Miseczki do sortowania

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825574
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 49,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  49,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Miseczki do sortowania to zabawka dla dzieci od 3 roku życia. Są lekkie i dopasowane do małych rączek, zatem najmłodsi mogą samodzielnie je przenosić. Zabawkę wykonano z bezpiecznych materiałów, więc jest przyjemna w dotyku i wolna od substancji chemicznych.

Miski mogą służyć do zabaw sensorycznych zarówno w domu, jak i na zewnątrz.  Potraktuj miseczki jako okazję do wprowadzenia dziecka w świat barw. Wykorzystaj je jako sorter do klocków, zabawek czy produktów spożywczych w trakcie zabaw sensorycznych.

 

 

 

64-sortowanie-dopasowywanie3 Sortowanie

Miseczki wykorzystasz jako sorter kolorów. Zadanie będzie polegało na wkładaniu do nich przedmiotów o tej samej barwie, co miska. 

73-zabawy-na-zewnatrz-zabawki-na-podworko-plac-zabaw-zabawy-na-swiezym-powietrzu2 Do domu i na zewnątrz

Kolorowe miseczki sprawdzą się zarówno w domu, jak i na zewnątrz np. bawiąc się w piaskownicy czy na plaży.

47-od-3-roku-zycia Wiek 3+

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Miseczki występują w 6 kolorach. Różne barwy pozwalają na zapoznanie dziecka z ich nazwami, ćwiczeniami w ich rozróżnianiu.

 

Dlaczego warto?

 • Uatrakcyjniają zabawy sensoryczne

Dzieci lubią bawić się w przesypywanie, przelewanie i mieszanie wszelkich produktów, dlatego tak chętnie spędzają czas w piaskownicy lub na plaży. Miseczki to okazja do uatrakcyjnienia takich zabaw oraz zapewnienia dzieciom wrażeń sensorycznych.

Miseczki mogą być wykorzystywane w domu oraz w gabinecie terapeuty do ćwiczenia koncentracji uwagi oraz łagodzenia napięcia nerwowego.

Napełnij miski wybranymi, sypkimi produktami. Mogą to być kasza, ryż, mąka, suchy makaron a także wszelkiego rodzaju guziki lub koraliki. Zachęcaj dziecko, by mieszało w nich rączkami a później przesypywało ich zawartość i słuchało powstałych w trakcie tych czynności odgłosów. Dzięki takiej stymulacji, uruchamiasz receptory skórne, słuchowe i wzrokowe, więc wpływasz na ich harmonijny rozwój oraz integrację. Dodatkowo dziecko wycisza się, skupia uwagę i trenuje zręczność. Takie ćwiczenia są doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, gdyż angażują zmysły i relaksują układ nerwowy.

Miski możesz włożyć do wanienki do zabaw sensorycznych. Dostępna jest w naszej ofercie. Dzięki niej dziecko ma pewność, że zawartość nie wydostanie się na podłogę czy na dywan.

 

 • Wprowadzają dziecko w świat kolorów

Miseczki występują w 6 kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym, fioletowym i pomarańczowym. Różnorodność barw pozwala na zapoznanie dziecka z ich nazwami, ćwiczeniami w rozróżnianiu kolorów oraz mieszaniu ich.

Wykorzystaj miseczki do ćwiczeń z nazywaniem kolorów. Wybierając poszczególne elementy, wymieniaj ich barwy. Proś dziecko o powtarzanie ich a później o samodzielne opisywanie. Dzięki takim ćwiczeniom dajesz dziecku szansę na rozumienie świata oraz pozytywnie wpływasz na jego pamięć i rozwój mowy.

Wykorzystaj miseczki jako sorter kolorów. Poproś dziecko, by wkładało do nich przedmioty o tej samej barwie, co miska. Dzięki temu stymulujesz wzrok dziecka i jego spostrzegawczość. Do tej zabawy możesz wykorzystać inne transparentne zestawy z naszej oferty.

 

Te kolorowe miseczki wykorzystasz do ćwiczeń sortowania i wprowadzisz w świat barw. W zabawach z ich użyciem dziecko usprawni swoje zdolności manualne.

 

Kolorowe miseczki to doskonała zabawka do domu, jak i na zewnątrz. Można stosować ją do zabaw sensorycznych ze środkami spożywczymi (kaszą lub ziarnami), sortowania klocków lub zbierania muszelek, robienia babek z piasku i zabaw na plaży.

Wykorzystaj miski do zabaw na świeżym powietrzu. Włóż jedną miskę w drugą, dzięki czemu nie zajmą wiele miejsca w torbie, a urozmaicą niejedną wycieczkę i spacer.

Pozwól dziecku bawić się miskami w piaskownicy i na plaży. Zobaczysz, jak chętnie będzie przesypywać piasek oraz nosić wodę z jeziora lub morza. Takie zabawy rozwijają motorykę oraz poprawiają koncentrację i działają odprężająco na dziecko.

 

Co zawiera?

6 kolorowych misek.

 

Te kolorowe miseczki wykorzystasz do ćwiczeń sortowania i wprowadzisz w świat barw. W zabawach z ich użyciem dziecko usprawni motorykę małą.

 

Główne informacje

 • Wiek: 3+

 • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

 • Wymiary: średnica 15 cm, głębokość 4 cm.

 • Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej