Miękkie klocki do zabawy SiliShapes® - 24 elementy

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138823716
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,00 zł

  99,99 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 29,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 111,89 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  111,89 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Wyobraź sobie kolorowe, miękkie klocki, które pobudzą kreatywność i wyobraźnię nawet 18 miesięcznego brzdąca. Każdy klocek idealnie mieści się w dłoni małego dziecka, a zabawa nimi to fascynujące przeżycie. Z klockami SiliShapes® nie musisz martwić się o ryzyko nadepnięcia na ostre krawędzie. Klocki zostały wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który jest przyjemny w dotyku i bezpieczny w użyciu. Właściwości silikonu sprawiają, że klocki są półtransparentne, dzięki czemu można je wykorzystać nie tylko do budowania, ale także do nauki mieszania się barw, rozpoznawania kolorów, liczenia czy sortowania. Klocki sprawdza się idealnie do zabaw świetlnych czy sensorycznych.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Klocki Silishapes® idealnie sprawdzą się do rozwijania umiejętności motorycznych dziecka. Maluch może budować z nich różne kształty, układać je w rzędach czy segregować według kolorów.

 • Silishapes® występują w 4 półprzezroczystych kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym. Każdy z klocków wykonany jest z bezpiecznego, miękkiego i elastycznego silikonu.

 • Wykorzystaj klocki do różnych zabaw sensorycznych w piasku czy wodzie. Możesz nawet użyć je jako rekwizyty do zabaw farbami, a następnie umyć wodą z mydłem lub nawet w zmywarce (są odporne na wysokie temperatury). 

 

 

 • Klocki Silishapes® sprawdzą się dobrze w rozwijaniu umiejętności matematycznych, takich jak liczenie, sortowanie czy tworzenie wzorów. Dziecko z ich pomocą może tworzyć różne zbiory i porównywać je.

 • Każdy klocek wykonano z półprzezroczystego silikonu, dzięki temu możesz je wykorzystać do zabaw świetlnych na panelu świetlnym. Takie zabawy to doskonała okazja do omówienia tematyki mieszania się kolorów oraz transparentności różnych przedmiotów. Obserwowanie jak światło przenika przez różnokolorowe elementy pobudzi wyobraźnie malucha i stworzy okazję do wielu długich zabaw.

 • Klockami mogą bawić się dzieci już od 18 miesiąca życia

 

Co zawiera?

- Zestaw składa się z 24 klocków (6x czerwony, 6x niebieski, 6x zielony, 6x żółty)
- Klocki mają wymiary: 75 x 37.5 x 25mm

 

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

Uwaga! Panel może różnić się od widocznego na zdjęciu

 

Sprawdź też pomoce terapeutyczne i zabawki sensoryczne.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej