Metoda projektu cz. 2

 • 699,00 zł

  665,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 699,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 34,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 665,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  665,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Program Metoda Projektu II to pomoc dydaktyczna dla klas I-III szkoły podstawowej. Zawiera zdania, filmy, ćwiczenia interaktywne, karty pracy oraz scenariusze zajęć dla nauczyciela.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: otwarta na placówkę
 • Typ licencji: edukacyjna
 • Ważność licencji: 1 rok

Aplikacja umożliwia prowadzenie lekcji z wykorzystaniem metody projektu. Za jej pomocą możliwe jest prowadzenie 4 projektów związanych z: lasem i zwierzętami w nim żyjącymi, recyklingiem i segregacją odpadów, żywiołami oraz uczeniem się i potencjałem ludzkiego mózgu.
Metoda projektu II Intuicyjność oraz dostosowanie graficzne programu do możliwości dzieci pozwala na sprawne korzystanie z programu za pomocą tablicy interaktywnej. Elementy niezbędne do wykonywania zadań znajdują się w obszarze zasięgu dzieci, tak by nie angażować nauczyciela do czynności wykonywanych przez uczniów.
Kolejnym ułatwieniem jest to, że polecenia są w formie tekstowej oraz dodatkowo odczytywane przez lektora. Dzięki tym dwóm formom dziecko łatwiej zrozumie zadanie do wykonania.

Do dyspozycji użytkownika są m.in. plansze interaktywne z quizami i krzyżówkami, filmy wprowadzające w dane zagadnienia, ćwiczenia interaktywne wspomagające naukę i zapamiętywanie. Dodatkowo za pomocą Metody projektu II dzieci mogą uczyć się słownictwa w języku angielskim - dostępne są 4 tego typu ćwiczenia.
Metoda projektu II Nauczyciel, który chciałby urozmaicić lekcje może w tym celu skorzystać z dostępnych w programie kart pracy i wydrukować je uczniom lub oprzeć prowadzenie lekcji o dostępne scenariusze.

Główne cechy Metoda projektu II:

 • Możliwość prowadzenia 4 projektów (świat lasu, recykling, żywioły, uczenie się)
 • Wersja online z możliwością pobrania materiałów na pendrive
 • Możliwość pracy z dziećmi ze SPE
 • 33 scenariusze zabaw i lekcji
 • 33 karty pracy (do wydruku)

Celem Metody projektu jest nauka pracy w grupie i wspólne dążenie do rozwiązania problemu. Przy tej okazji dzieci zwiększają kreatywność, poprawiają pamięć oraz funkcje związane z logicznym myśleniem. Umiejętności te są niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Metoda projektu II

Za pomocą programu możliwa jest praca z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zawartość Metoda projektu II:

 • Kod dostępu do programu
 • Licencja roczna na dany produkt na całą szkołę
 • Pendrive do wgrania wersji offline, z której można korzystać bezterminowo
 • Przewodnik po programie
 • Diagnoza uczniów umożliwiająca ocenę kompetencji uczniów
 • Naklejka do pokoju nauczycielskiego z loginem i hasłem

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej