Minutnik do mycia zębów - 2 minuty

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 5055506409173

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 55,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 59,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 74,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  74,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Minutnik do mycia zębów - 2 minuty to najłatwiejszy sposób aby zachęcić swoje dziecko do codziennej higieny jamy ustnej. Wystarczy, że maluch po nałożeniu pasty na szczoteczkę naciśnie ikonkę i aktywuje czas. Po upływie 2 minut włączy się sygnalizator dźwiękowy, który poinformuje o tym, że zadanie zostało wykonane.

Ten mały czasomierz ma przyjazny dla dzieci kształt i kolor. Jest niezwykle prosty w użyciu i podświetlany. Pasuje do każdej łazienki, można go przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu. Posiada cechy, dzięki którym już nigdy nie trzeba będzie zmuszać swoich dzieci do szczotkowania zębów.

Minutnik do mycia zębów - 2 minuty wykorzystasz również w wielu innych sytuacjach. Dzięki niemu zmotywujesz malucha do sprzątania, zakładania ubrań i informowania, że za chwilę skończy się czas na gry komputerowe. Ten zabawny czasomierz wspaniale sprawdzi się w grupie przedszkolnej i podczas indywidualnych zajęć specjalistycznych.

Użyj go do rozbudzania ciekawości i wyznaczania czasu na wykonywanie różnorodnych zadań. Minutnik będzie także świetnym i praktycznym prezentem dla dzieci już od 3 roku życia.

 

 

 

85-edukacja-przedszkolna2 Edukacja przedszkolna

Wykorzystaj czasomierz do zabaw i ćwiczeń dla najmłodszych dzieci.

18-koncentracja-pamiec-skupienie3 Koncentracja uwagi

Wyznaczenie czasu na wykonywanie zadań pobudza do skupienia i koncentracji uwagi.

47-od-3-roku-zycia Od 3 roku życia

Minutnik przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

51-percepcja-sluchowa-zmysl-sluchu2 Percepcja słuchowa

Oczekiwanie na sygnał dźwiękowy stymuluje zmysł słuchu do działania.

 

Dlaczego warto wybrać minutnik do mycia zębów?

 • Świetna motywacja do dbania o higienę jamy ustnej

Wszyscy wiemy, jak trudno zmobilizować dzieci do codziennego szczotkowania zębów. Zazwyczaj unikają tej czynności albo o niej zapominają. Jak to zmienić? Wykorzystaj kolorowy i specjalnie podświetlany Minutnik do mycia zębów - 2 minuty, który wyznacza czas na szczotkowanie. Wystarczy, że maluch sam naciśnie ikonkę szczoteczki, a minutnik zacznie odmierzać czas. Po upływie tego czasu włączy się iskrzący sygnał, po którym należy zakończyć mycie zębów.

Minutnik do mycia zębów - 2 minuty

 • Wyrabianie codziennych nawyków

Minutnik do mycia zębów - 2 minuty sprawi, że z łatwością opracujcie zasady domowe i wypracujecie codzienne nawyki. Ten mały czasomierz możesz przenosić w różne miejsca i z jego pomocą informować dziecko, że zostały mu jeszcze 2 minuty na dokończenie lub wykonanie różnych czynności, tj.: sprzątanie po sobie, przygotowanie się do wyjścia, zakładanie butów, oglądanie bajki czy granie w gry.

 

 • Sprawdzona pomoc do tworzenia ciekawych zajęć specjalistycznych

Czasomierz w postaci małego, okrągłego przycisku to sprawdzony sposób na mobilizację dzieci do wykonywania zadań na zajęciach logopedycznych, wyrównawczych czy terapeutycznych. Możesz naklejać na niego różnorodne ikonki, które będą pasowały do charakterystyki danych ćwiczeń. Podczas zajęć używaj motywujących pytań: „Czy uda Ci się dmuchać w dmuchajkę do czasu, aż usłyszysz sygnał? Ciekawe, czy zdążysz zrobić to zadanie przed upływem czasu? Ile zadań uda Ci się wykonać w ciągu 2 minut?” Pamiętaj, pozwól dziecku samemu wcisnąć przycisk.

 

Co zawiera?

 • Okrągły, zielony, podświetlany czasomierz o średnicy 9 cm z sygnałem dźwiękowym oraz ikonką szczoteczki i zęba

 • W zestawie dołączone są 2 baterie AAA

Minutnik do mycia zębów - 2 minuty

Główne informacje

Wiek: +3 lata

Średnica: 9cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej