sprawdzi jako wsparcie procesu zarówno skutecznej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze.

 

mTalent czytanie SY-LA-BA-MI screen

  • Każdy rozdział programu złożony jest z bardzo atrakcyjnych dla dziecka ćwiczeń mających na celu zabawę:
   • w wyszukiwanie konkretnych sylab w zbiorze innych,
   • w przyporządkowywanie tekstu pisanego do nagrań,
   • w umiejętność odczytywania sylab,
   • w uzupełnianie tekstów z lukami (np. rymowanek, w których ukryte zostały konkretne sylaby) i wiele innych.

mTalent czytanie SY-LA-BA-MI screen

  • Druga część pakietu to ponad 500 ćwiczeń, dzięki tak ogromnej różnorodności interaktywnych ćwiczeń przekazanych w atrakcyjnej formie, nauka czytania odbywa się niejako „przy okazji”! Czytanie nie jest męczące, a kolejne etapy dziecko przechodzi komfortowo i bez frustracji!
  • Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II daje możliwość tworzenia własnych materiałów interaktywnych oraz kreowania własnych zestawów ćwiczeń! Taka indywidualizacja pracy z dzieckiem umożliwia optymalne dostosowanie materiału do konkretnych potrzeb dziecka co podniesie zarówno komfort jak i efektywność waszej pracy.
  • Karty pracy to bardzo często wykorzystywane w pracy wielu specjalistów narzędzie. W procesie skutecznej nauki czytania jakość i forma kart pracy ma ogromne znaczenie. Karty zaproponowane w zestawie są tak zaprojektowane, aby wspierać poszczególne etapy kształtowania umiejętności czytania u dzieci, ponadto są ciekawe i rozwijające. Zatem są doskonałym uzupełnieniem procesu nauki czytania i postępowania terapeutycznego w tym obszarze.
  • Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II dzięki tak bogatemu wyposażeniu można uznać za gotowy i ciekawy zestaw do wykorzystania podczas zajęć dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej, rewalidacyjnych, ale również w edukacji domowej i na innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania. Poradnik metodyczny, zestaw kart pracy do samodzielnego wydrukowania oraz dostęp do scenariuszy zajęć sprawiają, że jest to kompletny materiał do przeprowadzenia zajęć podnoszących sprawność umiejętności czytania u dziecka.

mTalent czytanie SY-LA-BA-MI screen

 • Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II umożliwia pracę zarówno na smartfonie, tablecie, komputerze, jak i na monitorze czy tablicy interaktywnej (na systemach Windows, Android oraz iOS). Dzięki temu masz możliwość wszechstronnego wykorzystania ćwiczeń niezależnie od warunków.
 • Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5 (nie FLASH). Oznacza to że nabywając program robisz dobrą inwestycję, gdyż program posłuży Ci przez wiele lat. Ponadto wsparcie techniczne producenta zarówno mailowe jak i telefoniczne otrzymujesz zupełnie za darmo!
 • Nieocenioną zaletą programu jest możliwość korzystania z jego zasobów bez konieczności posiadania dostępu do internetu. Praca z programem możliwa jest zarówno offline (6 stanowisk) jak i online (3 stanowiska) w każdym miejscu i czasie zarówno w szkole, w przedszkolu czy w domu.

 

Sprawdź pozostałe pomoce terapeutyczne, programy logopedyczne i pomoce dydaktyczne.

 

Co zawiera?

mTalent czytanie SY-LA-BA-MI II

Informacje o programie

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu)
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wiek 3-10 lat (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Informacje techniczne

  • Przy zakupie każdego programu mTalent klient otrzymuje SZKOLENIE ONLINE Z OBSŁUGI PROGRAMU - GRATIS
  • program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).

 

Programy z serii mTalent

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej