Minimalistyczna Huśtawka Drewniana + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 129,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1- 5 dni.
 • 149,00 zł

  129,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 149,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 30,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 152,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  152,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Minimalistyczna huśtawka od firmy GOODWOOD to produkt, który pozytywnie wpływa na rozwój dużej motoryki. Podczas zabawy maluch angażuje do pracy całe ciało, a więc pracuje nad swoją koordynacją ruchową, prawidłowym napięciem mięśniowym oraz zachowaniem równowagi. Huśtanie sprzyja także rozwojowi układu przedsionkowego, który informuje w jakim położeniu znajduje się nasze ciało i co się z nim dzieje w danym momencie, a jego sprawne działanie dodaje dziecku większego poczucia bezpieczeństwa.

Produkt jest doskonałym sposobem na ukojenie emocji oraz wyciszenie, co sprawdzi się szczególnie w przypadku dzieci nadpobudliwych i wyjątkowo emocjonalnych. Dzięki możliwości regulacji wysokości huśtawkę można dopasować do wzrostu, dlatego mogą z niej korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zabawka może służyć jako huśtawka drewniana do dziecięcego pokoju, zagościć w ogrodzie lub na tarasie. Jej minimalistyczny wygląd pozwala na dopasowanie do niemal każdego otoczenia! Dodatkowym atutem produktu jest to, że jest on w pełni ekologiczny – huśtawka została wykonana ze sklejki liściastej, a liny z jedwabiu polipropylenowego. Posiada również wszystkie niezbędne atesty, co daje nam gwarancję jakości.

Huśtawka GOOD WOOD przeznaczona jest do użytku jedynie pod opieką osoby dorosłej.

 

45-od-1-roku-zycia-5- Bez ograniczeń wiekowych

Przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, pod nadzorem osoby dorosłej.

27-motoryka-duza-koordynacja-ruchowa2 Motoryka duża

Rozrywka z użyciem tej zabawki to okazja do trenowania motoryki dużej. Doskonaląc tą cechę dbasz o prawidłową koordynację ruchów całego ciała bądź jego poszczególnych części.

4-balansowanie-rownowaga2 Równowaga

Regularne huśtanie pomaga w zaburzeniach zmysłu równowagi.

91-ekologiczny3 Eko zabawka

Elementy huśtawki zostały wykonane ze sklejki liściastej, produkt posiada wszystkie niezbędne atesty. Dzięki temu masz pewność, że jest to produkt bezpieczny dla Twojego dziecka.

85-edukacja-przedszkolna2 Wyposażenie przedszkola

Huśtawka będzie doskonałym uzupełnieniem każdego przedszkola oraz sali zabaw. 

 

Dlaczego warto?

Podczas huśtania maluch angażuje do pracy całe ciało. Tego typu aktywność korzystnie wpłynie na rozwój dużej motoryki. Ćwiczenia z tego zakresu uczą m.in. prawidłowej postawy ciała, utrzymania równowagi, samodzielnego wykonywanie różnych czynności, takich jak np. ubieranie się, wchodzenie po schodach. Dziecko staje się wówczas bardziej zaradne, a także pewne siebie w grupie rówieśników.

 

good wood poland Minimalistyczna Huśtawka Drewniana

 

 • Pozytywny wpływ na układ przedsionkowy

Huśtanie się ma wiele korzyści dla układu przedsionkowego, który ma za zadanie informować nas w jakim położeniu znajduje się nasze ciało i co się z nim dzieje w danym momencie. Układ przedsionkowy odpowiada m.in. za bezpieczeństwo grawitacyjne, ruch i równowagę, napięcie mięśniowe, przetwarzanie wzrokowo-przestrzenne. Ruchy odbywające się na zasadzie bujania i huśtania pomogą w zwalczeniu lęku wysokości, poczucia zagrożenia podczas zabawy, niezdarności, niepewności w otwartej przestrzeni.

 

 • Pomaga w zaburzeniach zmysłu równowagi

Zaburzony zmysł równowagi może powodować, że dziecko niechętnie uczestniczy w zabawach ruchowych z innymi dziećmi, jest znudzone i apatyczne. Odpowiednia zabawa wspierająca równowagę pomoże w zwalczeniu niezdarności i izolowaniu się od grupy. Tego typu problemy często przekładają się na niskie poczucie własnej wartości dziecka oraz na jego samoocenę. Maluch czuje się gorszy od rówieśników, bo nie radzi sobie tak jak jego koledzy. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio szybko rozpoznać problem oraz próbować skutecznie go pokonać.

 

good wood Minimalistyczna Huśtawka Drewniana

 

 • Sposób na wyciszenie

Huśtanie sprzyja wyciszeniu emocji oraz ukojeniu nerwów, dlatego produkt jest odpowiednią opcją w przypadku, gdy nasze dziecko jest nadpobudliwe lub nadmiernie rozproszone. Huśtawka pomoże ukoić nerwy i sięgnąć po odrobinę spokoju.

 

 • Wzmacnia mięśnie całego ciała

Podczas zabawy dziecko angażuje do pracy mięśnie całego ciała. To doskonały trening ogólnorozwojowy, który wpłynie korzystnie również w przypadku zaburzeń układu nerwowego oraz integracji sensorycznej, której zadaniem jest prawidłowy odbiór bodźców przez systemy zmysłowe.

 

Huśtawka drewniana dla dzieci good wood

 

 • Dowolność miejsca zabawy

Mobilny charakter huśtawki pozwala na powieszenie jej w dowolnym miejscu – w dziecięcym pokoju, na podwórku, tarasie – tak naprawdę wszędzie, gdzie są do tego odpowiednie warunki, a warunkiem jest stabilne miejsce do zawieszenia oraz minimum 2,5 m wolnej przestrzeni w kierunku huśtania się.

 

 • Minimalistyczny wygląd

Produkt charakteryzuje się minimalizmem i prostym designem. Dzięki temu wpisze się w wystrój każdego wnętrza lub podwórka. Rodzic nie musi się więc martwić o to, że zabawka nie będzie pasować do otoczenia. Uniwersalna forma huśtawki sprawia, że zabawka może wręcz uatrakcyjnić miejsce,
w którym zostanie umieszczona.

 

Huśtawki dla dzieci ogrodowe wykonane z drewna

 

 • Produkt ekologiczny

Huśtawka i guziki służące do regulacji długości zostały wykonane ze sklejki liściastej. Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty. Producent daje nam nie tylko gwarancję jakości, ale również zapewnia, że produkt jest w stu procentach ekologiczny oraz bezpieczny dla naszego dziecka.

 

Co zawiera?

 • Huśtawka ze sklejki liściastej o grubości 18 mm

 • Liny mocujące z jedwabiu polipropylenowego

 • 2 guziki do regulacji długości ze sklejki liściastej

 • System mocowania do sufitu

 

Minimalistyczna Huśtawka Drewniana - różne kolory GOOD WOOD

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

Tylko u nas, kupując produkt, otrzymasz dodatkowe 60 plansz dotyczących zabaw ruchowych.

Plansze przedstawiają różne pozycje. Karty można wykorzystać w formie wzorcowych plansz, gdzie dziecko ma odwzorować najlepiej jak potrafi pozycję. Można także stworzyć z nich ciekawe zabawy ruchowe jak te poniżej:

 1. Memo ruchowe: Wyginam śmiało ciało – wydrukuj  x2 karty. Odkrywaj karty. Wykonuj pozę, gdy znajdziesz parę.
 2. Ciepło zimno – schowaj karty, zapamiętaj gdzie. Pomóż dziecku znaleźć kartę przez podpowiedź ciepło lub zimno. Po odnalezieniu karty wykonaj z dzieckiem pozę.
 3. Zabawa w stop klatkę – prowadzący pokazuje kartę z pozą, odwraca się plecami do dziecka. Dziecko idzie w jego kierunku. Gdy prowadzący odwraca się, dziecko zastyga we wskazanej na początku pozycji.

Ruch to zdrowie, dlatego baw się! Ćwicz! Wyginaj śmiało ciało!

 

 

Główne informacje

Wymiary: Huśtawka: 49x20 cm, grubość 18 mm

Huśtawka oraz guziki zostały wykonane ze sklejki liściastej. Posiadają wszystkie niezbędne atesty. Liny natomiast są plecione z jedwabiu polipropylenowego, z rdzeniem polipropylenowym. Polska produkcja.

Huśtawka nie potrzebuje zbyt wiele miejsca jednak zapewnij minimum 2,5 m wolnej przestrzeni w kierunku huśtania się.

Wiek: Brak dolnej granicy wieku. Jedynym warunkiem bezpiecznego użytkowania jest umiejętność stabilnego i samodzielnego siedzenia.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej