Model ucha - 4x powiększone

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138820623
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 209,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 209,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  209,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Model ucha to przydatne wyposażenie pracowni szkolnej i pomoc w przeprowadzeniu lekcji o narządzie słuchu. Dołączony do zestawu klucz do rozpoznawania elementów budowy ucha sprawi, że uczniowie będą mogli wyszukać na powiększonym modelu opisane na wydruku części, a w ten sposób lepiej przyswoić najważniejsze wiadomości anatomiczne.

Wyjmowane elementy takie jak ślimak i nerw słuchowy pozwalają zobaczyć dokładnie struktury w formie trójwymiarowej, dzięki czemu łatwiej można wyobrazić sobie ich wygląd. Mogąc przyjrzeć się dokładnie każdej części tworzącej ucho środkowe i wewnętrzne, uczeń ma szansę szybciej zapamiętać ich umiejscowienie i wielkość względem pozostałych elementów. 4x powiększony model ucha można wykorzystać też na inne sposoby.

Będzie on ciekawą pomocą edukacyjną na warsztatach o tematyce zdrowotnej. Model sprawdzi się także w poradniach pedagogicznych i innych gabinetach specjalistycznych (audiologa, foniatry lub laryngologa). Właśnie w takich miejscach dobrze zobrazowany narząd słuchu pozwoli dokładnie pokazać, której struktury dotyczy problem, a także sprawniej opisać możliwości i specyfikę leczenia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Lekcja anatomii w przystępnej formie

Nauka anatomii może być łatwiejsza, porównując elementy opisane w kluczu z częściami dobrze widocznymi na powiększonym modelu ucha. Dzięki takiej pomocy edukacyjnej można wyraźniej przedstawić uczniom omawiane zagadnienia i zaangażować grupę do aktywnego udziału w zajęciach.

 

Ucho jest narządem odpowiedzialnym za dwie ważne funkcje, które warto przybliżyć z wykorzystaniem specjalnego modelu. Wiedzę tą najłatwiej przyswoić, widząc z bliska w powiększeniu wszystkie najważniejsze elementy.

 

Model anatomiczny to doskonała pomoc w nauce anatomii

 

 • Przydatne wyposażenie pracowni szkolnej

Model ucha przyda się w sali lekcyjnej, gdzie odbywają się zajęcia z biologii lub przyrody. Podstawa, na której model jest umieszczony sprawia, że można stabilnie ustawić go na biurku w czasie zajęć, a także na ławce szkolnej, gdy uczniowie samodzielnie próbują umiejscowić wyjmowane elementy oraz porównać budowę ucha z modelu do opisu zamieszczonego w drukowanej instrukcji dołączonej do zestawu.

 

 • Model ucha w gabinecie audiologa, foniatry i laryngologa

Trójwymiarowy obraz ucha w powiększeniu może okazać się także bardzo przydatnym wyposażeniem gabinetu specjalistycznego. Właśnie z pomocą takiego modelu audiolog lub laryngolog łatwiej pokażą pacjentowi albo rodzicowi dziecka, którego dotyczy wizyta, którego elementu narządu słuchu dotyczy problem. Pomoże to wytłumaczyć istotę choroby, a także opisać przebieg planowanego badania lub zabiegu. Z wyraźnym, powiększonym modelem ucha można też sprawniej przekazać zalecenia dotyczące leczenia oraz profilaktyki chorób narządu słuchu i równowagi.

 

Pracownia biologiczna wyposażenie - ciekawy pomysł na przeprowadzenie zajęć

 

Co zawiera?

 • model ucha obejmujący część zewnętrzną, środkową i wewnętrzną

 • wyjmowane elementy: dwuczęściowy labirynt i strzemię, nerw słuchowy i ślimak

 • podstawę

 • materiały w formie drukowanej z rycinami i opisem wszystkich części ucha

 

Model ucha - doskonałe wyposażenie pracowni przedmiotowych

 

Główne informacje

Wiek: 3+

Wymiary: 340 x 160 x 190 mm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej